Rick van Drongelen

Başlatan Stoper, 11 Temmuz 2023, 23:16:06

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Açıkçası son 2 maça kadar takımımızın en iyi oyuncusuydu. Rezil oynadığımız Rize maçında bile ayakta kalmıştı. Ama son 2 maçta da gol yememize neden olan hatalar zincirinde onun da payı vardı.

Umarım geçicidir, çünkü bu sezon en istikrarlı, takım düşse de kendisi düşmeyen oyuncumuz...

brigand

Tekrar toparlanacağını düşünüyorum. Potansiyel olarak gözümde hala iyi seviyede.

Raqua55

Bu adam galiba savunmayı bozuyor. Bence yedek kalmaya devam etsin.

futbolcu

evet bu işte tuhaflık var. Yavaş kalıyor galiba.

mehmet yılmaz

Van Drongelen Sivasspor maçında yalnızca oynadığı oyunla, hatta attığı golle alkışı hak etmedi. Attığı harika golün sonrasında kulübeye koşup, orada emektar malzeme sorumlumuz Orhan abiye sarılmasıyla da hak etti. Orhan abi, birkaç hafta önce genç yaştaki oğlu Erhan'ı bir trafik kazasında kaybetmişti. Yahu Rick, sen ne güzel bir adamsın böyle? Kuzeylilerin aidiyet kurmaları biraz daha zor ve az rastlanan bir şeydir ancak bu Hollandalı uşak, geldiği günden beri bizden biriymiş gibi davranıyor hep. Helal olsun sana, oynadığı oyun için de tabii...

Sadece Samsunspor

Sakatlanmis 3 hafta yok deniyor

mehmet yılmaz

Rick eğer Samsunlu olsaydı kesinlikle Çarşambalı olurdu. :)
Bu akşam Rize'ye de yazdı. Helal olsun.

Stoper

Yürekten sahaya performans veriyor. Gol katkısı da yapmaya başladı.

s_uzunkaya

26 Şubat 2024, 09:08:37 #23 Son düzenlenme: 29 Şubat 2024, 20:53:29 s_uzunkaya
barış alperi ağlatan adam :)... maşallah yiğidime.

Elyesa

28 Şubat 2024, 14:29:47 #24 Son düzenlenme: 01 Mart 2024, 13:05:14 Elyesa
dun ailesiyle konusdum annesi babasiyla..nasil diye sordular basarilimi diye..Dedim evet basarili cokiyi dedim calisiyor dedim..sevindiler..Bizde onu seviyoruz dedim