Soner Gönül

Başlatan _SoN_, 17 Haziran 2021, 23:34:06

« önceki - sonraki »

Stoper

Bu fizik gücüyle savunmada etkisiz, hücum da desen hiç yok.
Bize gelenin ayakları tutuluyor.

Karabudun

Bırak Samsunspor'un oyuncusu olmayı, bu ligin oyuncusu bile değil. Derdi şampiyonluk olan bir takımın kadrosunda bu ve benzeri kapasitede oyuncular olmamalı. Bu adamlarla bu ligde şampiyon olamazsın.

5trawberry

Bunun sol bek olduğu takımın başarılı olma şansı yok.

Sol Açık

Açıkçası geçen sezon dikkatimi çekmemişti ama forumda genel olarak çok beğeniliyordu. Belki ileride toparlar diyorum, ama sportif başarısızlığının yanında benim canımı sıkan oyun içindeki davranışları. Gereksiz anlarda çığlıklarla kendisini yere atıyor, çelimsiz fiziğiyle Joe Dalton gibi herkese dikleniyor!

Forumda bazı arkadaşlar farklı düşünebilir, ama ben Soner'in sadece feci oyunundan değil, aynı zamanda davranışlarından da rahatsızım. Kavgacılık, agresiflik bu değil, komik oluyor...

seskat

Alıntı yapılan: seskat - 28 Eylül 2021, 11:57:40Lütfen artık oynamasın. Formunu vs geçtim, ota b*ka itiraz etmesi fena sinirlendiriyor. İnsan her pozisyona itiraz eder mi, bu nedir arkadaş. Biraz insan ol, az sakin ol. İtiraz etmekten konsantre sıfıra iniyor.
Değişen hiçbir şey yok. Rezil

orucreis

Sakatlandık sandım Erzurum maçında sevindim haftaya sahadaydın
Kaza geçirdin belki oynamaz dedik yine sahadasın
Bize zulüm olmak için verdiğin mücadele takdir edilesi

Sadece Samsunspor

Alaaddin bek degil sen hic degilsin

_SoN_

Solda biri olsun diye yazıyorsanız tamam, ama bu adam bir takımda direk ilk 11 oynayamaz, artık bunun anlaşılması lazım, yeter artık, ol -ma - ya- cak

olcay

3. kaleci Alp bile senden daha iyi oynar.

seskat

5trawberry

Geçen sene bu arkadaşı özellikle takip etmedim fiziğinin bile bize gelince farkına vardım. Yatırım amaçlı alındığını biliyorum Allah aşkına diyelim çıktık süper lige yav bunu çiğ çiğ yerler.
Kim para döker buna. Sol cizgiye paralel top atmaktan başka ne iş yaptı.

Stoper

Taç kullanıyor bazen, o da var 😂

Sadece Samsunspor

Senin be ayagini ortalarini paslarini seveyim. Topcuymus. Benim ortalarim senden iyi be.

5trawberry

Sporti yeter artık terket

Sadece Samsunspor

Bi daha yaziyorum. Seni bi daha 11 oynatan hoca. Hoca degildir. Altikulac kardeslerden birini koy oraya. Sag ayaklida olur farketmez. Bu sol ayaklida ne oluyor ne solu ne sagi iki ayagida yok.