Ertuğrul Sağlam

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Şubat 2008, 10:24:32

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

20 Şubat 2008, 10:24:32 Son düzenlenme: 30 Aralık 2010, 01:30:23 samsuni

Alıntı Adam Gibi Adam Ertuğrul Sağlam

20 Şubat 2008 08:46

Fatih Terim, Mustafa Denizli, Ersun Yanal gibi hocalar burunlarından kıl aldırmazken, Beşiktaş'ın mütevazi hocası öyle bir davranış sergiledi ki insanlığı hatırlattı.

Ertuğrul Sağlam, Çarşı Grubu'nun "Adam gibi adam Ertuğrul Sağlam" sloganını hakettiğini bir kere daha gösterdi.

'Küçük dağları ben yarattım' uçukluğunda, burunlarından kıl aldırmayanlara inat, Ertuğrul Sağlam'ın, futbolcusu Holosko'nun ayakkabı bağcıklarını bağlamak için eğilmesi, aslında dolgun bir başak olgunluğundaydı...

Futbol sahalarında görmeye alışık olmadığımız bu görüntü bazıları için küçük, insanlık için büyük ve Sağlam bir davranıştı!..

celebi

ZATEN MÜTEVAZİLİK HER ŞEYİN BAŞLANGICIDIR.

ozkan17

celebi abi bunu dunlıg tvde ofsayt programında gosterdıler holosko bılmıyomus ayakkabı baglamasınıda ondan baglamıs ertugrul hoc aonun ayakkabısını..ayrıca ordakı yorumcu oguz tongsir bıraz abes buldu bu goruntuyu  ;D bencede bı hoca yapmamalı ama yınede bravo ertugrul hocaya

celebi

ÖZKANIM TAMAM BU TAKIMIN MALZEMECİLERİ VAR YARDIMCI ANTRÖNÖRLERİ VAR BUNLARI BİLİYORUM ONLAR DA YAPABİLRDİ.AMA BURADA BU RESİM ERTUĞRULUN BASIL BİR KİŞİLİĞE BAĞLI OLDUĞUNU GÖSTERİYOR.ONLARA SÖYLEMEKTENSE BAĞLADIĞI ZAMAN BİR TARAFINDAN BİR ŞEYLER EKSİLMEDİ AKSİNE ARTTI GİBİME GELİYOR. İSTER HOLOSKO BAĞLAMAYI BİLMESİN (Kİ İHTİMAL VERMİYORUM.FUTBOLCU ADAM VEYA KOCA ADAM BİLİR) İSTERSE ELDİVEN OLDUĞUNDAN BAĞLAMAYABİLİR.ANCAK ŞURASI KESİN GERÇEKTEN AYAKTA ALKIŞLANACAK BİR DAVRANIŞTA BULUNMUŞTUR.

ozkan17

bende öle dedım celebı abi  güzel bir davranıs ertugrul hocadan oyuncusuna

celebi

ÖLÇÜ OĞUZ TONGSİR DEĞİL AMA  ;)

CurvaSudSamsunspor

orda oyuncunun elinde eldiven var hemde soğuktan olabilir ve ayrıca burda hoca ve oyuncunun ilişkiside ne durumda olduğunu herkes görmeli

ADAM GİBİ ADAMERTUĞRUL SAĞLAM 

veis

evet ertugrul saglamın durumu farklı zaten efendiligiyle herkese örnek oldu.ama bu pozisyonda yapması gerekeni yaptı hem oyuncusunu motive etdi hemde sonucunu aldı bu iş bi ekip işi kaleciden hocaya kadar işleyen bi makina.

Lazoli

jean

benim kardesimin adi ertugrul onu sevdigimden koymustum cok efendi bir kislige sahip gercektende allah yardimcisi olsun

yaman55

bir daha ne olursa olsun samsunsporun başında görmek istemiyorum

harbisamsunsporlu5517

neden bjkyı lıder yaptı dıyemi

jean

bizdeyken en buyuk hatasi kadroyu dagitmasi oldu 5 mac ust uste almistik cen-celil-serkan uclusunu tekrar yakalamistik o sene en az 5. bitirirdik esasinda

ali ihsan

Türk futbolunun en efendi ve karakterli futbolcularından birisidir Ertuğrul Sağlam.Onu Türk futboluna armağan eden kulüp Samsunspor olunca ayrı bir gurur duyuyorum tabiki.Onu Milli Takımın başında görürüz inşallah.

ozkan17

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 04 Mart 2008, 20:43:40
neden bjkyı lıder yaptı dıyemi
arkadas tabıkı o yuzden dememısdır harbısamsunsporlu ama zaten ole bısey olacagına hangımızın aklı yatıyorki tekrar gelcegıne