Samsunspor-Akçabat maçı skor tahmini

Başlatan sejoe, 17 Mart 2005, 22:46:51

« önceki - sonraki »

Rentboy

allahım ya yok böyle birşey sebat 3 samsun 0

salihcakir

maalesef kimsenin skor tahmini tutmadı.. ve yüzümüz asık.. :cry:

fatihsune

ligin dbine demir atmış bir takımdan 3 tane yiyen bu takıma ne denir ki...
bu kadar istikrarsızlık olur mu yahu...yazık hem vallahi hem billahi çok yazık...
trabzona yenil
sebata yenil
rizeye yenil...
ayıp ayıp çok ayıp...

100.mesajımda bunu mu yazacaktım,yazık...

sejoe

85. dakikaya kadar maçları radyodan takip ettim. Spikerin söylediğine göre tek gol pozisyonumuz kaisin kaçırdığı pozisyon. Adamlar 24 maçta 57 tane gol yemiş, biz bu takıma bırakın gol atmayı doğru düzgün gol pozisyonuna bile giremiyoruz. Son üç haftada ligin en zayıf üç takımıyla oynadık ve  bir tanesini bile yenemedik.Umarım bu gidişat en kısa zamanda sonlanır.

curva55

Biz şimdi sebattanmı üç gol yedik ligin dibine demir atmış bir takımdan daha öncer hiçbir maçta üç gol birden atamamaış sebattan mı yazık...

Fecr_55

benim yorumum sessiz olacak, hic bir yorumda bulunmicam. cünkü diyecek sözüm yok bu skora... :(  :(  :(

kral55

Yenilgiyi tahmin ettim ama bukadar yiyeceğimizi tahmin edemedim

largopen

artık üzülmenin faydası yok olan olmuş bi kere.. keşke bu yazılanları futbolcularda okusa o zaman onlara demek isterdim ki "karşı takımın gücüne göre oynamayı kesin artık ve samsunsporun gücüne uygun oynayın biraz da"  çünkü biliyorumki bu takım istediğinde neleri başarabilir... nedir bu isteği artıran bir bilsem?

timofte

yenildiğimiz, fark yediğimiz takımlar bizden iyi değil.
futbolcularımızda motivasyon sorunu olduğu çok açık.
başkan da maçtan sonra güzel bir açıklama yaptı..
'oyuncularımız samsunspora yakışmayan bir performans sergiliyor bunu düzeltmek zorundalar' diye. ne demek istediğini herhalde anlamıştır oyuncular.

yirmiuc