Samsun 3 - Allum Buker(ankara) 3 !!!

Başlatan bodensee55, 19 Eylül 2005, 14:58:46

« önceki - sonraki »

bodensee55

samsun 3 ankara 3 goller 2 x allum 1 kenan ....
bu allum transfer edenin aklina yanim...
bu zenci daha oncede boyle armutdan goller yerdi en azindan kerem oynasin daha iyi .. en azindan yerli mal... bizim bu allum daha oncede bi kac mac satmisdi hic unutmuyorum eskisehir samsun 0-1 mahsusdan gol yemisdi 10 000 usd dollara satmisdi eskisehir dusmeye oynuyordu!!

erdogan arica saana sesleniyorum keremi oynat ya da beni transfer etde sana gosterim kendimi?????

55samsunlu55

Allum hakkındaki duygularına katılmamak elde değil. Maçı seyrederken sinirden ağlayacaktım. bu adamı hangi akla hizmet aldılar? Ben olsam birini kurtarırdım samimi söylüyorum.

maviay55

böyle bir kaleci olamaz..dünkü maçta topu topu 5 top geldi..3ünü kaleye aldı..2si kendinin müthiş hataları..1inde yapacak bişeyi yoktu(kenanın hatası!)
ama bu kaleciyle yürümez..sen ne kadar gol atarsan at ama bu kaleci o kadar yer..oyuncuları moralmen üzen de kaleci allum..3.golü yedikten sonra alluma sinirlenip santradan topu alluma attılar bu ne demek sizce!!
biz niye oynuyoruz al sen oyna demek değil mi???
erdoğan arıcanın bu kaleciye artık bison vereceğini düşünüyorum..
keremi tekrar kaleye almasını arzu ediyorum..hiç değilse alluma 10 basar..
:roll:  :shock:

curva55

Allumla oolucak iş diil bu yazık.

oğuzhan55

Kovaçeviç'e ne olduda geri gönderildi?Yoksa bu Ali Uyanık gelecek diye mi böyle birşey yapıldı?

oğuzhan55

Alıntı:www.samsunspor.org.tr'den

BU SEZON TAKIMIN EN EKSİK BOLGESİ SİZCE
KALE : ( 16 Oy )  %29.0  
DEFANS : ( 15 Oy )  %27.2  
ORTASAHA : ( 10 Oy )  %18.1  
FORVET : ( 14 Oy )  %25.4  
Toplam Oy : 55

Kale seçeneği biraz daha azdı.Ancak git gide oylar bu yönde artmaya başladı.Bu gidişle daha çok artacağa benziyor.Kale seçeneğine verilen her oy Ali Uyanık'ın yediği goller devam ederse daha da artacaktır.Artık ne bu oylar artsın ne de Samsunsporumuzun yediği goller.Bu soruna bir çözüm bulunsun.Bu yüzden oynadığımız oyunun sonucu bir türlü skora olumlu yansımıyor.Attıklarımız Ali Uyanık'ın yediklerinin yanında eriyip gidiyor.Biz Samsunspor taraftarlarının gözünda hala duruyor ama bunu herkes böyle görmüyor.

ngonge

kenan da bu sene pek formda değil bilmem farkında mısınız? şenol la daha iyi anlaşıyordu.petkov kenan dan daha iyi,ama hava toplarında ikisi kısa kalıyor.allum a gelince o zaten muamma.malesef ekonomik nedenlerden aldılar onu.devre arası kesin biri alınmalı...mesela bjk den VOLKAN ÜNLÜ ?

ngonge

Alıntı yapılan: "oğuzhan55"Kovaçeviç'e ne olduda geri gönderildi?Yoksa bu Ali Uyanık gelecek diye mi böyle birşey yapıldı?

allum a borcumuz vardı baya.bence allum la anlaştılar bir şekilde;borcuna karşılık oynayacak gibi bi şekilde  :?  sonra da fazla kaleci olur diye kovaçeviç gönderildi. :evil:

supporter

Alıntı yapılan: "Mazhar Başoğlu"KOLAY GOLLER YEDİK
Samsunspor: Kolay goller yedik
Samsunspor'da, Ankaraspor maçında alınan 3-3'lük beraberliği değerlendiren kulüp basın sözcüsü Mazhar Başoğlu, "Yediğimiz basit gollerle beraberliğe razı olduk" dedi.

Mazhar Başoğlu, Ankaraspor karşısında takımın ortaya koyduğu olumlu futbolun beğenildiğini söyledi ve karşılaşmada çok iyi bir Samsunspor izlediklerini, farklı bir skorla ayrılabilecekleri maçı berabere tamamladıklarını ifade etti.

Başoğlu "Takımın, yeni teknik direktör Erdoğan Arıca ile yaptığı 1 haftalık çalışma sonrasında çok iyi olduğunu, oyun anlayışındaki yüzdeyüzlük değişikliği de dün yapılan Ankaraspor maçında gördük. Galibiyetle ayrılabileceğimiz bir maçta yediğimiz basit gollerle beraberliğe razı olduk. Ama bundan sonraki haftalar için takım çok olumlu sinyal verdi" diye konuştu.

Başoğlu, bu haftaki Galatasaray karşılaşmasına çok iyi hazırlanacaklarını da belirterek, "Galatasaray oynadığı iyi futbolla başarılı bir grafik sergiliyor. Fakat biz de galibiyete yakın oyunumuzla 3 puan almayı hedefliyoruz" dedi.

Başoğlu da yenilen gollerden şikayetçi.
En azından sıkıntının farkında olunması iyi. Umutlu da konuşuyor.