2021 - 2022 Sezonu Transfer Söylentileri ve Beklentileri

Başlatan SSKLA, 25 Mayıs 2021, 09:42:07

« önceki - sonraki »

brigand

Devre arası yine, yeni, yeniden bolca transfer yapacağımız kesin gibi. Ancak bu sefer kim yönlendirecek ve tercih edecek seçenekleri şuan için bilmiyoruz. Dışarıdan yönlendirmeler olacak çünkü içeride futbol aklını yönetecek isim maalesef yok. Hem isim olarak hem konum olarak. Bu nedenle yine bilinmeze sürükleniyoruz hissi var içimde. Umalım da hiç beklemediğimiz şekilde iyi geçsin. Ki bence o sürecin çerçevesini etkileyecek en önemli faktör, devre arasına kadar toplanacak puanlar olacak. O yüzden işin rengi yıl sonunda belli olur.

5trawberry

Tomane'yi kesecek bir golcüyü alma olanağımız yok gibi. Tomane bugün süper ligde üç İstanbul takiminin birinde olsa gol kralıydı.
Top Tomane'ye gelene kadar ölüyor, taşıyamiyorlar.
Savicevic ve Fofana aynı anda sahada olduğunda takımı daha farklı bir kimlikte gibi hissettim. Dolayısıyla Fofana'nin solda ritim tuttuğunu ve Savicevic'in orta alanda formayı kaptirmayacagini düşünürsek, kesinlikle Hasan Kılıç'ı tehdit edecek bir ortasaha, ve Melih'i kesecek bir sağ kanat transferi şart.
Ali Ülgen'le bir şekilde idare ederiz ama Sonerle mümkün değil.

Şuanda takımda Diomande,Fofana ve Tomane hariç herkesin forması yetersiz ve tehdit altında ama bu işin de bir külfeti var ve bol transfer mümkün görünmüyor.

Sol bek, Ortasaha, Sağ açık ve forvete olmak üzere 4 nokta isim hedefe çıkartır.

evolution55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 07 Kasım 2021, 16:37:37Adanaspordaki Celil i almadik. Simdi duran toptan atti yine. Alsak en azindan duran toplardan 9 puan fazlamiz olurdu net.

yasin'den fırsat kalır mıydı sence :)

Sadece Samsunspor

Eyup un forvetleri. Pa Dibba Umut Bulut ve Stancu. Bizde tek Tomane. Muhtesem transfer akli.

55.hakan

Allah aşkına bu transferleri o yapmadı bu yapmadı kim yaptı alt ligin vasat futbolcularını alıp hedef süper lig diye demeç veriyorsun.

Lusage

Bursa, Burak Altıparmak'ı serbest bırakmış. Hiç vakit kaybetmeden almak lazım. Mis gibi 6 numara..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ercan0655

Devre arası diomande, melinovic,kesinlikle. Bah, cinari ve boli para kazandırmaları /getirmeleri şartı ile gönderilmeli. Yerlerine yabancı alınmamalı. Devre arası alınanlar patlıyor.🤪 Bunlar sezon sonu alındı bunlar bile patladı ki devre arası düşünemiyorum.

Sadece Samsunspor

Erzurumdaki Novikovas in bizde oldugunu dusunun. Sagda Novikovas solda fofana ortada Tomane. Tadindan yenmez

5trawberry

Bu takım için fazla analiz kasmaya gerek yok.
Osman,Yunus Emre,Tomane,Fofana hariç herkes değişmeli.

Sadece Samsunspor

Pa Dibba orta sahanin gerisinden topu aldi karsi ceza sahasina kadar kostu kostu kalecinin solunda topu aglara yolladi. Allahim bizede nasip et boyle futbolcular

Kaya

Giresun'da yeterli süre alamayan Çekdar Orhan ile temas kurulmalı.

5trawberry

Alıntı yapılan: Kaya - 15 Aralık 2021, 21:14:22Giresun'da yeterli süre alamayan Çekdar Orhan ile temas kurulmalı.
Çekdar'ı sene başında yazmıştım.
Ortasahayi çekip çevirir, Savicevic'ten de daha iyi futbolcudur.

Sadece Samsunspor

Emre colak bugun ayrilmis Hatay dan. Gecen sezon hic oynamamis bu sezonda 5 macta 11 cikmis. Is yaparmi acaba yoksa yasin 2 mi olur

Kaya

Deportivo dönemi çok iyiydi. Ondan sonra sürekli eksiye doğru giden bir grafiği var. Yarım sezon başarı odaklı bir sözleşme ile denenebilir.

ercan0655

hoca geldiği gün Hasan'ın " ben devre arasında gitmek istiyorum " dedigini söylemiş. Madem öyle niye inatla ilk onbir oynattı, kosmadigini mücadele etmediğini görmedi mı? Bu takımı satmak değil mi ikisi açısından da?