Nurullah Aslan

Başlatan Kaya, 25 Aralık 2018, 23:52:25

« önceki - sonraki »

55.hakan

Dün çok önemli bir pozisyonu çıkardı aferin.

emre

Çok donuk duruyor. Son haftalarda performansı iyi nazar değmesin ancak sağına soluna atılan bir şuta atlamayacakmış da gol yiyecekmişiz tedirginliğinde izliyorum. Keşke biraz hırslı oynasa, biraz daha tepki verse şutlara.

Raqua55

Elinin ayarina hizli baslatmak icin o top o kadar hizli mi atilir.

5trawberry

Gözümün gördüğü aklımın erdiği yaşımın yettiği kadarıyla Samsunspor tarihinin Akın dagdelen ile birlikte en kötü kalecisi.

Sadece Samsunspor

Lan bi tut be tut. Sana zaten ayri kiziyorum. Bide o ceza sahasi etrafinda bos birakanlara ayri kiziyorum. Ayni golu 2 defa yedik. Gecen hafta bolu macinda da ayni golu yedik. Ceza sahasi etrafini tutan yok gelen vuruyor ordan kaleye

ercan0655

21 Aralık 2021, 13:24:32 #260 Son düzenlenme: 22 Aralık 2021, 14:17:05 ercan0655
Dengesiz, uzaktan sutlarda sadece izliyor bizim gibi. refleksleri zayıf  geçen seneden beri söylüyorum,; kaleyi dolduramiyor, yanlış olmuş basketbolcularla antrenana çıkarsınlar.
Bir türlü güvenemedim, çoğu kimse kaliteli diyor ya önündeki defans iyiyse iyi yoksa bir tane adam gibi maç jurtardigini göremedim.

Lusage

Alıntı yapılan: Lusage - 27 Aralık 2020, 20:03:54Benim hatırladığım bu sezon cepheden yediğin 3. gol.. Hiç mi çalışmıyorsun..
Tam 1 yıl sonra tablo aynı. Gelişim sıfır. Bravo.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Raqua55

2 metre boyun var sadece var iste cik al su topu

Raqua55

Bu cocukla sampiyonluk hayali kurmayalim.Zorlamaya gerek yok bos bir kaleci

55.hakan

Yazık ofsayt olan golde de yine topa bakıyor. Sürekli izliyorsun yeter artık ama.

5trawberry

Alıntı yapılan: 5trawberry - 20 Aralık 2021, 19:30:21Gözümün gördüğü aklımın erdiği yaşımın yettiği kadarıyla Samsunspor tarihinin Akın dagdelen ile birlikte en kötü kalecisi.

Raqua55

Nolur bu macla beraber son kredisini kullanmis olsun. Artik yeter her hafta ustune gelen top disinda herhangi bir katki saglayamiyor. Topu izlemekten baska birsey yapmiyor. Bitsin Bu nurullah sevdasi.

ercan0655

26 Aralık 2021, 19:10:02 #267 Son düzenlenme: 26 Aralık 2021, 23:19:03 ercan0655
Hocamız bu ligde daha iyi kaleci var mı dedi ya  iki haftadır yedigi golleri görsün bir daha düşünerek konuşsun.

Refleksleri ve kendine güveni sıfır o boyla yan toplarda yok, yerden gelen toplarda yok, uzaktan sutlarda yok eee nerede iyi kaleci hadi oradan

_SoN_

Kaleye iki tane adam akıllı top geldi, ikisinide sahanın en uzun boylu ve ceza sahasına hakim olması gerekek "AS KALECİMİZ" içeri aldı . Gollerin ikiside kafa ile ampül gibi yandı Nurullahın başında.

Sadece Samsunspor

2. Devre Aykut veya Alp kaleyi almali Nurullah ile malesef sezon bitmez. Her gelen topta yuregimiz agzimizda.