Yeni Sezon Formaları ve Kombine Fiyatları

Başlatan Stoper, 21 Mayıs 2019, 21:16:29

« önceki - sonraki »

Stoper

AlıntıSamsunspor'da formalar nasıl olacak?

Samsunspor Ticari İşler Müdürü İbrahim Canbolat, İstanbul'da kulübün forma sponsoru Macron'la bir dizi toplantılar gerçekleştirdi.

Samsunspor Ticari İşler Müdürü İbrahim Canbolat, İstanbul'da kulübün forma sponsoru Macron'la bir dizi toplantılar gerçekleştirdi. Canbolat, yeni sezonda giyilecek formalardan, kamp malzemelerine kadar bir çok konuda fikirlerini sponsor firmaya iletti. Geçen sezon giyilen formaların tasarımlarını taraftarın oylarıyla belirleyen Samsunspor'un yeni sezonda nasıl bir yol izleyeceği ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

21 Mayıs 2019 Salı

http://www.habergazetesi.com.tr/haber/5515150/samsunsporda-formalar-nasil-olacak

AhmetDenizci

Acaba geçtiğimiz sezonun formaları indirime girecek mi ?

eprianu

Bilet fiyatlarında kesinlikle bir artışa gidilmemeli. İmkanım olmadığı için söylemiyorum. İnanması güç ama durumu olmadığı için maraton yerine kale arkasına giden tanıdıklarım var.

Bir de fiyatla ilgisi yok ama yazmak istiyorum; Batı-Alt Tribünü'nde olan kombine sahiplerinin koltuklarında isim yazması olayı maratonda da olsa tadından yenmez. Tabi taraftarlar riayet eder mi ayrı bir konu. Bu sene maratonda, koltuk numaralarına bakılmadan oturulduğu için çok fazla tartışma çıktı. Kombine sahiplerinin koltuklarında isim yazması bu kültürü bir adım daha ileri götürebilir.

Stoper

Karabudun

Lütfen ürünlerde Türkçeden başka bir dil kullanılmasın. Bununla beraber şöyle simsiyah ve bol kesim bir forma da çıkarsak tadından yenmez. Bilet fiyatları da aynı şekilde kalmalı.

eprianu

Alıntı yapılan: Stoper - 26 Mayıs 2019, 12:53:07
Bunu çok beğendim. Fiyatı el yakıyor:)
Ürün kalitesi nasıl acaba, alan var mı?

https://store.samsunspor.org.tr/urun/king-of-the-north-kapsonlu-sweatshirt-beyaz-ss000027-beyaz

Aynı ürünün siyah rengi var bende. Benim hoşuma gitti. Öndeki cepler içeriden birleşiyor. Yani tek cep gibi.

maço

Stoper

Samsunspor'da kombine ve forma fiyatları belli oldu.

Kombine biletler Pazartesi gününden itibaren satışa çıkacak. Fiyatları 55 lira ile 650 lira arası olacak. Kategoriye göre değişen kombine bilet ücretleri yakın zamanda Samsunspor'un resmi sitesinden paylaşılacak.

Kırmızı-Beyazlılarda yeni sezon formaları ise 1 Ağustos tarihinden itibaren Samsunspor Store mağazalarında yerini alacak. Fiyatı ise 125 lira olacak. Forma tanıtımının bu hafta içerisinde gerçekleşeceği bilgisine ulaşıldı.

https://m.hedefhalk.com/haber/samsunspor-kombine-ve-forma-fiyatlarini-belirledi-1592498

evolution55

3 forma dışında alternatif bir 4.forma olmayacak sanırım

Stoper

Karabudun

Alıntı yapılan: evolution55 - 24 Temmuz 2019, 21:45:56
3 forma dışında alternatif bir 4.forma olmayacak sanırım

Satışa sunulmaz belki ama takım için kulübün renklerini içermeyen bir forma daha üretilmesi gerekiyor diye biliyorum.

tactician

Alıntı yapılan: Karabudun - 04 Ağustos 2019, 11:48:23
Satışa sunulmaz belki ama takım için kulübün renklerini içermeyen bir forma daha üretilmesi gerekiyor diye biliyorum.

Üst ligler için bu doğru fakat ikinci lig statüsü bu anlamda takımlara daha fazla maddi külfet yüklememek için yumuşatılmış durumda.
Takımlar iki düz renk bir de iki renk içerir formalar üretiyor ve bu üç formayı federasyona bildiriyor.

ender

Arkadaşlar Çocuklar için forma yok galiba storeda. Oğlum 8 yaşında şu anki Samsunspor formasının beden kısmında 140cm yazıyor . S beden alsam büyükmü gelir. Bu konuda bilgisi olan varmı ?

mehmet yılmaz

Tahminim XS olur. Ancak bence storelardan birini arayıp bilgi alabilirsin dostum.

Sadece Samsunspor

Store gitmedim ama bir kac kisi yazmis. Aytac Sulunun ustundeki siyah forma ile storede satilan siyah forma arasinda cok renk tonu farki varmis dogru mu bu ? Alan veya goren varsa yazabilirmi soluk cansız mi duruyor siyah forma