Facebook'da ki Samsunspor Sayfaları

Başlatan Aslankaya, 15 Mayıs 2014, 17:10:25

« önceki - sonraki »

Musti

16 Mayıs 2014, 14:23:49 #15 Son düzenlenme: 16 Mayıs 2014, 14:32:17 Musti
Öncelikle Mersin tarafıyla gerek kulüp düzeyinde gerekse taraftarlar arasında görüşülüp ayarlanabilirdi.

Ayrıca telefon var özel mesaj var. Gruplar belli, dernekler belli, telefonları belli.
Tamam çağrı yapılıyor ama verilen tepki TFF'ye iken Mersin'i de araya katıp ortalığı germemek gerekirdi. Çağrı yaparken de karşı tarafı düşünmek uzlaşmacı ve sağduyulu davranmak lazımdı. İzin vermeseler bile bu tür bir şeyin olabildiğince gizli yapılması gerekir.

Truva yaparken, biz truva yapıyoruz diye bağırmak nedir? Mantığına aykırı.

Neyse olan oldu artık. Umarım kimseye bir şey olmaz sağ salim maçı izleyip kupamızı alırız.

Aslankaya

benzer şeyleri ben de yazacaktım.daha uzlaşmacı davranılmalıydı.
gereksiz gider atar yapmak anlamsız.
çeşitli illerde oluşumlar var.onlarla iletişime geçilebilirdi.
bu olay truvalıkdan çıktı zaten.truvanın özelliği gizli olmasıdır.
bu açıkca gövde gösterisi yapmaktır.
sanal platformların tribüne yansıması son yıllarda artmıştır.
şu sayfanın sahibi kimse katıksız gerizekalıdır.ergenlerin açtığı sayfalardan bıktık artık.

https://www.facebook.com/Aski1965SaMSuNSPoR?fref=nf

brigand

Bazı açıklamalar gereğinden fazla olmuş. Bende tek tek baktım takip etmediklerime bile. Olay çok sakin başlamışken birden yayılmasıyla önü alınamaz hal aldı zaten. Olan oldu gerçekten de. He her halikülarda girilecekti ama böyle oldu. Bu saatten sonra yapılabilecekler konuşulmalı.

samsunum

Mersinin taraftar grubu kırmızı şeytanlar da en başta kale arkasına girecekken şimdi kapalıya geçme kararı almış.. off ya kötü şeyler olacak  :(

kamuri

55ertan

Bir dallama facebokda her b.ka atliyor. sayfasina girdim samsunsporlu resimler paylasmis.

Dartagnan

Tek bı tartısmaya ve küfürlü lafa bakar olay hadı hayırlısı

Burak

Hiç birşey olmaz rahat olun biz eğer içeri giripte 1000 kişi olursak  300 Sparta'lı gibi dağıtırız onları aksi bir durumda aslında uluorta yazılmayacak bir işaretimizin olması lazım toplanma yerinde dağıtılacak bir şey mesela ne bilim bir bileklik vs.gibi toplanma yerinde toplanıp 10 arlı gruplar halinde girmeli stada 100 kişi gezersek poliste almaz bizi

ask55

inşallah bizim taraftar grupları şehir girişinde tutulmaz.
stada girebilirlerse sıkıntı olmaz.
tahminim en az 5 6 bin kişi oluruz.

Kadir ÇELEBİ

Gruplar açısından bakarsak atıyorum gebzede otobusleri birakıp bi şekilde stad'a kadar gelinebilir burada asıl onemli olan bilet meselesi. bence bunu şimdiye kadar çözmeliydiler onuda nasıl yapacaklar derseniz bilemiyorum valla.. Lanet olsun TFF

55ertan

Block a b c d nin bide üstü alinsaydi 10 numara olcakdi

beşnumara

Üst bloktan alt bloga geçiş olduğu için mersinliler erken girecek ve alta girip dolduracaklar. Biz geç girdiğimizde alt dolu olacak tantana o zaman başlayacak. Eğer istanbul polisi Samsundan gelenleri tutmaz gruplar vs. Stadın önüne kadar gelirse bizim bilet aldığımız tribündeki mersinliler düşünsün ama polis samsundan gelenleri istanbula koymam muhabbeti yaparsa o zaman büyük sıkıntı.

Musti

Twitterdan falan okudum az önce bizimkiler
 miyden bi fedakarlık beklerdik yakışırdı gibi şeyler yazmış. Ya rezillik diz boyu.
Geçti artık birader bi susun artık da. Kim yönetiyosa o hespları yazmayın arkadaşım. Yetti da bizi millete rezil ettiğiniz.

Edit: Ayrıca fenerium tarafı 15bin kapasiteli. Yarısı (abcd) 7500. En az 3bin kişi olunması lazım abcd bölümünde ki sanmıyorum.

cgr

Cidden bizim ergen ve sözde delikanlı tribüncü arkadaşlar sıçtı her şeyin içine. Abi alıyorsun bileti falan eyvallah ama "Fenerium'u Kırmızı-Beyaz'a boyayacağız, Bekle Mersin biz geliyoruz" vs. tarz laflar ortamı iyice geriyor. Al adam gibi biletini, sağda solda paylaşmadan paşa paşa otur.

Eminim ki bizim karadenizliliğimiz tutacak, kaçırılan gol pozisyonunda ya da hakemin ters kararında susmayacağız ve kötü şeyler olacak. Umarım kimsenin canı yanmadan sağ-salim maç biter, kupa ile Samsun'a döneriz.

eprianu

Her kafadan ayrı bir ses çıkması zaten bizim tribünlerin en büyük sorunu.
Bunun tek sebebi de taraftarı yönetecek bir liderin olmaması.

Ayrıca Mersin ile aramız zaten sıkıntılı. Her türlü olay çıkacak boşuna yormayalım kendimizi.
Hatta olaylar yüzünden bir süre maç durabilir bile...