M. Teoman Taş ( Timofte ) fotoğraf ve videolar

Başlatan mehmet yılmaz, 16 Şubat 2008, 18:41:33

« önceki - sonraki »

istanbuldan

İnanın bu topiclere bakarken çok zorlanıyorum. Ama sizin yazdığınız o güzel sözleri görünce de acım hafifler. paylaştıkça azalır dertler. Sanırım burda herkes aynı acıyı paylaşıyor. aynı temennilerde buluşuyoruz. Ortak sevgimiz samsun ve samsunspor, inşallah bir gün kupayı alırız ve abime götürürüz. 

edmontdante

Alıntı yapılan: Akyol55 - 24 Ağustos 2009, 00:44:34
.Rahat uyu TİMOFTE SAMSUNSPOR'un hiç kimsesi yoksa bile senin izinden giden taraftarı var

kaptan 55

Sony

Tekrar guru duydum teoman abinin sitesinde siz değerli abilerimi,kardeşlerimi tanıdıpım için ve çok üzülüyorum teoman abiyi geç ve tek taraflı tanıdğım için...Teşekkürler mehmet abi  :'(

supernatural_55

abi yok böyle bişey yaa ne duygulandım şimdi:(((en güzel şey susmak çünkü anlatacak kelime bulamıyorum içimdekileri.sadece diyorum ki Allah.ım niye bana Teoman abiyle tanışma fırsatını vermedin:(((..........

çok güzel bi video teşekkürler mctlçy

babasamsunlu

abi bu ne yaaağlattın bizi...terketmedi sevdan timofte :( Allah sevdiği kullarını erken alırmış yanına..Timofte mizde samsunsporu çok seviyordu...onun en büyük mutluluğu samsunsporu böyle görmesine Allah razı olmadı ve yanına aldı...sakın oralardan buralara bakma teoman....biricik sevgilimizi mahvediyorlar..5 kuruşluk adamalra 3 kuruşa satıyorlar...hergün kahrımızdan bin kere ölüyoruz...

Allah gani gani rahmet eylesin...Mekanın cennet olsun..

mehmet yılmaz

Ne diyeceğimi, ne yazacağımı bilemiyorum doğrusu. Kim ki Teoman'ı yaşatıyorsa; onun davasını devam ettiriyorsa Allah razı olsun ondan..

Biz Samsunsporluluğu ondan öğrendik, çünkü o Samsunspor'u tutmanın Türkçe karşılığı idi..

Mekanın cennet, ruhun şad olsun.

gkhn

Etkilenmemek elde değil..
Mekanın cennet oolsun abicim....

Kadir ÇELEBİ

Teoman Taş duy bu sesi Terketmedi Sevdan Bizi ''

Forza Şirinler Teşekurler her geçen gün geçmişteki özlenen aktif ateşli ve yurekten bağlı şirinler'i aratmıyorsunuz..

hala kızı

ergin1965

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 01 Ekim 2009, 23:57:11
abi yok böyle bişey yaa ne duygulandım şimdi:(((en güzel şey susmak çünkü anlatacak kelime bulamıyorum içimdekileri.sadece diyorum ki Allah.ım niye bana Teoman abiyle tanışma fırsatını vermedin:(((..........

çok güzel bi video teşekkürler mctlçy

mehmet yılmaz

kırmızı, beyaz, karasevdan hiç bitmeyecek!..  :-[

jean

yasaminin son donemlerindede ne yazikki samsunsporun en kotu donemini gordu