SAMSUNSPOR'umuz - Trabzon maçları

Başlatan fat55, 09 Aralık 2004, 21:56:29

« önceki - sonraki »

jean

ts yi hic sevmem ustelik onceden ts liydim allha sukur dogru yolu bulduk

veis

14 Mart 2008, 18:49:47 #31 Son düzenlenme: 20 Aralık 2010, 12:53:08 samsuni
Alıntıts yi hic sevmem ustelik onceden ts liydim allha sukur dogru yolu bulduk

sevgili jean dogru yolu bulmuşssun ama önceden gitdigin yol çok kötüymüş

jean

cahillik ne yapacan gaziantepli bir tane kasap vardi pariste sorardi hangi takimlisin diye trabzon derdim simdi oyle birsey olmasi icin silah zoruyla yine olmaz

CeLiL_55

Türkiyede en çok nefret ettiğim Takım Ts dir böyle biline.

CeLiL_55

03 Nisan 2008, 09:00:54 #34 Son düzenlenme: 20 Aralık 2010, 12:52:39 samsuni
Cehenneme Gidicemi Bilsem ve Deselerki Trabzonu tut Cennete gidiceksin yinede Samsunumu tutar Cehenneme bile giderim anti Ts  ;)

Clint_Eastwood

Belki Ergül Yücedağ olayı olmasa ve biz o maçı alsak Avrupa Kupalarına gidecek ekiplerden biri olacaktık... Ciddi anlamda Samsunspor'un önünün kesildiği maçtır... Kaptan Ercan o gün yine büyüklüğünü göstermişti... O gün stad Trabzonspor için tam bir cehennemdi....

gurbet

sevgili, Clint_Eastwood
o maçı çok iyi hatırlıyorum gözümün önünde samsunsporumuzu katletdiler. yanlız o dönemde kaptanımız Kasım dı.  orada ercan hakemi soyunma odasına kaçırdığı için maç yönetim kasım'ın kaptanlığını alıp ercana vermişti diye hatırlıyorum.

esedullah

Hain Trabzonlular samsunun ekmeğini yediniz yıllarca hala yiyosunuz ama hala hainliğe devam ediyosunuz size ne demeli bilmem yani  >:(

guvensolmaz

Ramazan ayıydı haliylen gündüz maçıydı kapalıdaydım takım takır takır top oynuyordu, kimsenin şüphesi yoktu, şimdiki gibi değil yıka yıka geliyorduk,ha attık ha atacaktık,ve olaylar kimsede oruç moruç kalmamıştı,hakem canını kurtarmak için,maç kaldığı yerden devam edecek anonsu yaptırmıştı.. Çıkışta söğütlübahçe nin köprü tarafını kesip kimlik kontrolü yapmıştık,polis minibüsü kaçıp gitmişti, tavanı çökmüştü.. Taraftar öyleydi işte !

gozgoz yýlmaz

29 Ekim 2008, 00:35:58 #39 Son düzenlenme: 29 Ekim 2008, 00:39:17 gozgoz yýlmaz
Trabzon'un şöyle bir özelliği vardı. yıllarca oraya hiç bir deplasman takımının taraftarı gitmemiştir. ( Gidememiştir. ) Onlar da uzun yıllar rakip taraftar görmemiştir. Ancak 1985-86'da ilk defa biz gittik orAya, hem de eski o küçük kale arkasını tamamen doldurduk. 1.500 falan vardık. Zaten o yüzden büyük olaylar oldu, camlar indi, kafalar, kollar kırıldı, arabalar ters çevrildi. Ula siz nasıl bizim şehrimize gelip, samsun diyebağırırsınız diye hiddetlendiler. İşin aslı orada biz epey dayak yedik ama burada da biz yamulttuk. Çarşamba'dan öteye 61 geçemezdi maç zamanı. Trabzon il hududuna da 55 giremezdi, gazeteci arabaları da dahil.

94'teki o maçta Rizeli bir dayı vardı. Burun o biçim. Maratonda yanımızda. Ramazan ayı ve ekseriyet oruç. Hakem bizi doğryor, Ergül Yücedağ denen köpek. Dayı, tovbe tovbe, etmeyeceum küfür, bozmayacum orici diyor. bir böyle iki böyle. Timofte'yi attı oyundan, Bünyamini indirdiler devam dedi, sonra ertuğrulu indirdiler dvam, yine bünyamin devam. en sonunda onlara penaltıyı vernice dayı koptu, günahı onadir, günahı onadir, a... k... da, ula hakem senun....... 

O gün o statta olup da hakeme sövmeyen kimse kalmamıştır eminim.

kuzey55

bakalım o hakem bunların hesabını nasıl verecek? eminimki en yakınından sevdiklerinden çıkmıştır,çıkacaktır bunun acısı...ve bugün de aynı hakemler mevcut ligimizde kuddusi,ismet...onlarında ALLAH en acıdıklarından sevdiklerinden çıkarsın acısını en acı şekilde...

CeLiL_55

Alıntı yapılan: sBc-55 - 30 Eylül 2008, 10:09:33
samsundaki trabzon maçlarında abilerimiz az saldırmazdı trabzolulara
mahalledede bir kaç laz trabzonlu insanlarımız vardı..lazların evine doğru yumruklar havada
i.. trabzon olamazsın şampiyon hesabı lazları deli ediyolardı..
ey gidi günler...inşallah yine görecez o günleri
ah be kardeşim o günler inş gelir yine

Baskent_Samsunspor

14 yaşında tellerden kazındığım maçlardan biriydi dayı allah razı olsun senden ;D ben bile canımı zor kurtardım trabzonsporluların halini siz düşünün

zaten o maça tanık olan arkadaşlar samsun trabzon çekişmesini daha ii anlar

ve de trabzonlu topçuların polis kıyafetiyle staddan ayrılabildiği maç

kaptan 55

03 Mart 2009, 14:10:33 #43 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2011, 21:19:02 samsuni
bu maçı unutmak mümkün mü satılmış hakem sonradanda çıkdı zaten foyası ortaya ama eminimki o gün bir çok insanın orucu gitmiştir bakalım bunun vebalini nasıl ödeyeceksin ergül yücedağ.maç bittikten sonra SAMSUNSPOR TARAFTARLARI  belediye evlerinin yukarısında yerini almıştı trabrumspor otobüsünü uğurlamak için.otobüs geçerken aman ALLAH'ım trabsonspor otobüsünün üstüne taş yağıyodu hatta otobüs durmak zorunda kaldı hemen ekipler yukarı çıktı benide yakalamışlardı ama çok ufaktım aşşağı inince hemen saldılar beni heyy gidi günler bee

edmontdante

Alıntı yapılan: 35ama55 - 26 Eylül 2008, 04:06:53
inanılmaz etkilendim belki de bu yazıyı binlerce kez okuyabilirim .. O gun stadda olmalıydım .. Ne günlermiş 61 plakanın gezemediği zamanlar Samsun'da ... şimdi ki halımıze baktıkca hırslanıyorum !!

Kardeşim sana şöyle bir şey söyleyim o dönemde stadtan Trabzon tarafına dönünce şu anda balıkçı barınakları olan kısımda  ana yol ortasında büyük beton  borular vardı bir altyapı çalışması nedeniyle.İşte ts'liler onların içine girip kaçtılar.Gerisini sen düşün