Yasin Öztekin

Başlatan Sadece Samsunspor, 15 Ocak 2021, 19:49:02

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

27 Eylül 2021, 22:03:42 #60 Son düzenlenme: 28 Eylül 2021, 11:00:13 Sadece Samsunspor
Valla yanar doner bisesin. Her mac sovuyorum ama sonra ya asist ya gol atiyor susuyorum.

6 mac 4 gol 3 asist

5trawberry

Kaptanlığın kendisinden alınarak derhal kulübeye gönderilmesi gereken futbolcu.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: 5trawberry - 21 Ekim 2021, 12:24:28Kaptanlığın kendisinden alınarak derhal kulübeye gönderilmesi gereken futbolcu.

Neden futbolundan dolayi mi yoksa baska bise mi oldu. Merak ettim kacirmis olabilirim.

Karabudun

Bildiğin Abdurrahman Çelebi!

5trawberry

Sözleşmesi kalın.
Kariyeri var, herkes elinde şapka geziyor önünde.
Sahile sıfır ev mis gibi memleket.
Ne işi var Sivas'ta Ankara'da.
Yat baba yat.
Seni yatıranlar utansın.

KADRO DIŞI!

ercan0655

Geçen senede aldığın parayı hak eden tecrubene yakışan oyun oynamadin, hele bu sene asist ve gollerin var ama takımın olmayan düzenini bozan önüne gelene gücün kondisyonu yetmediği için tekme atan adamısın. Senin futbolculuğunu hiç sevemedim. Hele duran topların katili olman ve üç hocaninda sana bu topları kullandırtmak zorunda kalmasınin altında başka şeyler arıyorum. Bu konuda kabiliyetsizsin.
Bence de uzun bir süre dinlendirilmelisin.

_SoN_

Bu maçla beraber kredisinin sonsuz olmadığını anlamıştır, performansını yükseltmez formayı garanti görmeye devam ederse yedeğe çekilmesi muhtemel.

Sadece Samsunspor

Milli ara oncesi son mac oyundan alinmasi insallah ders verir

55.hakan

5trawberry

Batı Alt iyi alkışladı. Herhalde maçın adamı sendin. İlk yarı o kanatta ikinci yarı da o kanattaydin. O performansına alkış tutan Batı alta da yazıklar olsun.

ercan0655

Fofana dururken ilk onbirde seni başlatmak bence akıl almaz hata. Belki 70 ten sonra alınabilecek hamle oyuncusu olabilirsin başka türlü tahammül edemiyorum sana.

brigand

Oyuncu formsuz ve takıma katkı vermek yerine fren oluyorsa kulübeye çekmek her şeyden önce oyuncunun yararınadır. Sanki zorlayıcı başka etmenler var gibi hissediyor insan, aksi şekilde olunca. Belli bir süre hamle oyuncusu olarak denense takıma katkısı artabilir bile.

Sadece Samsunspor

Ilk golde topu tomane ye ulastirmasi iyidi sonrasi klasik Yasin

Sadece Samsunspor

Istanbul macinda suan dk 60 en az 2 net pozisyonun var ikisinde de amatorce harcadin. Az konsantre ol ya su oyuna

5trawberry

Sözleşmesini karşılıklı feshedip defedin şu takımdan yeter artık bee