TFF 1.LİG 2021-2022 13.HAFTA | Eyüpspor 2 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 17 Kasım 2021, 22:37:59

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

eprianu

Maçtan önce kazanacağımızı düşünüyordum ama olmadı. Böyle bir deplasmandan 1 puan iyidir.

Maçta tabii ki gel-git anları yaşandı. Yani maç farka da gidebilirsin ama son anlarda öne de geçebilirdik. Tomane'nin 2 kritik pozisyonu var. Uzaktan şutu gol olsaydı harika olurdu.

Hoca önceki maçlara nazaran kendini toplamış. Hem oyuncu tercihleri hem de değişiklikler önceki maçlara oranla iyiydi. Ancak Soner konusunda hala neden bu kadar ısrar ettiğini anlamak güç.

Polat, Yunus Emre, Cihan gibi isimlerde ısrar etmeliyiz diye düşünüyorum.

Stoper

Soner'in yedeği Hüseyin o kadar mı kötü ya, denensin şu çocukta; Soner tam balon çıktı, ligin topçusu değil.

Bunca eksik kadroya rağmen 1 puan kötü olmadı. Kazansak havaya girerdik, büyük moral olurdu.

jean

Bu kadar eksige ragmen eyup deplasmanindan 1 puan almak iyidir

_SoN_

Maç berabere bitti ama, farkta yiyebilirdik, son dakikalara doğru kazanabilirdik te, öyle deli bir futbol oldu, takım olarak eksik olmamıza rağmen iyi mücade ettik, takım defansı olarak bu maç iyi görüntü vermedik, yayın üzerinden çok şut yedik, rakip çok hızlı ve tehlikeli geldi, zaman zaman ayakta durmakta zorlandık, bu dağınık görüntüde rakibin yenerse lider olacağının etkisi çok büyüktü, çok istekli oynadılar. Takımda birçok şey değişmeye başladı, en azından farklı isimleri zorunlu da olsa görmeye başladık, ama hala solda soner tercihi anlaşılır gibi değil, ofansif anlamda tek olumlu hareketi yok, tamamen güvenini kaybetmiş, defansta ise yine zayıf kalıp zaman zaman bizi eksik bırakıyor, kesinlikle sol tarafın yenilenmesi lazım, Cihan ı oyuna sokması ne kadar doğru ise, fofanayı o dakikada ilerde iyi işler yaparken alması o kadar yanlıştı bana göre, tabi fofana yoruldum çıkmak istiyorum demediyse, takım olarak çok zor bir maçta zorda olsa 1 puanı kurtardık, bu 1 puan rakam olarak bize birşey katmadı ama moral olarak önümüzdeki haftalara bakma açısından çok önemliydi, önümüzde adana maçını kazanmalı ve puan ortalamamızı yeni hoca ile yukarıya çıkarmalıyız, işte o zaman burada yenilmemiş olmamızın değeri anlaşılacaktır.

mehmet yılmaz