Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş...

Başlatan yk55, 05 Mayıs 2008, 21:29:36

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Samsunspor'un ismini bile duymaktan tiskiniyorum diyen kişiylemi görüşme yapacakmış hasan hoca.

CurvaSudSamsunspor

para varmıdır bunlarda acaba ben düşünceliyim ...

beşnumara

eski futbolcularımızın takıma sahip çıkmaya çalışmaları çok güzel bir gelişme.ama bu şehirde yusuf ziya yılmaz varken kimseye yedirmezler başkanlığı.yine birileri arka plandan istediği şekilde başkan adaylarına engel olacaktır.olan samsunsporumuza olan samsunspor taraftarına olacaktır.inşaallah bu sefer iş yapacak yönetim gelir

mctlçy

geçen senede kaptan ercan ve eski topçular talip oluyorz demişti neoldu??yalan olur bu iş..

maço

sadece samsunsporumuz ıcın hayırlısı olsun dıyorum. parada olsa ıyı olurdu  ;D

maço

vallah bı tane parası ve agırlıgı olan bı aday cıksada herkes onun arkasında bırlesse

harbisamsunsporlu5517

hergun bır aday cıkıyor  allahın izniyle butakım kayyuma kalmaz basarıyıda kısa surede yakalayacaktır dıye dusunuyorum

deli 55

dobi hasanı is-te-mi-yo-rum...samsunsporumuzu maşa olarak kullanacak bu adam...hem sen kimsin yaa.başkan olacak ne kapasiten ne de ağırlığın var.

deli 55

Sadece Samsunspor

AlıntıSAMSUNSPOR İÇİN DEVREDE

23 Mayıs 2008 / 14:56

Samsunspor'un yönetim sorununu çözmek için harekete geçen Metro Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, dün Samsunlu işadamlarıyla bir araya geldi. Toplantıda AKP Milletvekili Fatih Öztürk, Sam-Sev Başkanı Subaşı ve eski yöneticilerde yer ald
Haziran ayında yapılacak olağanüstü genel kurulda Samsunspor'un yönetimsiz kalmasını istemeyen Metro Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk dün bu konuyu çözüme kavuşturmak için Samsun'a geldi. Öztürk başkanlığında yürütülen oluşumun şekilleneceği dün akşamki toplantıya AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztür ve SAM-SEV Başkanı Sadi Subaşı'nın yanı sıra bir çok işadamıda iştirak etti.

Yaklaşık iki saat süren toplantıda önemli kararlar alınırken Metro Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, göreve seçilecek yeni yönetime her türlü desteği vereceklerini söyledi. Samsunspor'un en kısa sürede Süper Lig'e çıkması adına Samsun'da yaşayan herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini belirten Öztürk, "Yeni sezonda inşallah her şey çok daha güzel olacak" diye konuştu.

Toplantıda yer alan eski yöneticilerden Tahsin Kosif ve Suat Çakır da, Öztürk'ün başlattığı yeni oluşuma herkesin destek vermesi gerektiğini söylediler. AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk ise, "Öncelikle sağlam bir yönetim oluşturup bu mevcut yönetimin içinden bir başkan adayı bulmak istiyoruz. Bu şekilde oluşacak yönetimin başarılı olma ihtimalı daha yüksek olur" dedi.

Beyler daha dün dedim görüşmeler falan var diye bakın 1 gün sonra gazeteye çıktı, samsunspor için iyi bir başkan seçilir ve samsun bu ligden çıkar !!

Kadir ÇELEBİ

23 Mayıs 2008, 18:41:16 #175 Son düzenlenme: 23 Mayıs 2008, 22:09:56 SamsunSpor_34
Alıntı yapılan: tuqberk - 23 Mayıs 2008, 16:54:54
AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk ise, "Öncelikle sağlam bir yönetim oluşturup bu mevcut yönetimin içinden bir başkan adayı bulmak istiyoruz. Bu şekilde oluşacak yönetimin başarılı olma ihtimalı daha yüksek olur" dedi.

Bu sozlerin ardından şuanki yonetimin içersinde bulunan isimlere dikkatler çekilecektir..

MeL_55

AlıntıEndişeyle izliyorum

Eski Samsunspor Başkanı Avukat Hakkı Tomaç, Samsunspor´da yaşanan gelişmeleri bir Samsunsporlu olarak hayretle ve endişeyle izlediğini söyledi. Samsunda yetişen gençlerin Samsunspor´un geleceğinin teminatı ve temel taşları olduğunu ifade eden Tomaç, "Samsunspor´un içinde bulunduğu şartlarda tek şansı mevcut genç yetenekleri kadrosunda tutmak ve 1-2 takviyeyle ligde tutunacak kadro oluşturmaktır" dedi.

HEDEF LİGDE KALMAK OLARAK BELİRLENMELİ

Bu borç ve sahipsizlike Samsunspor´un uzun vadeli gelecek hesapları yapması gerektiğini belirten Eski Başkan Tomaç, "Bir süreleğine takımın ligde tutulması hedef olarak belirlenmelidir. Bunun içinde yetişen gençlerin kadroda tutulması ve oynaması tek şansıdır. Armağan Kuş´un Kayseri´ye, Samet Kılıç´ın Manisa´ya verilmiş olması, gitmelerine fırsat tanınması Samsunspor adına çok büyük kayıptır. Bu kayıplara yenilerinin eklenmesi Samsunspor için hüsran olur" şeklinde konuştu.

YÖNETİM BİR AN ÖNCE TEDBİR ALMALI
Tomaç, "Genel kurul kararı almış yönetimin oluşacak yeni yönetime kadar kadroyu muhafaza hususunda gereken bütün tedbirleri alması ve bütün hassasiyeti göstermesi gerekiyor. Onun akabinde oluşacak yeni yönetiminde uzun vadeli planlarla Samsunspor´u borç batağından kurtarması, hesaplarını ve planlarını titizlikle yapması gerekir. "dedi. Başkan Tomaç, Türk futboluna çok kısa bir süre sonra damgasını vuracak olan gençlerin yok pahasına sebepsiz başka takımlara transferine fırsat tanınması Samsunspor´un geleceği bakımandan çok yanlıştır" diye konuştu.

Nuri Asan

Fatih Öztürk'ten başka milletvekili yokmu
Ben 9 biliyordum ama meğersem Samsun 1 vekil vermiş!....

veis

vekil sayısı 55 olsada gerçekden yararları olmuyor bu anlamda herkes siyasi güçlerini kullanırken bizler sadece seyrediyoruz.

celebi

Siyasi olarak rize ve trabzon oldukça güçlü. biz hala birbirimizin kuyusunu kazıp arkalardan konuşma yapıyoruz maalesef