Guido Kocer

Başlatan Kaya, 05 Temmuz 2019, 01:24:21

« önceki - sonraki »

_SoN_

Bu maçta en beğendiğim isimler arasındaydı, yıldız diye transfer ettiğimiz çoğu topçudan daha verimli.

Nuri Asan

Değişik bir arkadaş. Bazen attığı gollerle takımı ipten alıyor, bazen vasat oluyor. Yani güvenilip, ipiyle kuyuya inilmez her an bırakır bazen bakarsın şapkadan tavşan çıkartır.

Raqua55

Macin basinda kacirdigin pozisyonda ne dusundun? Topu nasil taca gonderdin?

eprianu

Takımın pozisyona girebilen, pozisyon oluşturabilen tek ismi ve Ertuğrul Hoca adamı oyundan alıyor. Yerine giren Burak Çalık ne yaptı, bilen var mı?

Tamam, çok iyi futbol oynamıyor kabul ediyorum. Ama bu takımda Guido'dan başka pozisyona girebilen başka bir isim yok. Yani takımın seviyesi o kadar kötü bir durumda. Bursa maçında kesinlikle sahada tutulmalıydı.

5trawberry

Koyunun bulunmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler

Bunun olayı da bu yani.

Sadece Samsunspor

İyisin hossun da bazen cekilmez oluyosun bee

Raqua55

Bu adami seviyorum akliyla oynuyor ve bir sekilde katki sagliyor.

Elyesa

guidoooooooo kocerrrrr kocum helal olsun

55.hakan

06 Şubat 2021, 00:16:26 #68 Son düzenlenme: 06 Şubat 2021, 11:20:39 55.hakan
Guidom sende bir şeytan tüyü var. Kötü oynadığın zamanda da seviyorum seni.

Ollivanders

Samsunspor'a gelmiş en samimi, en iyiniyetli futbolcusu olabilir mi? Bence evet. Elinden geleni yapıyor, çalışıyor ve üstüne koyuyor. Seviyoruz seni.

Stoper

Golleri, asistleri, mücadelesi.
Beni mahçup etti. Kendine iyi bakıyor ve çalışıyor.

Sadece Samsunspor

Tosunum benim iyi oynadin

eprianu

Adam zeki ve uyanık. Golde pozisyonu nasıl takip etti? Bir pozisyon vardı, taca çıkan topu topuğuyla oyunda tutmaya çalıştı. O pozisyon bile kalitesini gösteriyor.

Elyesa

igne deliginden topu kaleye atti helal olsun..seviyom seni gocer boyle devam kardesim

ata55

Boyundan büyük gol attı :)))
Eferim la Guydo