Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş...

Başlatan yk55, 05 Mayıs 2008, 21:29:36

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Şehirdeki genel kanaat yönetimin iyi niyetli ve çalışkan olduğu yönünde. Zor zamanda görevi aldılar ve içlerinde gerçek manada Samsunsporlu olanlar var. Yanlış ya da eksik yaptıkları şeyler yok mu? Elbette var ama mevcut şartlar içinde desteklenmesi gereken bir yönetim.

Teknik direktör konusunda ise genel kanaat menfi. Yine de yönetimin hatırına fazla ses çıkarılmıyor diye düşünüyorum.

Açıklanan borç ödeme planı ve icraat hesabı da gösteriyor ki, işler planlandığı gibi gidiyor. Saha içi neticelerden memnun değilizi lakin belediye desteği sıfır olan bir takımız. Dua edelim ve bilinçli hareket edelim ki Samsunspor'a ilgisiz kalan bu belediyeciler gitsinler artık. 2009 seçimleri Samsunspor'umuza fayda sağlayacak kişilerin seçilmesine vesile olsun.

gozgoz yýlmaz

Beyler yönetim pek açıklamak istemiyor ama bizi bekleyen çok büyük bir sıkıntı var. Ocak ayı içinde yakalık 4 trilyon liralık bir ödememiz varmış. Eğer bu ödeme yapılmazsa geçen yıl ki gibi yine transfer yasağımız olacakmış. Bu durumda, zaten yetersiz olan bu kadro daha da daralarak devam edecek demektir. Bu yüzden teknik direktör tercihi konusunda ben de çok kızsam da bu insanlara destek vermeliyiz. Bahsedilen para 10 lira 15 lira değil. Bu yükün altına girmişlerse hata payları olacaktır elbette. İnşallah kaynak oluşturma konusunda adımlar atılır

Ayrıca bu şehirde söz sahibi olup, makam,mevki sahibi olup da Samsunspor'a faydası olmayanların topunun canı cehenneme.

İlla isim YaZaYım mı?

saffet

Adam gibi adamdı başkan çok yazık oldu

jean

bu adama destek gelseydi bende guzel isler yapacagina inaniyordum yazik oldu