Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

ercan0655

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 02 Kasım 2021, 23:45:54Bunu yazdim ama yine yazacagim. Suan takimin basin sozcusu Ender Gur. Allah icin kendisini severdim ancak bu gorevi alana kadar. Yillardir programlarda catir catir konusan adam, asil konusmasi gereken konuma gelince konusmuyor. Takimda ne oluyor ? Kim sakat kim oynayacak ? Bu hafta ne yapildi yapilacak ? Tek yaptigi sanal ortamda ugur okullarinin reklamini yapmak. Yapamiyorsan istifa et.
Basın sözcüsü mü varmış, aaa şaşırdım. 🤪 Siz yazana kadar böyle bir görevli olduğunu bile bilmiyordum.😅

_SoN_

Kağıt üstünde nelerimiz varda kıymetini bilmiyoruz :)

KocumVolkan

Yahu basın sözcüsü dedik de.. Aklıma geldi.. Diamonde nasıl? oynayabilecek mi acaba?

_SoN_

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 03 Kasım 2021, 12:28:12Yahu basın sözcüsü dedik de.. Aklıma geldi.. Diamonde nasıl? oynayabilecek mi acaba?

Kağıt üstünde dedikya hocam, sende çokşey istiyorsun, kim açıklayacak şimdi onu :)

diocid

Basın sözcümüz Halk gazetesinde ki son yazısına "Gerçekten sıktınız ama"  başlığı koymuş, böyle bir negatif dil kullanan basın sözcüsünden beklenti içinde olmamak lazım, demogoji başka şey, sözcülük başka şey..

Stoper

Alıntı yapılan: diocid - 04 Kasım 2021, 08:52:48Basın sözcümüz Halk gazetesinde ki son yazısına "Gerçekten sıktınız ama"  başlığı koymuş, böyle bir negatif dil kullanan basın sözcüsünden beklenti içinde olmamak lazım, demogoji başka şey, sözcülük başka şey..

Son yazısı 19 Mayıs tarihinde

https://www.hedefhalk.com/makale/gercekten-siktiniz-ama-615621

Sadece Samsunspor

07 Kasım 2021, 19:18:54 #48831 Son düzenlenme: 07 Kasım 2021, 21:20:53 Sadece Samsunspor
Ben ilk defa gordum ama belki onceden de vardir. Kocaeli macini izliyorum dijital reklam panolarinda Yılport un reklami geciyor. Baskanin kocaelinde yeri var ondan vermis olabilir ama sonucta rakibe reklam vermek biraz abes olmus.

jean

Bu tur seyler bence gayet normal isadami sonucta hem ilk verdigi roportajda kocaelispor u bedava verdiler almadim demisti basit seylere takilmayalim bence

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: jean - 07 Kasım 2021, 20:46:37Bu tur seyler bence gayet normal isadami sonucta hem ilk verdigi roportajda kocaelispor u bedava verdiler almadim demisti basit seylere takilmayalim bence

Takildigimdan degil ama sonucta mesela sanmiyorumki koc ailesi gs ye reklam versin ?

Ayberk

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 07 Kasım 2021, 21:21:41Takildigimdan degil ama sonucta mesela sanmiyorumki koc ailesi gs ye reklam versin ?

Hem Beşiktaşın hem de Galatasarayın loca yeme içme organizasyon işlerini Divan yapıyor. Yani Koç. Ticarette duygusallık olmaz.

Stoper

Samsunspor, genç yıldızda muradına erdi!

TFF 1. Lig takımlarından Samsunspor'un Yunanistan'ın PAOK Komotini takımından transfer ettiği genç yıldız adayı Alpaslan Tahsin U19 kadrosunda.

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın son yıllarda genç futbolculara gösterdiği ilgi ve takıma kazandırma projesi kapsamında, birçok Avrupa kulübünün gelişimini yakından izlediği Alpaslan Tahsin de Samsunspor altyapısına transfer edilmiş; ancak gecen sezon covid-19 nedeniyle genç oyuncu oynama şansı bulamamıştı.

Gençlere yönelik büyük ilgi ve eğitimin verilmesinde önemli rol oynayan Samsunspor Akademi Direktörü Yücel Uyar'ın da yakından izlediği Alpaslan Tahsin, bürokrasi işlemlerinin tamamlanmasıyla U19 kadrosuna dahil edildi.

Spor ve eğitimi aynı anda başarıyla sürdüren Alpaslan Tahsin bir çok Avrupa ülkesindeki takımın yakın takibinde ancak Tahsin ,önce eğitim sonra çok çalışma felsefesiyle Samsunspor gibi önemli köklü bir kulüpte bu kariyerine başlamaktan dolayı çok mutlu oldugunu sık sık dile getirmişti.

https://www.google.com/amp/s/www.fanatik.com.tr/amp/samsunspor-genc-yildizda-muradina-erdi-2250458

Sadece Samsunspor

- MANİSA FK sporcusu DEVER AKEEM ORGILL'ın, 06.11.2021 tarihinde oynanan YILPORT SAMSUNSPOR-MANİSA FUTBOL KULÜBÜ Spor Toto 1. Lig müsabakasında, rakip takım sporcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle FDT'nin 43. ve 35/4. maddesi uyarınca ve FDT'nin 12. maddesinin uygulanması suretiyle 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 4.350.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Ayip ayip. Adama vurup yere indiriyor. Biz yapsak en az 5 mactan baslardi.

Sadece Samsunspor

14 Kasım 2021, 21:54:51 #48837 Son düzenlenme: 14 Kasım 2021, 22:32:53 Sadece Samsunspor
Resmi siteden takimin kaptanlari aciklandi. Yasin savicevic tomane nurullah. Ilginc hasan hic yok. Amac ne ? Bunu aciklamak niye?

Duzeltme: Hasan oyuna daha iyi konsantre olmak icin kaptanlik istememis.

Bana sacma geldi ama kendi oyle istiyorsa vardir bi bildigi

ugurozkan

Kaptanlık mevzuu çok ciddi ve bu listedekilerin hiçbirinde bence o vasıf yok. Hem as oynayıp hem de bu işi becerebilecek oyuncu bulamıyoruz maalesef. Belki de zamanın değişimiyle o kaptan karakterli oyuncular artık yetişmiyor. Ercan kaptan gibi birini yetiştiremiyoruz yıllardır. Yasin zaten ayrı bir alemde, savicevic'in kendine hayrı yok, nurullah'ta maalesef o özellikler yok. Yunus emre yetişse de o pazubandı 15 yıl taksa.

Ayayorgi Tekfuru

Herkese merhabalar. Pazartesi günü oynayacağımız Eyüp maçına Başakşehir passoligi ile bilet almaya çalışıyorum ancak sistem uygun kartınız bulunmamaktadır uyarısı veriyor. İlla ki eyüp passoligi mi olması gerekiyor benzer bi sorun yaşayan var mi?