2008/2009 Samsunspor'umuzun Transfer Başlığı !!

Başlatan MeL_55, 14 Mayıs 2008, 14:33:48

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Ordusporlu Şenol Demirci, Samsun'da imiş. Almanya doğumlu olan futbolcu Samsun'un İlyasköy Mahallesinin çocuğudur. Samsunspor'da oynamayı çok istiyormuş.

Aslında son üç yıldır hep Samsunspor'a gelmek istemiş ama Ordu'nun başkanı Şükrü Bodur onu bırakmamış. Adam Ordu'nun yıldızı ama illa da Samsunspor diyor, Samsun'dan ayrılmak istemiyorum diyor. İnsan bunları duydukça hem seviniyor hem de üzülüyor. Şu kongre bir an önce hayırlı bir neticeyle bitse de önümüze baksak.

MeL_55

daha fazla oyuncu kaybettmeden baskan adayi ciksa da rahatlasak... senol demirci kaliteli oyuncu samsunlu ve samsunsporlu ben bu oyuncuya derim. helal olsun !! 10 numaraya ihtiyacimiz vardi zaten. cok iyi oldu ! hic yoktan bir transfer

US

celile kocaeli talipmiş..
celil efendi nerde paralr demiyecegin takımlar peşinde bakalım basıp gidecekmisin yoksa harbisamsunsporlu oldugunu gösterecekmısın??

jean

transfer simdilik hayal oncelikle takimin shaibi bulunsun

körfez55

celil eminim ki gider hemen imza atar para için...daha önce de yapmıştı aynı şeyi.şimdide de kocaeliyi kümede bırakır...defolsun gitsin

oguz_5528

samet kılıç manisasporda arkadaşlar..

körfez55

oguz_5528

Alıntı yapılan: samsuni - 17 Mayıs 2008, 15:43:08
Ordusporlu Şenol Demirci, Samsun'da imiş. Almanya doğumlu olan futbolcu Samsun'un İlyasköy Mahallesinin çocuğudur. Samsunspor'da oynamayı çok istiyormuş.

Aslında son üç yıldır hep Samsunspor'a gelmek istemiş ama Ordu'nun başkanı Şükrü Bodur onu bırakmamış. Adam Ordu'nun yıldızı ama illa da Samsunspor diyor, Samsun'dan ayrılmak istemiyorum diyor. İnsan bunları duydukça hem seviniyor hem de üzülüyor. Şu kongre bir an önce hayırlı bir neticeyle bitse de önümüze baksak.
şenol demirci samsunlu deil samsunda oturuyor,ordunun akkuş ilçesinden ayrıcada almancı.süper hız teknik var,orta sahaya ve celile ayak uydurabilcek iyi bir oyuncu;ama ordu göndermez çünkü ordunun bu sene topçusu kalmıyor 12 kişi kiralık oynuyormuş.ümit tütinci ve okan yılmaz'î bıraktılar.

ozkan17

gidene kapı orda..giden gıder kalanlarla yolumuza devam ederız..oylede boylede ne bırıncı lıge cıkacagız..nede dusecegız..celil cokda onemlı deıl su anda samsun ıcın

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: ozkan17 - 18 Mayıs 2008, 00:37:34
gidene kapı orda..giden gıder kalanlarla yolumuza devam ederız..oylede boylede ne bırıncı lıge cıkacagız..nede dusecegız..celil cokda onemlı deıl su anda samsun ıcın

özkan gelecek sene düşmemeye oynarken hatırlatırım ama sana bu lafını ;) celil eğer giderse onun gibi bir solak daha bulamayız sonra yakınırız ah şimdi celil olsada oyuna girseydi diye

veis

celil giderse süper bi solak bulamayız ama inanınki huzur buluruz.

harbisamsunsporlu5517

bize oynayacak adam lazım huzur kacıracak adam degıl

**KaR6**

oo buyuk kaptana bak hele.. benim bildiğim gemisini en son kaptan terk eder bizimki kaçarken topukları vuruyo bi tarafına.. 35 yaşına geldi hala para peşinde, ne buyuk samsunsporluluk allahım..

US

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 17 Mayıs 2008, 22:30:15
samet kılıç manisasporda arkadaşlar..

sametin gittigi iyi olmus kac paraya gittiginden haberi olan varmı??

ozkan17

Alıntı yapılan: tuqberk - 18 Mayıs 2008, 09:26:36
özkan gelecek sene düşmemeye oynarken hatırlatırım ama sana bu lafını ;) celil eğer giderse onun gibi bir solak daha bulamayız sonra yakınırız ah şimdi celil olsada oyuna girseydi diye
tugberk bende sana aynen sunu dıyorum..

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 18 Mayıs 2008, 10:53:40
bize oynayacak adam lazım huzur kacıracak adam degıl