TFF 1.LİG 2021-2022 12.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 0 Manisa FK

Başlatan _SoN_, 02 Kasım 2021, 09:57:28

« önceki - sonraki »

_SoN_

Sadece Samsunspor

5trawberry

Bu takım ne oynuyor ya.
Takımın en atletik hazır adamı yedek, Yasin sahada.
Allahinizdan bulun.

_SoN_

Spiker uyuyacakta fırsat kolluyor, zeminide hazırlıyor zaten maç sevksiz falan deyip.

Sadece Samsunspor

La spiker bi sus aq. Hicmi premier lig izlemedin. Southampton Aston villa macini izledim dun ilk yari o da oyleydi. Mamalak ya

Sadece Samsunspor

Bah koscak tomane ilerde duracak. Tam terse bah duruyor ilerde tomane kosmaya calisiyor.

eprianu

30 dakika oldu ve takımın bir tane organize atağı yok. Hoca değişiyor, yöneticiler gidiyor, futbolcular kadro dışı bırakılıyor ve bir şeyler iyiye gideceğine daha da da kötüye gidiyor.

Şunu da rahatlıkla söylemeliyim ki İsmail Uyanık ve Yüksel Yıldırım geldikten sonra takımın başına geçirilen en kötü hoca Fuat Çapa'dır. Geldiği günden itibaren takıma en ufak bir dokunuş yapamadı.

isyan

Yasin kirmizi yer bugün, zorluyor resmen

_SoN_

Alıntı yapılan: eprianu - 06 Kasım 2021, 16:32:2530 dakika oldu ve takımın bir tane organize atağı yok. Hoca değişiyor, yöneticiler gidiyor, futbolcular kadro dışı bırakılıyor ve bir şeyler iyiye gideceğine daha da da kötüye gidiyor.

Şunu da rahatlıkla söylemeliyim ki İsmail Uyanık ve Yüksel Yıldırım geldikten sonra takımın başına geçirilen en kötü hoca Fuat Çapa'dır. Geldiği günden itibaren takıma en ufak bir dokunuş yapamadı.

Mehmet hoca giderken ne varsa götürmüş, buna birşey kalmamışya , ondan oynatamıyor takımı bu, yoksa dünya çapında kalite !

Sadece Samsunspor

_SoN_

Ne zamandır çok olumsuz yorum yapmamak için uğraşıyorum ama, bu soner'i kim zamanında bize bastıysa helal olsun, bu adam ya sol bek değil, yada ömründe hiç orta yapmamış.

Sadece Samsunspor

_SoN_

Bir hoca hiç birşey yapamasa bile geldiği takımı moral-motivasyon olarak aldığından daha yükseğe çıkarmak zorundadır, bizim Fuat hoca takımı daha üste çıkarmak yerine hep batırmış, adamlar ne koşmak ne topa vurmak istiyor, bu kadar vurdumduymazlık olur mu? Ben çok kötü futbol izledim ama böyle ruhsuz bir maç izlemedim, Hasan bile sahada yok gelen topu saçma sapan yerlere atıp nereye gittiğine bile bakmıyor, yasin desen kendinden vazgeçmiş, soner zaten bomba, yazık gerçekten, hocayada bu değişimi yapan yönetimede yazık.

ercan0655

Ne Soner ne Yasin bu takimda ne de başkası bu takımda orta yapmasını bilen bir adam yok.

Yasin denen adam bu takımın duran top kullanani daha diyecek bir şey yok.

Yasin gücü yetmefigi için ikinci yarı birini daha tekmeler ve kırmızı yi görür.

Ekrem

Yasin kırmızı görmezse banko oynamaya devam edecek. Takımd aorta kesmeyi bilen yok acilen idmanlarda orta çalışılması lazım. Milli arada çalışırlar antalyada eğlenceye kaçmazlarsa gece falan. Son yıllarda izlediğim en kötüsü takım. Yazık