Ertuğrul Sağlam

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Şubat 2008, 10:24:32

« önceki - sonraki »

cuneytavar55

olay farklı temlik  koydurmuşta hemen verinmi demiş.Kimler koydurmadıki temlik.Ayrıca ercüye sahip çıkarız sapına kadar çarşambalı ölümüne SAMSUNSPORLU.SAHİP ÇIKMAMIZ İÇİN İLLAKİ fb,gs,bjk,ts,patentli olması gerekmiyor.Hiç bir şey olmasa SAMSUNSPORLU olması yeterli.

Shane_Falco

Yaaa Allah aşkına küme düştüğümüz sezonun son maçlarından biri Kayserispor ile oynuyoduk hatırlarsınız Serkan Aykut'un 10 maç ceza aldığı maçtan bahsediyorum.Kayserinin başında büyük insan çok sevdiğimiz büyük dostumuz Ertuğrul maçın sonları yaklaşmış son 3-5 dk bişi skor 0-0 kayserispor oyuncu değiştiriyor çıkan oyuncu klubeye doğru orta tempoda koşarken Ertuğrul klubeden elleriyle yavaş gel die hareket yapıyor.Bana bu adamı daha savunmayın lütfen yaa dünleri ne kdr çabuk unutuyosunuz kardeşlerim ...

yesil55

evet bende bejeke td ayrılıken ki konusmasında samsunspor dediginde tüylerim tiken tiken olmustu KENDİSİNE TŞK ETİGİMİZİ SÖLE

Recep

bu takıma zamanında çok iyi paralar kazandırıp gitmiş bir insan Ertuğrul Sağlam
50 milyar için takıma temlik koyan insan değil çarşambalı babam olsa tanımam
ertuğrul sağlamdan bizim gibi Samsunsporlu olmasını beklemek gerçekten hayal olur
ben hiç bir zaman Ertuğrulun Samsunsporu sattığına inanmadım vede inanmam
çünkü kendisi gerçekten karakterli ve şahsiyetli bi insan kendisiyle oturup muhabbet etmeden arkasından sallamk çok kolay
ertuğrul art niyetli bir insan olsa idi Büyük başkan İsmail uyanık onunla çalışmazdı ve takımın en kötü günlerrinde bile arkasında durmazdı

kerembln55

ya samsuni abi ben berlindenim ya tanju colak lan nsl irtibata gecebilirim, bana yardimci olabilirmisin ?

Sol Açık

Ertuğrul da Tanju da diğerleri de Samsunspor'a çok şey katmıştır. Elbette ki Samsunspor da onlara.

Ben Ertuğrul için söylenen "Samsunsporlu değil Beşiktaşlı biliniyor" meselesini önemsemiyorum, bu durum Tanju için de geçerli. Ayrıca unutmayalım, Ertuğrul Samsun'da parlamıştı, ama İlhan-Tümer gibi Samsunspora transferle gelmişti.

Ercüment-Ertuğrul kıyaslamasına da katılmıyorum. Ertuğrul Samsun'dayken parasını alamama derdi yoktu, İsmail başkanın sayesinde takımda parasını alamayan kimse yoktu.

Kayseri'ye gidiş meselesini ise ben hiç anlayamadım. Kafamdaki Ertuğrul kişiliğine uymuyordu (yani sadece para için Kayseri gibi "sıradan" bir takıma gitmesi). Bu kadar anlaşılmaz bir meselenin açıklamasını bence "35AMA55" kardeşim yapmış, cemaat meseleleri...

Herneyse, Ertuğrul'u severim, Samsunsporla ilişkilerinin sürmesinden sadece memnun olurum, ama Kayseri meselesini de unutmam ve Samsunspor'a gelmesini istemem. Çünkü Beşiktaş'ta "Adam gibi adam" olan Ertuğrul, Samsunspor'un başında olsa zor bir anda bırakıp gideceğini kanıtlamıştır. Yani Ertuğrul Samsunspor için "adam gibi adam" değildir...

faça55

İlk gençliğimizin en büyük futbol kahramanıydı. Anadolu Lisesinde Beden Eğt. Öğrt. stajı yapardı, biz de bahçnin önünde gelişini, bahçeye çıkışını izlerdik.

bengülü

11 Mart 2009, 19:23:47 #97 Son düzenlenme: 11 Mart 2009, 19:25:21 bengülü

Samsunsporlular`dan ziyaret

Bursa`da yaşayan Samsunsporlular Özlüce Tesislerinde Samsunlu olan yardımcı antrenörümüz Birol Berkem ve Samsunspor`un eski futbolcusu ile teknik direktörlüğünü yapmış Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam`ı ziyaret ettiler.

Teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam 10 yıl boyunca Samsunspor`da çok güzel anıların geçtiğini belirterek ziyarette bulunan taraftarlara teşekkür etti.

Taraftarlar ise Bursa`da Samsunsporlular olarak memleketlerinin takımlarına destek vermelerinin yanı sıra Bursaspor`u da yakından takip ettiklerini belirterek Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve ekibine başarı dileklerini sundular.

Taraftarlar daha sonra Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve Yardımcı Antrenörümüz Birol Berkem`e çiçek takdim ettiler.

ALINTI:www.bursaspor.org.tr

kuzey55

süper görüntüler...güzel bir organizasyon olmuş.tebrikler.

beşnumara

bursa grubuna teşekkürler.siz orda biz burada samsunsporluluğumuzu gösteriyoruz. ziyaretiniz çok memnun etmiştir ertuğrul sağlamı.

mehmet yılmaz

Bengülülerden Ertuğrul Sağlam'a ziyaret

Bursa'da yaşayan Samsunsporluların taraftar Grubu Bengülüler, Bursaspor'da teknik direktörlük yapan eski milli futbolcumuz ve teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ı ve Samsunlu antrenör Birol Berkem'i Özlüce Tesislerinde ziyaret etti.

Ellerinde çiçekler ve atkılarla giden taraftarlarımızın ziyaretinden dolayı çok mutlu olan Sağlam, kendilerine çok yakın ilgi gösterdi. Bol bol hatıra fotoğrafı çekinen ve Samsunspor üzerine koyu bir sohbete dalan taraftarlar adına kısa bir açıklama yapan grup lideri Recep Çalışkan, "kendilerinin ekmeklerini Bursa şehrinden kazandıklarını ve bu nedenle Bursaspor'un başarısından mutlu olacaklarını, üstelik Bursaspor'un başında Ertuğrul hocanın olmasının ayrı bir ilgi duymalarına neden olduğunu; gönüllerindeki tek takımın Samsunspor olduğunu, bu aşkla doğup bu aşkla öleceklerini ve Ertuğrul Hoca'nın kendilerine her zaman Samsunspor'u hatırlattığını ifade etti.

Ertuğrul Sağlam ise, Samsun'u memleketi olarak gördüğünü, Samsunspor'unsa gönlündeki yerinin anlatılamayacağını, orada tarifsiz bir 10 yıl geçirdiğini belirttikten sonra bu ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade etti. Sözlerine "inanıyorum ki yolumuz Samsunspor ile ileride bir kez daha kesişecektir. Şu an sıkıntılı bir süreç yaşanıyor ama şehrin dinamikleri artık harekete geçmeli, Samsunspor'un yeri sadece Süper Lig değil Süper Lig'de de üst sıralardır!" şeklinde devam etti.

www.samsunspor.biz

CurvaSudSamsunspor

55 numara bir organizasyon organizasyonda emeği geçenlere teşekkürler ...

Sempatik Bengülü

Ertuğrul Hoca gerçekten çok güzel ve sıcak karşıladı bizi ayriyetten birol hocayada çok teşekkürler birol hocada bizimle yakından ilgilendi.Ertuğrul Hoca Seviyoruz Seni

Sadece Samsunspor

tebrikler bursa grubuna güzel ve düşünceli bir organizasyon olmuş

celebi