Vukan Savicevic

Başlatan _SoN_, 24 Temmuz 2020, 22:58:12

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Gerçekten özlemişiz. Ve henüz hazır olmadığı her halinden belli olmasına rağmen, girer girmez oyunun akışını değiştirdi. Gol öncesi ve sonrası hırsı ise geçen yılın ötesindeydi.

Geçen sezonu Tomane'siz bitirmenin acısını çektik, umarım Saviçeviç'sizlik burada bitmiştir...

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

Kral adam. Paslari cok iyi. Sut siddetini biraz daha gelistirmesi lazim.

_SoN_

Nerede o eski 10 numara nerede şimdiki sahada yürüyen adam, sahada adım atmedık yer bırakmazdın, attığın toplarla, ikili mücadelelerinle hep bizi mest ederdin, neerde o eski savesevic, bu nasıl bir haldir böyle, herşeyi anlarım ama sahada mücade etmemeni anlayamıyorum.

ercan0655

Çeyrek Hasan a özendin herhalde bu kadar kötü olman şaşırttı bizi

Sadece Samsunspor

Sakatliktan dondugu ilk mac guzel oynadi ne guzel sevinmistik. Sonrasinda yine cuvalladi.

Sadece Samsunspor

Takima degilde kendine oynamaya baslamis gibi hissediyorum

Sadece Samsunspor

Malesef bitik durumda gorunuyor.

Sol Açık

Bugün kötüydü gerçekten. Ama ne Cihan, ne Tolcay; elimizdeki kadroda Hasan ve Osmanla beraber orta sahada oynayabilecek kişi Vukan! Görünen o ki başka oyuncu da gelmeyecek, o zaman bir şekilde form tutmasını ve motive olmasını sağlamamız gerek...

ercan0655

Sakatlıktan sonra bir türlü düzen tutmadı. Takımda görünmeyen kahramandı şimdi gerçekten görünmeyen güçsüz adam modunda. Yanından geçen adamın rüzgarından yıkılıyor.

5trawberry

İsmi Savicevic değil de, David Tom mom olsa yemin ederim stada maç izlemeye bile sokmazlar. Makyajlı isminin ekmeğini yiyo. Tamamen futbol cibilliyeti yok.

Sadece Samsunspor

Bide cikarken protesto edince. Bana mi protesto diye mimikler yapiyor. Sana tabi vitaminsiz

Sadece Samsunspor

Geberik olmussun sen. Sana soyle uzak liglerde 3.lig yollari gorunmeye baslar

eprianu

Takım değil sanki kreş. Herkes bi triplerde. Hasan oynamaz, bu oynamaz. Hayırdır kardeş, senin derdin ne, senin bahanen ne?

_SoN_

Öyle yokluk çekmişiz ki, bu adamı arar olmuştuk bir zamanlar, gerçekten vasatın çok çok altında bu sene.