Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş...

Başlatan yk55, 05 Mayıs 2008, 21:29:36

« önceki - sonraki »

Çaðrý55

Bende dün spor 55 te izledim bi yönetim kurulu üyesi vardı istanbuldaymış o kongre haziran ilk hafta dedi atilla cebeci çok geç dedi bunu mayısda filan yapabilirdik dedi.Birde gelir giderleri çıkardı 8 trilyon 300 bin küsür gelir yine 8 trilyon 300 bin küsür gider varmış kafa kafaya çıkarmış bi liste söylüyordu gelir ve giderleri sezgin gümüşün 2 trilyon civarı başgölünde 250 300 nilyalık bir bağışı filan varmış öyle geçti içte

Kadir ÇELEBİ

Yonetimsel anlamda Geride bıraktıgımız donem gibi olmayacağını, birden fazla aday çıkacağını düşünüyorum..  önemli olan başarının gelmesi şu durumda zor görünsede imkansız değil Tarihin geç yada erken tartışmasını yapmak yersiz  bu gelecek yönetimin çalışmalarına azmine bağlıdır yerinde adım atıldığı ve doğru potilika yapıldığı sürece hedef'e ulaşmak daha kolay olucaktır..

babaalişo

önümüz sezon şeref trübününde başkan koltuğunda HÜSEYİN BAŞGÖLÜ şuandan itibaren görüyorum ama kurmaylarını kalabalıktan dolayı secemiyorum biraz bizim kale arkasına uzak kalıyo şeref trübünü ama başkanı cok net görebiliyorum ...............

US

Alıntı yapılan: babaalişo - 06 Mayıs 2008, 17:23:07
önümüz sezon şeref trübününde başkan koltuğunda HÜSEYİN BAŞGÖLÜ şuandan itibaren görüyorum ama kurmaylarını kalabalıktan dolayı secemiyorum biraz bizim kale arkasına uzak kalıyo şeref trübünü ama başkanı cok net görebiliyorum ...............

İsmail Uyanık aday olursa ne sezgin gümüş ne de Hüseyin basgol oy alabilir..

veis

Alıntı yapılan: SS55 - 06 Mayıs 2008, 17:57:35
inşallah Uyanık tekrar döner.zamanında bazı konularda eleştirmiştim kendisini ama bize ondan daha iyi kimse başkanlık yapamaz.
akstv deki tartışmayı bende izledim adamın bi dediği bi dediğini tutmuyor.yalan üstüne yalan fevri davranışlar küstahca geşmiş yönetimlere hırsız.medyaya yalancı.ona buna hakaret bunlarmı SAMSUNSPOR'u kurtaracak.5 tane planları varmış açıkla dedi soykan yok açıklamam .ya kardeşim ne sallıyon o zaman sen kongre kararı almışsın hala projeden bahsediyon bırakın bu ayakları.Ayriyeten cebinden kaç lira verdin diye sordum  kıvırdı.bunların parası olsa istanbul takımlarına verirler beleşten yönetiçi reklam yapıyor kendini bide.

ismail başkan dönmez bu bir gerçek gönül isterdiki gelsin.

US

İsmail uyanık inş gelır eger gelmezse akıllarda 2. bir  isim yok.. Kim sahıp cıkcak samsunsporumuza..  :-\

cem and naz55

her kongerede hep aynı isim ismail uyanık...
keşke gelse olsa gelme ihtimali 0 ın altında...
yine büssürü isim atılır ortaya sonucu görürüz

red_white

arkadaşlar bi slagon başlatıp ismail başkanı istesekmi gerçi böle bişey olmaz :S

veis

adam artık kapanma noktasına geldigimizde bile gelmedi niye çünkü okadar sogutmuşlar samsunspordan kendisini bu saatden sonra gelmez ömür boyuda onu beklemek saçma olur yeni bi yüz bulmak lazım ve bunu araştırırken ismail başkanında yardımcı olması gerekir enazındanm görüşmeler yaparak bu tarz icraatların oluşumunu saglamalı bence.

jean

samsunspora kirginim demisti gecen sene aradigimda butcemde yok dedi samsunsporu alacak bencede aday olmaz niyeti yok adamin

celebi

keşke gelse ancak ismail başkan gelmez

55erhan55

ismail başkanın gelmeyeceği kesin inşallah samsunsporumuza yakışır bi kalitede taraftarları ve futbolcuları kenetleyecek bizi tekrar eski günlerimize döndürecek bi başkan adayının çıkması tek temennimiz ben çıkacağınıda tahmin ediyorum bizim bu seneden kötü günümüz olmaz

yaman55

ooooo İSMAİL UYANIK OOOOOOOOO İSMAİL UYANIK

veis

bu senede böyle geldi geçti artık önümüzdeki seneye bakıcagız yönetiminden topçusuna taraftarına kadar birlik olmuş bir samsunspor görürüz inşallah seneye.

Nuri Asan

stadı fener şampiyon olacak diye fenere veren başkan değil
şampiyonluğu garintilemiş takıma,her türlü oyunlara karşı 8jk'yi Samsun'a getiren stadı kimseye vermeyen başkan lazım bize