42- Abdülkerim BARDAKÇI

Başlatan sadece55, 16 Ocak 2017, 09:07:45

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Samsunspor'un Sivasspor karşılaşması sonrası Kırmızı beyazlıların başarılı savunma oyuncusu Abülkerim Bardakçı yayıncı kuruluşa maç sonu açıklamalarda bulundu.

Kırmızı beyazlıların Sivasspor karşısında aldığı şok yenilgi sonrası Samsunspor'un başarılı savunma oyuncularından Albülkerim Bardakçı yayıncı kuruluşa maç sonu çarpıcı açıklamalarda bulundu. İlk kez böyle bir açıklama yaptığı vurgulayan genç oyuncu Abülkerim yaptı açıklamada,"İstediğiniz kadar üstümüze oynayın istediğinizi yapın Allah çok büyük hakkımızı yiyenlerinde ilk defa böyle konuşuyorum inşallah çoluğundan çoluğundan çıkar yıkamayacaksınız başaracağız." diye konuştu

samsunsporlu1994

Bize böyle yüreğiyle oynayan adamlar lazım. N'Diaye'ye bakıyorum bir de Abdülkerim'e arada bariz kalite farkı var.

sadece55

Abdülkerimin yanında bir tane iyi stoper olsa bu takım çok zor gol yer ama Ndiaye gibi berbat bir ekürisi var malesef.

ali ihsan

Şu ana kadar yeni transferlerin içindeki en iyi isim.Ercan'ı yanına monte etmeli hoca.

sadece55

Fatih, Ercan yada Caner Koca artık Ndiaye bize çok zarar veriyor.

Sadece Samsunspor

Kiralik ama vedat gibi canla basla oynuyor. Sinana yaptiklarinda da hakliydi. Bir Samsunlu gibiydi.

sadece55

oguz_5528

Vedat ve bu arkadaş aldığı paranın hakkını veriyorlar oynamaya gelmişler kendilerini geliştimeye gelmişler sana helal olsun ,bahtın yolun açık olsun böyle devam

Sol Açık

Hem savunmada iyi, hem de hırsı göz yaşartıcı. Bence harika bir savunmacı ve başarıyı hakediyor...

yirmiuc

En iyi transferlerimizden. Allah nazardan saklasın.

Sadece Samsunspor

Su adami alsak dicem de alsak kesin daha gelismez oyle kalir diye umuyorum

cakir55

Ligin en iyi stoperlerinden keşke seneye de kalsa bizde.

mehmet yılmaz

Bu uşağı geldiğinden beri tuttum ve başarılı buluyorum. Bolu maçında da çok iyiydi.

Atakumlu

Her müdahalesi olumlu inşallah performansı düşmeden devam eder, yanında Ercan olunca iyi bir ikili oluyolar yanında Ndiaye varsa tek kalıyor ...

sadece55

Bugün arkasına bakmadan oynadı. Ercan ile çok çok daha iyi ikili.