22 - Arif Şahin

Başlatan germencisse, 03 Eylül 2013, 19:54:33

« önceki - sonraki »

Lusage

Tüy siklet. Dokunsalar düşüyor mübarek.

özkan

son maçta gayet iyiydi.görevini yaptı.

lato

Arif'in yerinde Musa Aydın oynasa düştüğü her yerde faul kazanırdık. Musa'da şeytan tüyü var Arif'e bulaşmamış daha

ChucKeR

faul sonrası hareketleri yapmacık,  ben teknigim faul alirim havaları , antipatik. musanin avucundan su icsin.

oguz_5528

Gol vuruşu açısından Musa Aydın'dan daha iyidir diyorDUM.gördünüz nolduğunu  :rulet:

cgr

Her pozisyonda yerdesin................

SametYılmaz55

O kadar çok alıştık ki her sene kritik maçlarda birinin boş kaleye kaçırmasına tepkisiz kalıyoruz.ama atacan daaa o golü

AllydeenleaR

bir soner bir de sen. o zaman geçirmeye oynuyo, sen yerden kalkmıyorsun. Rakibin olsam inadına daha çok vururdum
ayrıca takım savunmasına da katkısı sıfır. dikkat edin arifin oynadığı maçlarda kontra yediğimizde nerde olduğuna.

benim için sene başından beri hayal kırıklığı.

yirmiuc

senin yerine kemal bayraktar oynasa daha faydali olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Kaya

Son haftalarda aldığı süreleri Musa Aydın alsaydı gol ya da asistleri vardı.

Ne yaptığını bilmiyor.Topu ayağına her alışında rakibin tersine gidip faul almayı kovalıyor.Boş kaleye kaçırdığı akıl alır pozisyon değil.  :o

Burak

Arif'i denedik olmadı işte zaten olmamıştı uymamıştı. Musa Aydın oynamalı her türlü.Muhtemelen de girecekti ama sakatlıklar müsade etmedi

ngonge

Hoca Musa'yı playoff lara saklıyor olabilir mi diyeceğim de Kalpar bu o kadar uzun vadeli düşünebildiğini sanmıyorum maalesef :)

Ollivanders

Bence Musa aydından iyi. Çok yere yatıyor diye bağırıyoruz ama takımda bunu yapıp da nefes aldıran bir tek arif. Bunun yanında mersin maçında murat akyüze atılan pas gibi bir hareketini görmedik musa aydının veya balıkesir maçındaki gibi veya Ordu maçında defans arkasına attıgı top gibi. Kesinlikle ısrar edilmeli.

Burak

Abi kusura bakmayında Musa'ya geberik diyorsunuz bu adam sanki pikniğe gelmiş gibi yerden kalkmıyor . Musa ağzıyla kuş tutsa olmaz.

Dartagnan

Valla olmaz hacı.  Acıkcası oyun tarzını begenmıyorum.  Demekkı arifte gördüğüm farklı bir sey var.  Tabi bunlar bana göre.