Şirin Ana'yı kaybettik..

Başlatan yk55, 22 Kasım 2007, 00:40:34

« önceki - sonraki »

yk55

arkadaşlar şirin ana samsunspor tesislerinden evine giderken tren altına kalarak vefat etmiş. allah rahmet eylesin. çok üzüldük.

çerkez55

tüm SAMSUNSPOR taraftarının başı sağolsun.
    bi maçtan sonra çıkan olayda polisin önüne atlamıştın bırakın çocuklarımı diye onu asla unutmadım.sen hepimizin anasıydın,mekanın cennet olsun ŞİRİN ANA seni ASLA UNUTMIYCAZ:((seni çook seviyoruzz

Sadece Samsunspor

herkesin başı sağolsun yakınlarına sabır dilerim - allah rahmet eylesin şirin ana seni özleyeceğiz - nasıl tren altında kalmış ya görmemişmi offf aklıma geldikçe kötü oluyorum sanki ordaymış gibiyim  :cry:  :cry:  :cry:

timofte

ne kadar üzüldüğümü anlatamam. bir kardeşimiz telefonla biraz evvel haber verdi. arkadaşın sesinden zaten çok kötü bir olay olduğu belliydi.  çok içten bir samsunsporlu ve hayat dolu bir insan aramızdan ayrıldı. kulüpte yarın (perşembe) saat 12:00'de toplanıldıktan sonra ikindi namazından sonra defnedilecek. hepimizin başı sağolsun

Sadece Samsunspor

Alıntı Samsunsporlu 'Şirin Anne'nin Feci Ölümü

Fanatik Samsunspor Taraftarı "Şirin Anne" Lakaplı Rukiye Yılmaz, Samsunspor Kulübü'nden Dönerken Trenin Altında Kalarak Feci Şekilde Can Verdi.

Fanatik Samsunspor taraftarı "Şirin Anne" lakaplı Rukiye Yılmaz, Samsunspor Kulübü'nden dönerken trenin altında kalarak feci şekilde can verdi.

Olay, Samsunspor Tesisleri yanında bulunan üst geçit altında bu akşam saat 18.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Samsunspor Kulübü'nü ziyaret eden Rukiye Yılmaz, evine giderken demiryolu üzerinden karşıya geçtiği sırada Samsun Garı'ndan kalkıp Gelemen'e giden makinist M.G. ve H.Y. idaresindeki DDY ait lokomotifin altında kaldı. Lokomotifin parçalayarak ikiye böldüğü yaşlı kadın, olay yerinde feci şekilde hayatını kaybetti. Makinist olayın fark etmedi ve lokomotifi Tekkeköy ilçesi  

Gelemen mevkisindeki depoya götürdü. Olay, saat 19.00 sıralarında vatandaşlar tarafından tesadüfen fark edildi ve polise haber verildi. Olay yerine gelen Samsunsporlu futbolcular, yöneticiler ve taraftarlar, Şirin Annelerini kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı. Samsunsporlu futbolcular ve taraftarlar, Rukiye Yılmaz için gözyaşı döktü. Şirin Anne'nin rayların üzerine dağılan parçalarını Samsunsporlu futbolcular ve taraftarlar son defa ona iyilik yaparcasına toplayarak tabuta koyup omuzladıkları tabutu da cenaze

aracına taşıdılar. Rukiye Yılmaz'ın ikiye bölünmüş bedeni, 2 ayrı tabuta konularak otopsi için Samsun Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayı polisten öğrenen makinist M.G. ve H.Y., Canik Polis Merkezi ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

salihcakir

bende 10-15 dakka önce okudum haberi.çok büyük üzüntü duydum. yine her gün yaptığı gibi idmana gelmiş. fakat dönüş yolunda maalesef kaza geçirmiş.

allah rahmet eylesin.çok derinden yaraladı haber samsunsporluları.

alWays

sözün bittiği yere geldim..nasıl unuturum onun oğlum buraya gel demelerini hepimizin başı sağolsun.

mehmet yılmaz

Pazar günü maçtan çıktım, takım otobüsünün önünde taraftarlar toplanmıştı. Bir ara Yücel İldiz istifa diye bağırıldı. Şirin Ana hemen müdahale etti. Hocaya sahip çıkın, moral bozmayın. Herkes sustu.

Tesislere uğramıştım ve akşam çıkarken o oradaydı. Güvenliktekiler "Şirin Ana" diye konuşuyorlardı onunla, çok hoş bir diyalogtu.

Haberi duyunca inanmak istemedim; diyecek birşey bulamıyorum...

Ailesinin, Şirinler Grubunun ve bütün Samsunspor tribünlerinin başı sağolsun!

Ordu deplasmanında çekilmiş fotoğraflarından... şirinler pankartı yetim kaldı!

Tribün_ali

Haberi şimdi duydum aglıyarak yazıyorum yazımı mekanı cennet olsun anamızın o bizim samsunspor taraftarının anasıydı için yanıyor orada olamıcam şirinlerin ve tüm samsunspor taraftarlarının başı saolsun seni unutmucak cocukların şirin ana

kayacan

Bu hayatta beni en çok üzebilecek haberlerden birtanesi. Böyle bir Samsunspor aşkı böyle bir kader.Sonuçta Yüce Allahın dediği olur.Ömrü o kadarmış.Kendisiyle ilk  Malatya deplasmanında taş yağmuru altındayken tanışmıştım.Teomana avukat avukat polislere müdahale et deyişini unutamam.Şu an öz dedem kalp krizinden yoğun bakımda hayatından umut kesildi.Ölü kabul ediyoruz ama şirin annenin vefatı beni bundan çok daha fazla üzdü.Umarım mekanı cennet olur.Eğer şu dünyada kabul edilecek duam varsa onun cennete gitmesini dilerim.

maço

hepımızın bası saolsun onsuz deplesmanlar da anlamsız kalıcak

yönetici

Başımız sağolsun. çok içten bir Samsunsporluyu, candan bir insanı kaybettik :(

Alıntıfrom  ALTAN ECEVİT <altan_ecevit@hotmail.com>    hide details  11:39 pm (1 hour ago)  
to  admin@samsunspor.biz  
date  Nov 21, 2007 11:39 PM  

Samsunspor camiasının ve taraftarının başı sağolsun. Şirin anne nur içinde yatsın. Allah sevenlerine sabır versin. Toprağı bol olsun.

KARŞIYAKA SPOR KLUBÜ TARAFTARI

Acımızı paylaşan bir Karşıyaka taraftarının sitemize gönderdiği e-postayı paylaşmak istedim. Bu acıyı paylaşan herkes sağolsun.

merkez

Duygusal anlamda inanılmaz sıkıntılar çektiğim şu günlerde birde böylesine büyük bir acının haberini almak yıktı beni.Hemde heykeli dikilesi bir sevdayla samsunapor sevdalısı birini kaybetmek...
Dayanılır gibi değil.
Yakınlarının ve Camiamızın başı sağolsun.
Mekanın Cennet olsun Şirin Ana...

ÇaÇa

Zamansız ayrıldın Şirin Anam şimdi kim bana bağıcak bu çocuk deli bundan uzak durun diyecek Söyle Anam Mekanın Cennet Toprağın Bol Olsun Şirin Ana Samsunspor Taraftarı Seni Unutmayacak Deplasmanda her zaman yanımızda sen vardır yinede seninle gideceğiz Ana :( Yeri geldi kuru ekmeğini bizimle paylaştın sensiz deplasman olmaz olsun aNam benimm :(

hamdiozen

arkadaşlar başınız sağolsun.Böyle değerlerimiz eridikce arkasından yerlerini dolduramamak anadolu kulüplerinin ortak sorunu.Mekanı cennet olsun.