Fenerbahçe'ye misilleme (Aziz Yıldırım kuyruğa girecek)

Başlatan Bafralı, 31 Ağustos 2005, 19:27:04

« önceki - sonraki »

Bafralı

Fenerbahçe maçında 35 dakika bilet kuyruğunda bekleyen Samsunspor Başkanı Adnan Ölmez aynı hareketi Aziz Yıldırım'a uygulayacak. Ölmez, Yıldırım'a savaş açtı...

Samsunspor Başkanı Adnan Ölmez, F.Bahçe maçı için 35 dakika kuyrukta beklediğini söyledi. Ölmez, "Ben kulüp başkanıyım. Hesabı Samsun'da sorulur. Kimse isminin büyüklüğüne güvenmesin. Aziz Yıldırım da biletini alıp sırasını bekleyecek. Ne ekerseniz onu biçersiniz" şeklinde konuştu.  
www.internethaber.com dan

curva55

ahh ahh eskiden bırakcaklardı onun otelini basıcaktık bi sene vardı bilenler vardır aramızda yapıcaktık başkan yaptırtmadı.

yirmiuc

tuzlalı

Böyle birşey yaşanmışken keşke takımımız puan alabilseydi. En güzel cevap bu olurdu. İnşallah Samsundaki maçta hem sahada hemde trübün de gerekli tokatı atarız bu edepsiz insanlara. Hakettikleri gibi uğurlayalım şunları.

turgay bakar

kilise papazı aziz yıldırıma ve onun yalakalarına gereken cevabı gelin hem türübünde hemde dışarda ve sahada gereken cevabı verecehimize inanıyorum BU ALEMDE CARŞAMBALILARDA VAR

Bafralı

internet sitesi internetspor olacak.
Başkanımız biraz da tecrübesizliğine gitti. Dikatli hareket etmeliyiz. Ters köşe olabiliriz.
Biz de Köşe yazarlarına durumla ilgili mail atsaydık iyi olurdu.

cem and naz55

bizim başkan orda samsun şehrini temsil ediyordu ona yapılan bu saygısızlık tüm SAMSUNa yapılmıştır neyse AZİZİYEYELE samsunda rövanşı yaparız bence bu kasti yapıldı hani başkanımız ismail uyanık diyarbakır macında aziz yıldırım macı verin demiştiye o yüzden samsunspor başkanına böyle yapıldı birde salı günü lig tvde izledim bizimkinlere antreman sahasını vermemişler burda milli takım antreman yapacak zemin bozulur diye bizi bir oraya bir buraya süründürmüşler antreman yapmamışız istanbulda bunu lig tv söyledi başkanımıza ve takımımıza yapılanların ayıp olduğu söylendi programın adı haftanın ardından dı

baha55

gerçektende bu tür şeyler çok üzücü olaylardır..bunları şiddetle kınıyoruz arkadaslar...ben inanıyorum ki baskanımız fenerbahceye burda iyi bir misafir perverlik gösterecektir !!!  aziz baskanda bileti eli,nde beklemelidir sırada...keske böyle bişey yapabilsek ama hiç sanmiyorum... aziziye samsundada en kral yerlerde misafir edilir bence

supporter

kuyruğu bilmem belki yerine başkaları bilet alır kapı sıkışık olmayabilir falan ama, başkanımızı bu adamlar tel örgülerin yanına oturtmuşlar. biz de bu azize yi ve diğer febe yöneticilerini şeref tribününe almamalıyız.

samsunlu_gencler

kardesler keske orda bize we baskana yapılanları bizde samsunda yapabilsek.adamlar bize buyuk serefsizlik yaptılar maca 20 kişi girioduk 10 kişi aldılar kalan 10 kişiyi almadılar bole bir serefsizlik warmı.benim 10 arkadasım dısarda kalıodu.adamlara diom onlarda bizden biletler war dinlemiolar s.... gidin diolar.ben dedim ole sey mi olur sonra polisler samsunlulara bilet werilmemiş dedi ben bileti gosterdim bu ne dedim adamlar sasırdı oraya bizi almamak için elinden geldiklerini yaptılar.keske bizde onlara aynı tutumu sergilesek ama nerde yine fair play ayakları yapılır.bize adilik yapana biz centilmenlik yaparız.adı da fair play olur.azize aynı tutumu sergileemesler