Ertuğrul Sağlam

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Şubat 2008, 10:24:32

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

keşke gelse ama samsunspora birdaha gelmezki  İNŞALLAH 3-4 yıl sonra milli takımın basında olacaktır onun gibi biri sinan enginle aynı takımda olmamalı

veis

evet samsunspor defteri kapandı sanırım inşallahda daha iyi yerlerde olur sonuçda neolursa olsun nebjk li nede kayserili ertugrul diye anılıyor o halen samsunsporlu ertugrul diye anılıyor.

harbisamsunsporlu5517

30 Eylül 2008, 22:03:48 #17 Son düzenlenme: 08 Mayıs 2009, 19:37:57 harbisamsunsporlu5517
bu oyuncumuzun konusunuda ancak bu golle acılırdı sanırım dıger yorumları sızlere bırakıyorum

2001-2002 4.HAFTA BJK-SAMSUNSPOR gol 1

cembaba

ertuğrul ve güzel bir goL

Sadece Samsunspor

adam gibi adam ertuğrul sağlam diyorum başka birşey demiyorum - lütfen bu söz üzerinden tartışma çıkartmayın şimdiden söyleyeyim

Kadir ÇELEBİ

01 Ekim 2008, 02:30:24 #20 Son düzenlenme: 01 Ekim 2008, 02:32:55 SamsunSpor_34
Onaylıyorum.... gönlümde Adam gibi Adam Ertuğrul Sağlam

Canın karakterini hep benzetmişimdir dileğim can dahada iyi yerlerde olur...

Clint_Eastwood

Ertuğrul'un bizi bırakıp Kayseri'ye gidişi, bizim adımıza bizim paramızla izlenen oyuncuları Kayseri'ye alışını unutmadık...

Herkesin görüşüne saygılıyım ama Ertuğrul'u sevmiyorum, samimiyetine inanmıyorum... Samsunspor sayesinde bu konuma geldi ama biz onun yüzünden küme düştük...

jean

kardesimin adini onun yuzunden ertugrul koydum kisiligi fendiligi tartisilmaz en buyuk hatasi bizde teknijk direktor oldgu sene takimi dagitmasiydi 5 hafta ust uste mac kazanmistik takim shaneydi ilk 5 e oynicaktik kesin bir anda dagitti takimi insallah bjk de basarili olur

HoliganSamSunLu

ertuğrul sağlamın samsunspora katkısı çok büyük unutlmayacaklar arasında

mehmet yılmaz

Oğlumun ismini Ertuğrul koydum; bundan dolayı da hiç pişmanlık duymadım. Yanlış yaptığı şeyler olmuştur belki ama hiç kimseden fazla yanlış yapmamıştır diye düşünüyorum.

Özellikle 1992-94 arasındaki Ertuğrul bizler için uzaydan gelmiş bir futbolcu gibi idi. Muhteşemdi, dört dörtlüktü... Trabzonspor'a karşı hemen her maçında gol atmış olması da ayrı bir güzellikti.

gozgoz yýlmaz

04 Ekim 2008, 00:22:58 #25 Son düzenlenme: 04 Ekim 2008, 02:34:43 **KaR6**
Neticede Samsun'un öz evladı değil. Bizim kendi değerlerimiz Tanju, Adnan gibilerin giderken söyledikleri ortada. Tümer, İlhan gibi Samsunlu olmayanlarla kıyaslanınca Ertuğrul Sağlam olabileceği kadar Samsunsporludur. Vakti zamanında Trabzonspor, Samsunspor'un 3 katı para verirken onlara gitmediğini bilmek bile güzel birşey. Zaten gidecekti, giderken de iki sezonu kurtaracak kadar para kazandırdı Samsunspor'a. Yani bizler kadar Samsunsporlu olması zaten mümkün değil, olabildiği kadar oldu işte.

veis

son maçlardan sonra ismi tartışılır oldu ertugrulun ama yinede efendi kişiligi ve adam gibi adam duruşuyla gerçek imparator gerçek samsunsporlu ertugrul saglam.

kumköylü ahmet

ertugrul saglam hanimi ve ogluyla ayni ucakda ayni koldukta istanbuldan samsuna gittim..

yaninda kucuk bir cantasi vardi ben ne diye merak etmisdim ve insanlar basina toplaninca o cantadan kendi resimleri alti imzali idi besiktas formasiyla.

kisa kesim ucakdan inerken bana dediki ya ucakda herkez benim imzali resmim icin siraya girdi sen ise yanimda oldugun halde bir resim bile istemedin neden dedi?

-bende soyle dedim seni samsunlu olarak ve samsunsporda oynadigin icin saygim var.
ama besiktasli formasinin altinda imzali resminde olsa ben bir samsunsporlu olarak bana alipda saklamak yakismaz.almamda ben samsunspor sevdalisiyim ve buda boyle kalacakdir sana hayatinda basarilar dilerim demisdim.
ertugrulda sasirmisdi benim tepkime iyi gunler dedi en son..

harbisamsunsporlu5517

besıktasa karsı asırı zaafı oldugu acık ama bıze emeği gecenler arasında oldugundan kendısını bir kalemde silemeyiz

Yalnızca BİZ

Beşiktaş'tan da istifa etti. Acaba SSAMSUNSPORUMUZUN başına gelebilir mi ki?