Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş...

Başlatan yk55, 05 Mayıs 2008, 21:29:36

« önceki - sonraki »

ozkan17

guzel ve hayırlı haberlerı beklıyor olacagız

Bu Güneş Yeniden Doğacak..!

veis

acaba bu kamp ücretlerini altın adam kampanyasından gelen paralarmı karşılayacak.

veis

altın adam kampanyası açıklandıgında takımın kamp ve deplasman giderlerini karşılamak için yapılıyor diye açıklama yapıldı.umarım öyle olur çünkü yönetimin üstünden büyük bir yük kalkar ve kampa harcanan paraya bir oyuncu alınabilir.

jean

15 Temmuz 2008, 20:01:12 #1113 Son düzenlenme: 15 Temmuz 2008, 20:17:36 berusa55
1000 altindi hedef henuz 200 lerde sanirim baskan geldi diye kimse vermez artik

Nuri Asan

bugüne kadar başımıza ne geldi ise hep trabzonsporlular yüzünden geldi.

hasselbaink

Futbol Şubesi sorumluluğuna Tahsin Raci Kosif ile Suat Çakır getirilmiş, altyapı sorumlusu da Ömer Çoruh olmuş diye duydum. 

Onlar Bahattin'i getirmezler bence, hele Sadi Tekeliyi hiç...
En büyük aday Hamza Hamzaoğlu'dur. Bülent Korkmaz'ı isteyen arkadaşlar var, Hamza'nın Bülent'ten eksiği yok, adamlıkta fazlası vardır. Bülent'in Samsunspor maçlarındaki pisliklerini, Ertuğrul'a attığı yumruğu, Vural'a ettiği küfüleri unutmadık. Bahattni'ni 1986'daki geçiren kol hareketini unutmadığımız gibi.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: hasselbaink - 16 Temmuz 2008, 19:47:02
Futbol Şubesi sorumluluğuna Tahsin Raci Kosif ile Suat Çakır getirilmiş, altyapı sorumlusu da Ömer Çoruh olmuş diye duydum. 

Onlar Bahattin'i getirmezler bence, hele Sadi Tekeliyi hiç...
En büyük aday Hamza Hamzaoğlu'dur. Bülent Korkmaz'ı isteyen arkadaşlar var, Hamza'nın Bülent'ten eksiği yok, adamlıkta fazlası vardır. Bülent'in Samsunspor maçlarındaki pisliklerini, Ertuğrul'a attığı yumruğu, Vural'a ettiği küfüleri unutmadık. Bahattni'ni 1986'daki geçiren kol hareketini unutmadığımız gibi.

İyi bari dağılımı güzel yapmışlar

jean

gelecekse bulent gelmsi ertugrula vurmus etmis bu isler sahada kaldi adam sanki 10 sene sonra samsunsporu calistiracam vurmim diyemi dusunecek o anda tabiki yaptigi zaman cok sovmustum de gelmemesini istememeiz iicn bir neden degil inslalah bulent gelir reklam olur biraz erciyesi calistiridgi gibi bizide calistirirsa sahana olur

Kadir ÇELEBİ

Cek cakla işim olmaz

Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş,kulüple ilgili kendi ağzından çıkmayan sözlere inanılmaması gerektiğini belirterek,Cek caklarla iş yapmayacağız.Sorunları çözdükten sonra, kamuoyu ile paylaşacağız dedi.Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş, futbolcu transferi yapılabilmesi için federasyona ödenmesi gereken borç ve diğer sorunlarla ilgili girişimlerde bulunmak üzere dün Ankara´ya gitti.Kulübün sorunlarına çözüm arayışını sürdüren Başkan Köktaş, Samsunspor´la ilgili de kendi ağzından çıkmayan sözlere inanılmaması gerektiğini açıkladı. Çözüme kavuşturulan her sorunla ilgili gerekli açıklamaların kamuoyuna yapılacağını söyleyen Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş, "Çözümlenmeyen sorunlarla ilgili, yapacağız edeceğiz türünden açıklamaları kimse bizden beklemesin. Öncelikle, cek-caklarla iş yapmayacağız. Sorunu çözüme kavuşturduktan sonra kamuoyuna gerekli açıklamaları yapacağız. Bu noktada benim ağzımdan çıkmayan sözlere de inanılmamalı. Attığımız adım sonuca ulaşmadan bir açıklama yapmak doğru olmaz. Bu nedenle Samsunspor´la ilgili polemik yada spekülasyona neden olacak konu ve de olaylardan uzak duracağız. Kulübün teknik direktör ve diğer sorunlarını çözümleyebilmek için ise girişimlerimiz devam etmektedir" dedi.

www.habergazetesi.com.tr

berusa55

Doğru söze ne denir...

Kolay gelsin Sayın Başkan'ımız.... İnsallah muvaffak olursunuz.

maviay55

AlıntıYeşilyurt'tan Samsunspor'a destek
Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş, Yeşilyurt Demir Çelik Sanayii Anonim Şirketinin sahibi Cemal Yeşilyurt'u ziyaret etti. Ziyarette Samsunspor'un içinde bulunduğu ekonomik zorlukları gözönünde bulunduran Cemal Yeşilyurt, Samsunspor'a 500 bin YTL katkıda bulundu.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş, "Başkan olduktan sonra ilk ziyaretimi işadamı Cemal Yeşilyurt'a yaptım. Kendilerine yaptıkları katkı dolayısıyla çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da Samsunspor'a katkı sağlayacağına inandığım işadamlarımızı ziyaret etmeye devam edeceğiz." dedi.
Ankara'da yaptıkları temaslar ile ilgili de açıklamalarda bulunan başkan Köktaş, yönetim kurulu üyesi Tahsin Kosif ile birlikte gittikleri Ankara'da, Samsun Milletvekili Suat Kılıç'ın da katılımıyla, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak'ı makamında ziyaret ettiklerini belirtti. Başkan Köktaş, şunları açıkladı, "Kendilerinden çok önemli destekler aldık. Ayrıca, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav ve Ankaragücü Başkanı Cemal Aydın ile de bazı futbolcuların durumlarını ve kulübün içinde bulunduğu zorlukları paylaştık. Önümüzdeki süreçte kulübümüze katkılar sağlayacak birçok konuda görüşbirliğine vardık.

Samsunsporumuzdan desteğini esirgemeyen ve bu hassasiyeti gösteren milletvekilimize, bakanımıza ve başkanlarımıza yönetim kurulumuz adına içtenlikle teşekkür ediyoruz"

ozkan17

guzell gunler dılegıyle destegımız sonuna dek arkanda baskan..!

Sadece Samsunspor

500 milyar çok iyi para inş. başkalarıda bu desteği devam ettirir.

CurvaSudSamsunspor

17 Temmuz 2008, 21:27:42 #1123 Son düzenlenme: 17 Temmuz 2008, 22:26:52 berusa55
galip öztürkten de bekliyoruz...

ozkan17

Alıntı yapılan: CurvaSudSamsunspor - 17 Temmuz 2008, 21:27:42
galip tende bekliyoruz...

bence rahat olalım arkadaslar bu ısler sadece futbol basarsı yada bılmem neyle olmuyor akpli bır ısmın takım basında olması cok seyı degısterecek goreceksınız yzy yi bile..eli mahkum kalacak yardım etmeye