Erkurt Tutu

Başlatan cembaba, 27 Aralık 2014, 22:04:08

« önceki - sonraki »

55.hakan

Başkan eğer sen bu işi biliyorsan ki ben bildiğine inanıyorum takımın selameti için 2 tane operasyon yaparsın.

1-Taraftarla dalaşan taktiği olmayan beraberlik makinesi Erhan Altın ı görevden alırsın.

2-Yeni hocayla anlaşmadan Zafer,Serdar,Doğan gibi takıma yararı olmayan oyuncuları yollarsın ve cesaretli bir hoca getirirsin.

kamuri

yenı yonetımın ılk hayal kırıklığı içerde sadece bı galıbıyetı olan erhan altınla devam kararı alması oldu bende galıba yonetımın bu sene ıcın super lıg hedefı yok boyle bı karar aldığına gore

ult55ras

biraz erken ama kurumsallık açısından[store, dergi, altyapı vs...) yine eskinin devamı olacak gibi :S

kamuri

Su andaki icraatlarina baktigimda tam bir hayal kirikligi benim acimdan gerek erhan hocayla devam etmesi gerek adilovici gondermeleri gerek ismi dolasanlar basta sefa dedim ya tam bi hayal kirikligi

fanatik samsunsporlu

o sefa gitsin beşiktaşta oynasın.istiyorlarmış güya onu.antep belediye maçında bize 3 gol attığında çocuklar gibi şendi :kafa:

sadece55

Erkut Tutu nedense Samsunda İsmail UYANIK muamelesi görüyor.Adam Resmen gözümüzde oldu kurtarıcı

cembaba

Genel olarak hangi yönetim gelirse gelsin o koltuklara oturanları bolca eleştiriyoruz. Haklı veya haksızsınız demiyorum. Fakat bir bekleyip, görmekte fayda var. En azından ben böyle düşünüyorum. Herkesin destek sözleri var. Demek ki Erkurt Tutu bu güveni şehrin önde gelenlerine vermiş. Yusuf Ziya Yılmaz, şaşılacak bir şekilde Samsunspor'a yemek veriyor. "Süper Lig'e çıkacaksınız" diye emir telaffuz ediyor. Bir şeyler var. Ama beklemekte de fayda var. İzleyelim görelim.

orucreis

Başkan 21 gün hak mahrumiyeti ceza almış

8- SAMSUNSPOR Kulübü başkanı İSMAİL ERKURT TUTU'nun, 24.12.2016 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR - GÖZTEPE A.Ş. TFF 1. Lig müsabakasında, müsabaka hakemlerine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 21 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 13.000 TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

ata55

Parayı cebindenmi verecek yoksa kulübmü ödeyecek?  8)

Raqua55

Bir açıklama yapın Transferler hakkında ne bitiyor ne oluyor Öğrenmek istiyoruz Sportif Direktör Chibuike ile  Prensipte anlaştık diyor Osman özköylü Gündemimizde yok diyor. Verilen sözler mi tutulmadı Ne olduysa bir açıklama yapın artık.Tahta kapalı mı açık mı Ne olup bitiyor Anlatın bizese

SametYılmaz55

İlk geldiniz Erhan Altınla devam ettiniz,geçen sene Ümit Özat'ı geç gonderdiniz,bu sene başında elde tutmanız gereken adamları tutamayıp Engin Korukirla yola devam ettiniz,Bandırma maçına 6 puanlık maça çıkacağımız belliyken transferleri bitiremediniz sadece sustunuz.Beceriksizliginize her geçen gün yenisini eklediniz,sizin yaptığınızı düşman yapmaz.yapacaginiz tek şey şu takımı bu sene ligde bırakmak.seneye o sahadaki ruhsuzlarla beraber defolup gidebilirsiniz

ata55

Emin kardan kalma bir takıma play of finali oynatmak dışında ne numarası oldu bunların? Transfer politikası fiyasko. Yancı erkut

551

Bayılmıyorum kimseye de süperlige çıktık kendisi yerine gelenin borçlarını ödüyoruz hala hemde 1.lig geliriyle transferimiz kapandı puanlarımız silindi yinede iyi toparlıyor Emin Kar başkan olmayacağım diyip son anda başkan olmuştu devre arasında da gitmişti o dönem sene başında gelseydi belki bu kadar da kötü olmayacaktık.

GurbetciFanatik

Cok elestirdim bagirdim beceriksiz dedim,
ama yigidi öldür hakkini yeme yapti bize iyi transferler sagolasin.
Simdi söz sirasi Osman Hoca´da.

Karabudun

Bu transferler de tırto çıktı başkan. Şimdi Araboğlu'na sorsan buna da fırsat der hatta küme düşşek Araboğlu ona bile fırsat der. Zamanında Ekigho dingilini ve İvanov'u takımda tutsaydınız sanmıyorum ki şu vaziyette olalım. Eski borçlardı, carttı curttu hesabı yapmayın. Aday olduğunuzda bilmiyor muydunuz vaziyeti? Velhasıl kelam başarısızsın başkan. Samsunspor tarihine geçeceksin. Sayenizde dibi boylayacağız.