PTT 1. LİG 4.HAFTA | SAMSUNSPOR'UMUZ - Şanlıurfaspor

Başlatan AhmetDenizci, 30 Ağustos 2015, 22:23:07

« önceki - sonraki »

muzaffer4

berusa55

Stoper

3 puan silinse önemi yokta eğer 7 puan silinirse ilk iki yarışında ciddi darbe aliriz.
Maçı izlemedim. Bekir, Kone ve Zola'nin performansı nasıldı. Biri birkaç cümleyle özet geçebilir mi?

cakir55

Alıntı yapılan: Stoper - 14 Eylül 2015, 00:22:41
3 puan silinse önemi yokta eğer 7 puan silinirse ilk iki yarışında ciddi darbe aliriz.
Maçı izlemedim. Bekir, Kone ve Zola'nin performansı nasıldı. Biri birkaç cümleyle özet geçebilir mi?
Bekire fazla iş düşmedi iki tane kurtarış yaptı özette çıkmamış onlar iyiydi cidden. Birde topu güzel oyuna sokuyor o özelliğini beğendim.

Kone cok hızlı bir oyuncu değil. Fiziği ile iş yapmaya çalısıyor. Son vuruşları fena değil sol ayağı kuvvetli baya.

Zola ancak sonradan oyuna girer bu fizik gücü ile. Pozisyonlarda genelde ağır kalıyor tek iyi özelliği ayağa pas yapması.

Sent from my iPhone using Tapatalk

jean

cembaba

Samsunspor'umuz dün gece umduğumdan daha kolay bir galibiyet aldı. Maçın hemen hemen her bölümünde mücadele isteği ön plandaydı. Şanlıurfaspor ataklarını da savunmamız uzaklaştırdı. Tek bir pozisyon dışında çok önemli bir atak yedik diyebileceğim bir pozisyon yaşamadık.

Geçen haftalara göre daha derli - toplu bir takım oyunu sergiledik. Özellikle sıkıntı yaşadığımız bekler, bu maçta görevlerini yerine getirdi. Gerek Canberk, gerek Oğuzhan olması gereken yerlerdeydi. N'Diaye ve Fatih de gayet verimli bir tandem oluşturdu. Hasan yine her zaman ki gibi çok iyiydi. Mustafa da öyle. Gözüme tek çarpan oyuncu Musa Aydın'dı. Musa, iyi olduğu zaman tebrik ediyor, gurur duyuyoruz. Fakat bu sezona iyi başlayamadı. Dün gecenin belki de en kötüsüydü. Kanatta oynayışının, performansını düşürdüğü kanaatindeyim. Yaşının da vermiş olduğu bir ağırlık var. Nitekim Murat girdikten sonra daha canlı oynadık. Şanlıurfaspor gibi kadro kalitesi çok yüksek bir takım karşısında istedik, arzuladık ve kazandık. Galibiyette emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

Bu ligin hücum gücü en yüksek takımlarından biriyiz. Takımımız her geçen hafta daha iyiye gidiyor. Her şeyden önemlisi bir futbol stratejimiz oluştu. Bariz olarak 4-4-2 oynuyoruz. Geriye çekildiğimizde kontra ataklara hızlıca çıkan oyuncularımız bolca mevcut. Orta sahamız biraz eksik gibi görünse de bu en önemli haftaları kayıpsız geçmek şüphesiz çok önemli. Özellikle de puan silme cezalarının uygulanabilme ihtimalini düşünürsek. Aldığımız her puan altın değerinde. Takımımız Taha ve Ivanov da geldiği zaman çok daha güçlü olacaktır.

Taraftarımız dün gece de üzerine düşeni yaptı. Maça ağırlığını koydu. Hakem ve Şanlıurfaspor üzerine iyi bir şekilde baskı kurdu. Takımına motivasyon sağladı. Tek yanlış ise küfür olduğunu düşünüyorum. Toplu halde küfür etmenin cezası bu sezon direk olarak bir maç saha kapatma olarak uygulanıyor. Belirli bir dakikanın üzerinde küfür devam ederse ceza yiyoruz. Daha dikkatli olalım.

Cuma günü evimizde Boluspor'u ağırlayacağız. Taraftarlarımız bu maçta da üzerine düşen görevi mutlaka yapacaktır. Takımımıza şimdiden başarılar diliyorum.

orucreis

Rakibin oyununu bozarak ne top yaptırdık tam anlamıyla nede pozisyon verdik.Bireysel hatalarda yapılan faullerde direk ümit hocaya baktım çıldırmış nasıl bağırıyordu :) Helal olsun ümit hocaya oyuna doğru zamanda müdahale edip gerekli değişikliği yapıyor.Gerekirse anında kesiyor.Fakat özellikle takımın 2 sorunu var 1-0 olduğunda takım hemen kendini geri yaslıyor.Birde şişirme toplar yapıyoruz.Sanırım bu alışkanlıktan kurtulmak zaman alacak.Ancak ayağa ve doğru paslar yaptığımızda çok tehlikeli olabileceğimizi gördüm 1-2 pozisyonda.İnşallah herşey güzel olacak ve direk olarak çıkacağız

orucreis

Alıntı yapılan:  
Samsunspor Teknik Direktörü Ümit Özat, Şanlıurfaspor maç sonrası yaptığı basın açıklamada Play-off'lara kalmak istemediğini, süper lige direkt çıkmak istediğini söyledi.

PTT 1. Lig dördüncü haftasında Samsun'da oynanan Samsunspor-Şanlıurfaspor maçını ev sahibi takım 2-0 kazandı. Maçın ardından Samsunspor Teknik Direktörü Ümit Özat karşılaşmayı değerlendirdi.
Maçın iyi geçtiğini belirten Samsunspor Teknik Direktörü Ümit Özat, "İyi müsabaka oldu. Özellikle ilk yarının son 15-20 dakikası koymuş olduğumuz baskı müthişti. Özellikle 2-0'dan sonra verilen mücadeleden memnunum ama oynanan oyundan memnun değilim. Sonradan giren oyuncularım bugün performansından çok memnun olmadığımı söyleyebilirim. Sevindiğim şey 3 puan, üzüldüğüm şey ise 2-0'dan sonraki son 30 dakika geri çekilmemiz bize yakışmadı. Boluspor maçını da iyi geçip Samsun halkına bayram hediyesi vermek istiyoruz" dedi.

ÖZAT: "BEN PLAY-OFF OYNAMAK İSTEMİYORUM, DİREKT ÇIKMAK İSTİYORUM"
Basın mensuplarının puan silme cezasına teknik direktör Özat, 'şeriatın kestiği parmak acımaz' diye cevap verdi. Özat, "Cezayı hak etmişsek cezayı kesecekler. Bu öyledir. 12 puana kadar yol var. Sezon başında ben kendime bir puan hedefi koymuştum. 6 mağlubiyet hakkımız vardı. Puanlar silindikten sonra bunun 2'sini mağlup olduğumuza sayarız. Bu geçmişten gelen bir cezadır. Bunun sezon içerisinde olması üzüyor. Biz inşallah 60 üstü puan toplayacağız. Biz bunun bilincindeyiz. 6 mağlubiyet hakkımız vardı. Şimdi 3 mağlubiyet hakkımız var. Ben Play-off oynamak istemiyorum. Ben direkt çıkmak istiyorum. Bunun için bu yolda her türlü mücadeleyi yaparız" diye konuştu.

CoRaqLi55

Mustafa sevgi oyundan alındıktan sonra ayağımızda top tutup, organize bir atak yapma şansımız olmadı.

beşnumara

Zolanin bu takımda yeri yok. Muharrem efe'ye gerçekten  ayıp olur zola oynarsa. Ümit Özat bu konunun da hakkını verir bence. Zolayı kolay kolay oynatmaz. Tercih edecekse m.efe'yi tercih eder.

korayxyz

Çok mücadele ettik, son 20dk saymazsak çok iyi savunma yaptık ve tek bir net pozisyon vermedik. Ama son dakikalarda yorulup oyundan düştük ve iyice bunaldık. Her şeye rağmen 3 puanı hak ettiğimizi düşünüyorum. Giderek daha iyi olacağız ama kulübemiz çok zayıf. Allah korusun bir sakatlık, ceza durumda kadro kurma anlamında zor duruma düşebiliriz :(

samsunluhakan

bu haftaları kayıpsız geçmek çok önemli taha ve ivanov döndüğünde alternatifli orta sahamız olur

Jnr.Serkan

Umarim maratom ceza almaz

Levent ÖCAL

Bu anansçu beyefendi! yi çok aramışlar mı.

Maç öncesi ve devre arası müzik çalması hiç hoş olmadı. Şehitlerimize büyük saygısızlık.
PTT Süper Lig hakem ve takım kadroları diye anonsa girişinden aklının süper lig takımlarından birinde olduğu bariz belli.
Takım kadrosunu sayarken ve maratona tezahürat yaparken ki o ruhsuzluğu adamı çıldırtır cinstendi.

mehmet yılmaz

Umduğumuzdan kolay bir galibiyet oldu. Ofoedu form ve yetenek olarak bu ligin en iyi forveti bence. N'diaye de gayet iyi oynuyor. Canberk sakatlanmazsa çok daha katkı sağlar bize.

Ve bu takımın en büyük yıldızı kesinlikle taraftarıdır. Sahaya ayakkabı atan malak hariç!