TFF 1.LİG 2021-2022 7.HAFTA | Denizlispor 2-3 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan defansif orta saha, 20 Eylül 2021, 13:15:43

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Bravo Yasin
👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

ercan0655

Her ne kadar gol atarsa atsın bana göre Yasin'in bu takımdan kesilmesi lazım. Yaptığı hareketlerin 10/9 u hatalı ağır. Herkes onu arıyor vee yaptığı ortalar paslar rezil.

_SoN_

s_uzunkaya

Maçı çok istiyoruz. Hırsımızda sorun yokta azcık akıllı oynasalar olacak bu iş. O kadar kanat oyuncusu alındı hala kanatlardan gümbür gümbür gelen bi takım olamadık...

_SoN_

GurbetciFanatik

GurbetciFanatik

GurbetciFanatik

ercan0655

Sadece Samsunspor

Geri donus cok guzel oldu ancak takim kesinlikle umut vermiyor.

ercan0655

Alıntı yapılan: ercan0655 - 27 Eylül 2021, 21:13:49Her ne kadar gol atarsa atsın bana göre Yasin'in bu takımdan kesilmesi lazım. Yaptığı hareketlerin 10/9 u hatalı ağır. Herkes onu arıyor vee yaptığı ortalar paslar rezil.

Bir gol bir asist😅🧐

_SoN_

Yasin yine skor üreten, skora katkısı olan nadir oyunculardan biri, bence bu durumda ilk 11 in değişmez isimlerinin başında gelmeli,Denizlispor'un aşırı mücadeleci futboluna şaşırmadık, yine rakiplerimiz bize karşı şampiyonluk maçı oynar gibi oynuyorlar, bizim takımda çok iyi mücadele etti, 1-0 yenik durumdan ve tam maçı elimize almışken bireysel Burak2ın hatasıdnan maçı çevirmek hiç kolay iş değildi, bugün ki mücadele için tüm takımı kutluyorum, helal olsun.

Furkan

Takımdan ümidi bugün kazanmamıza rağmen kestim. Bu takımın dışarda maç kazanması mucize. Devre arası bu takıma bu lig için sıra dışı kalitede ve sakat olmayan oyuncular girmezse en iyi ihtimal play-off potasına bitiririz ligi. Yalan dolan bir galibiyet aldık. Varlık içinde yokluk..

_SoN_

Maçla ilgili de genel olarak ta iki hususa değinmekte fayda var.

1- Futbol 11+11 22 kişi ile oynanır .
2- Yasin sol kanatta oynar !!!

eprianu

Alıntı yapılan: _SoN_ - 27 Eylül 2021, 21:17:04Çinari de hiç yok maçta.

Şu adamı transfer etmeden önce hiç mi izlemediler? Adam resmen ben bu ligin topçusu değilim diye bas bas bağırıyor. Adama da yazık bize de yazık.