Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Lusage

Mehmet Altıparmak nasıl yanlış tercih ise Fuat Çapa'da aynı şekilde yanlış tercih. Acilen bu takımın maçlarının olduğu günlerde farklı farklı etkinliklere katılmak lazım. Başka türlü kurtuluşumuz yok..

Ayayorgi Tekfuru

ercan0655

21 Ekim 2021, 00:57:56 #48797 Son düzenlenme: 21 Ekim 2021, 01:05:33 ercan0655
Geçen sene Ertuğrul hoca ile gönderilmesi gereken scout ekibi ve genel menejer kalarak bu seneki kötü planlama ve transferlere sebep oldular. Şimdi hangi hoca gelirse gelsin ne farkedecek elindeki kadro ile birşey yapamaz. Oyuncuya göre taktik yada taktiğe göre oyuncu planlaması yok. Alınan oyuncular belki isim olarak iyi ama oyun olarak takım olarak birbirini tamamlamayan karadelikler gibi. Takımında 3 devre oynamayan sakatlık şüpheli elinde bonservisi olan adamlar alındı tercih edildi. sekiz haftada sakatlığı geçmeyen fizik kondisyon olarak hazır olamayan bir takım .

Sadece Samsunspor

Bu sosyal medyadaki yorumlar beni öldürüyor ya :) Yarinki mac icin tramvay ucretsiz yazmislar. Millet: surekli yeniliyor gitmeye gerek yok yaziyor :) ya bunlar taraftarsa biz neyiz :)

KareAs55

Hocanın yapması gereken tek şey takıma takım savunmasını aşılayabilmesi başka bi şey yapmasına gerek yok bu kadro önce bekle sonra vur taktiğiyle hocasız da rahat play-off yapar

defansif orta saha

GA geçen sene çift sarıyı bilerek yedi diyelim (ben de bilerek olduğunu düşünüyorum), üzerine penaltı attırana, doğum günü kutlayıp elleriyle pasta yedirene, kadro dışı bırakmayıp tesislerde gezmesine müsaade edenlere ne diyelim?

Ya peki aynı Altınordu maçında 66'da girip küfür ettiği için 73'te kırmızı yiyen NÇ...

Bir hafta sonra Giresun maçında saçma sapan pozisyonlarda taban girip ve dirsek atıp kırmızı yiyen KCA ve İKY...

Takımda "Yılport olduğundan beri" ama özellikle de İsmail Başkan'ın gidişiyle nasıl bir gevşeklik olduğunu her geçen gün daha iyi görüyoruz.

Yılport olalı 4.sezona girdik. Hâlâ bir ağırlığımız yok, sahada oyun yok, takımda ne dirlik ne düzen... 2.lig topçusunun bile alenen alay ettiği bir kulüp haline gelmişiz.

Mevcut yönetim dört senede bir arpa boyu yol gidememişse bu seneki maçları izlemek vakit kaybından öte bir şey değil. Gerçi "hepimizden +1 Samsunsporlu olan" bir yöneticiye sahibiz değil mi?

Sadece Samsunspor

24 Ekim 2021, 12:46:53 #48801 Son düzenlenme: 24 Ekim 2021, 12:54:45 Sadece Samsunspor
Gokhan alsanin mac sonundaki videoya cekilen hareketine bakalim ne kadar ceza gelecek. Biliorsunuz federasyon goruntulerden ceza verebilior. Gsli arda da soyunma odasinda kufur ettigi icin ceza almisti. Yonetim bari bunu becerin saglam bi ceza yedirin suna. O videoyu tffye yollayin izlettiri

defansif orta saha

Alıntı yapılan: defansif orta saha - 16 Eylül 2021, 07:47:23(...)
İlk devrenin ortasında (7-8 hafta geçince) eleştirirsin, "yahu devre arasında yönetim ve hoca tarafından gerekli hamleler yapılacaktır, sizler pusuya yatmış hainlersiniz" derler
(...)
Yüksel Yıldırım twitter'dan bir dizi mesaj atmış. Tam da beklediğim haftada gelen bu hikayeyi çok dinledik muhterem.

https://twitter.com/YY_Samsun/status/1452405662164586500

<<7. Bu sezon sonu şampiyon olmak için Ocak ayındaki kış transfer döneminde gerekli nokta transferlerimizi yaparak şampiyonluğa oynamak istiyoruz. Biz de sizler gibi bir o kadar başarılı ve şampiyon olmak istiyoruz.>>

emre

Şu oyun, şu izlediklerimiz, şu yaşadıklarımız sadece sportif başarısızlığın ürünü mü ?  Yoksa işin arkasında başka türlü işler mi var ?

Bir şey bildiğim yok lakin bu kadar başarı sağlamış bir iş adamının bu kadar kandırılmasını, üst üste bu kadar hata yapmasını aklım almıyor.

Sadece ben mi böyle düşüyorum gerçekten merak ediyorum.

5trawberry

30 Ekim 2021, 16:02:15 #48804 Son düzenlenme: 30 Ekim 2021, 16:09:41 5trawberry
Komplo teorisi üretmeye gerek yok bence. Transferde yetki verilen kişilerin rezalet performansı sonucu takım netice olarak bu noktaya geldi.
Gönderdiğimiz adamlardan iyisini alamadık.
Takımda geçen seneki Kubilay tarzı bir adam olmadığı için, bu sene ekstra 10-12 civarında puandan da mahrum kalacağız.
Hocaların klasik dizilimi 4-2-3-1. Bizim de hedef şampiyonluk ama ikilinin önünde oynayacak on numara pozisyonu boş.
Tek isim geçen senenin papaz kadrosundan Gökhan Karadeniz. Aynı pozisyonda yolladığınız adam Kubilay.
Üç tane DM özellikli adamla başlıyoruz haftalardır. Ne yapacağız oyunu kanatlara yayacağız. Mümkün mü? değil.
Hadi yaydık kanatta kim var? Oynama garantisi almış Yasin ve Yasin yüzünden ters kanada mahkum edilmiş bir Fofana.
Pıppır, kanatta adam eksilten adamın yoksa bu ligden şike yapmadan çıkamazsın.
Geçmişe dönüyorum. Ofoedu, Kone ,Samaras, Nikolay Dimitrov, Agbetu bunlar gibi adamın var mı yok? Hatta daha eskiye gidiyorum. Feridun vardı, Volkan Çekiç vardı. Bastımı giderdi. Bunlar gibisi de yok.
Benim düşünceme göre bu takımın başarı şansı kalmamıştır.

Yasin Öztekin.
Soner Gönül
Alaattin
Gökhan Karadeniz

süresiz kadro dışı kalmalıdır.

Hasan Kılıç'da uyarılmalı o da ayak uydurmayacaksa listeye dahil edilmelidir.

emre

Komplo teorisinde bulunmak değil niyetim lakin bu kadar ayan beyan hatalar yapmak için en hafif tabirle akıl tutulması olması lazım. Bir de en azından sosyal medyadan olsun açık açık uyarılmasına rağmen.

Yani bu PTT 1. Lig öyle 10 bilinmeyenli bir denklem değil ki.

ercan0655

30 Ekim 2021, 17:05:28 #48806 Son düzenlenme: 30 Ekim 2021, 22:55:57 ercan0655
Biraz komplo teorisi kuralım;

1. Bu oyuncular üzerinden para aklanıyor,
2. ya da takımı geri almak için bazı oyuncular ile başarısızlık üzerine anlaşılmış.
3. Gene iddia komplosu

Bu kadar kötü plansız kabiliyetsiz sakat Başarisiz nasıl oluyor başka türlü?

cakir55

Çıkarız çıkmayız ayrı konu şu çocuklar forma giysin artık.

Yunus Emre, kardeşler, ali kılıç, Polat ve Bah. Götündeki kıllar kadayıf olmuş adamları oynatmayın artık yeter.

KocumVolkan

Ben anlamıyorum ya! Takımda kim sakat kim neden oynamadı ne zaman dönecek noldu haberimiz yok!

Transferleri kimin yaptığı belli değil.. En son Mehmet hocaya kaldı ihale.

Geçen yıl beğenip izlediğimiz futbolcular bu performansı veriyorsa takımda bir abilik-yönetici eksikliği var demektir.

:-X Abilik derken, bazı papazların otobüsün arkasına tahta geçip oturup eglenmesini demiyorum :-X .

İyi, Sözü geçen.. EN ÖNEMLİSİ SORUMLULUK ALAN! (TRANSFERLERİ  BEN YAPTIM EVET KÖTÜ OLDU DİYEBİLECEK!) Bir yönetici şart.

eprianu

Taraftarın Hasan Kılıç'a çok yüklendiğini düşünüyorum. Bu adamın geçmişte bu formayı nasıl terlettiği ortada. ADS'de iken bize övgüler dizmesi, Süper Lig'de oynayabilecekken daha az paraya bize gelmesi gibi olayları bir anda unutuyoruz. Çok açık ki bu adam buraya isteyerek geldi. Sezona da fena başlamadı aslında ama son haftalarda belli ki mutsuz.

Dün sosyal medyada Mehmet Altıparmak'ın Menemenspor maçında kendisine hakaret ettiğine dair bir iddia okudum. Doğru olmasa bile buna benzer bir olay yaşandığı ortada. Ayrıca bana kalırsa bu camianın Hasan yerine Yasin'i kaptan yapması çok yanlış bir karardı. Buna da içerlemiş olabilir. Kaldı ki biz camia olarak Yasin'i neden bu kadar yüceltiyoruz, anlamış değilim. Hasan bu takıma hem abilik hem de kaptanlık yapabilecek bir oyuncu. Niye fantezi peşinde koşuyoruz acaba?