İvanov'u biz mi anlamıyoruz ?

Başlatan roligan, 16 Mart 2005, 11:04:03

« önceki - sonraki »

recai

orta sahamızdaki tek adam ivanov deil ne demek anlamadım.. adam zaten santrafor.. orta saha deilki..
Bence takıma bir faydası yok.. Verdigimiz paralara yazık adama..

roligan

Adamı yine milli takıma seçmişler, 4 Haziran'daki Hırvatistan maçı için... Haberi aşağıda...

Bulgaria coach Hristo Stoichkov announced the following 20-man squad on Tuesday for World Cup European Zone Group Eight qualifier against Croatia on June 4 in Sofia.

Goalkeepers: Stoyan Kolev (Lokomotiv Plovdiv), Dimitar Ivankov (Levski Sofia)

Defenders: Radostin Kishishev (Charlton Athletic), Rosen Kirilov (Litex Lovech), Elin Topuzakov (Levski Sofia), Ilian Stoyanov (JEF United Chiba), Valentin Iliev (CSKA Sofia), Mihail Venkov (Litex Lovech)

Midfielders: Chavdar Yankov, Blagoi Georgiev (both Slavia Sofia), Stilian Petrov (Celtic), Martin Kamburov (Lokomotiv Plovdiv), Hristo Yanev (CSKA Sofia), Alexander Alexandrov (Istanbulspor)

Forwards: Zdravko Lazarov (Gazientepspor), Dimitar Berbatov (Bayer Leverkusen), Martin Petrov (VfL Wolfsburg), Vladimir Manchev (Levante), Valeri Bojinov (Fiorentina), Georgi Ivanov (Samsunspor)

tuzlalı

Savunma forvetten başlar. Ivanov bu yönden savunması iyi olan bir oyuncu. Orta saha içinde iyi alanlar yaratıyor bence. Driplinkleri ile açtığı alanda orta saha oyuncuları için kaleye sokulma ve şut atma şansı doğuyor. Bu adam gerçekten kaliteli aslında ama acayip acemice işler yapıyor. Güçlü bir forvet mücadeleci, pres yapıyor ama gol atamıyor nasıl işse. Takımda kalmasının faydalı olacağını düşünenlerdenim. Zaten bir de gol atabilse şuan bizde oynuyor olmazdı.

yirmiuc

recai

sevinelim diye takımı etiyopya futbol takımı oyuncularıyla dolduralım o zaman.. ne alaka..

salihcakir

bencede ivanov kesinlikle ama kesinlikle bu takıma kalması lazım.. kendisine takılan bal yapmayan arı sıfatını da doğru bulmuyorum. çünkü futbolda bal illede gol atmak değildir. eğer sen takımın gol kazanmasına yardımcı olabiliyorsan; topun rakip sahada kendi takımında kalmasını sağlayabiliyorsan; topu ileriye taşıyabiliyorsan; bence çok da güzel işler yapıyorsun demektir. ilk senesinde hiç bir şey yapmadan ülkesine dönen oyuncuları düşünürsek; ivanovun kesinlikle ilk senesinde yaptıklarını yadsımamak gerekir. bu nedenle de gelecek sene kendisinden çok daha fazla yararlanacağımızdan eminim(golde atmaya başlayacaktır)..bu noktada aklıma ilie geldi..sabin olanı değil adrian olanı..galatasary gibi ortasahası çok kuvvetli forvet hattına onlarca pozisyon hazırlayan bir takımda gol atamadığı için eleştirilmişti. fakat azcık sabır ettiler. ondan sonra geldiği nokta belli..
saygılarımla..

yirmiuc

recai

bulgaristan harbiden super takım... haklısın...

Bafralı

Yıllar önce CSKA Sofya-Galatasaray şampiyonlar ligi ön eleme maçı izlemiştim.
CSKAnın forvetinde bi ivanov oynuyordu.Adam GS defansını silip atmıştı.Gs mondragona dua etsin.
Eğer bizim ivanov oysa kesinlikle kalmalı.CSKA bu herife güvenip şampiyonlar ligine giren ilk bulgar takımı olmaktan falan bahsediyordu.

ngonge

Evet g.s a karşı oynadı ama cska sofya değil levski sofya idi o takım.

ngonge

Arada geçmişimizde oynamış oyuncuları internette aramayı severim. Ivanov da bize gelip tutunamamış bir isimdi. Kaliteli oyuncuydu, Rennes'den gelmişti, o zaman ligin üstündeydi ama uymamıştı işte.

Bu başlık sanırım tarihimiz kısmına taşınabilir.

Her neyse ararken bulduğum 2000 yılında Bulgaristan'da oynarken attığı şahane bir gole denk geldim, paylaşmak istedim:

https://www.youtube.com/watch?t=55&v=w5OlyTRoZwo