2021 - 2022 Sezonu Transfer Söylentileri ve Beklentileri

Başlatan SSKLA, 25 Mayıs 2021, 09:42:07

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

Basın sözcüsü olmayan, sakatlıklar hakkında bilgi vermeyen bir takım kurduysan taraftarın gazetecilerin dedikodularına inanmasını engelelyemezsin.

Bu takımın eksiği bir basın sözcüsü, takımı haftalık olarak bize anlatacak.. Kim ne durumda gitti mi kaldı mı haber yok.

5trawberry

Salim Yıldız, Hasan Kılıç haberini teyitledi.

Süper Lig hedefinin 3/1 i bence Hasan Kılıç transferindeydi.

Sıradaki hamle Kubilay'ın tutulması.

Dje Hasan

Kubilay

üçlüsü açık ara ligin en iyi orta alan üçlüsü olur.

celebi

Hasan Kılıç için başkan henüz tamamlanmadı tarzında bir açıklama yaptı sanırım

Stoper

Veli Çetin Manisa FK ile anlaşmış.
Yalçın'la da devam edilmemeli.

5trawberry

Emrah Başsan düşünülemez mi acaba.
Kendisinin geçen yıl SAMSUNSPOR'da oynamak istiyorum şeklinde açıklamaları vardı.

Sadece Samsunspor

Ertugrul bey tazminat maddesinin isletilmesini istedigi icin td arayislari durmus. Baskan tazminat odemek istemiyor. Ertugrul da benim oyle biri olmadigimi herkes bilir diyordu ama para tatli geldi tabi. Ben olsam bende isterim. Bjkde ayni salakligi yapti 12 mi 17mi ne abdullah avciya odeyecek catir catir

ercan0655

Takımdan en küçük bir ses çıkmıyor. TD kaldı mı? kim transfer edilecek? kim gidecek kim kalacak?. Bir planlama var mı yok mu? Abuk subuk haberler had safhada. Yok mu bunlar hakkında bilgi verecek kimse? Nasıl bir yapılanma nasıl bir şirketleşme?  Profesyonel bir yaklaşım yok mu hani şirket yönetimi bu mu?
Yok mu bu takımın a b c planları.

jean

Lusage

Ertuğrul'dan daha büyük saçmalık mi var Allah aşkına?

Yaptığı saçma sapan şeyleri yazmaya kalksak roman olur. Adam oturdu gitmek bilmiyor.

Bakın Manisa Selim Ilgaz'ı almış. Sakatlığı geçtiyse eğer tozunu atar bu ligin. Bizde hala x  gidecek y gelecek Z gidecek f gelecek diye bekliyoruz. Atı alan Üsküdar'a varmak üzere. Geç kalmazsak iyi olur..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_SoN_

Bizim; en büyük avantajımız kadar handikapmız "Cesur Yürek Başkanımız" dır.
Önce başkanın kendini değiştirmesi gerekiyor, başkana ait konuda uzun uzun bahsettik, tekrar yazmaya gerek yok, başkan önce kendini özellikle "SAMSUNSPOR" için değiştirmesi transferlere buradan başlaması gerekiyor. Ben futbolcu olsam geçtiğimiz sezonki söylemleri ve hareketlerinden sonra kolay kolay gelmek istemezdim. Bu sert ve çok gereksiz detaylı uslubu transferde ya bize engel olacak, yada çok daha yüksek meblağlar karşımıza çıkacak, buda yine adı sanı bilinmeyen yıldız adayı diye alınan topçuların gelmesine sebep olacak.

SSKLA

Alıntı yapılan: Lusage - 02 Haziran 2021, 18:25:27Ertuğrul'dan daha büyük saçmalık mi var Allah aşkına?

Yaptığı saçma sapan şeyleri yazmaya kalksak roman olur. Adam oturdu gitmek bilmiyor.

Bakın Manisa Selim Ilgaz'ı almış. Sakatlığı geçtiyse eğer tozunu atar bu ligin. Bizde hala x  gidecek y gelecek Z gidecek f gelecek diye bekliyoruz. Atı alan Üsküdar'a varmak üzere. Geç kalmazsak iyi olur..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekimde bitiyormuş sakatlığı, çapraz bağ sakatlığı olduğu için ne kadar sürerli olabilir bilmiyorum. Transfer işini şu an en azından yarılamış olmalıydık, en azından resmi olarak hocasız durumda olmalıydık. Ve biliyor musunuz sayın başkanın medya merakı olmasaydı bunların hepsi hallolmuştu şimdiye.

Desiqner

Şimdi de hoca olarak Tolunay Kafkas'ın ismi geçiyor. Salim Manav'da yazdı. Hadi anlaşmayı geçtim. Zerre miskal futbol zekasının olduğu bir kulüpte bu adamın isminin geçmesi bile mümkün olmaz. Başkan ya çok çok yanlış adamlardan akıl alıyor. Ya da her şeyi kendim ayarlayacağım diyerek sağlam kazıklanıyor. Yoksa futbol camiasının görünce midesinin bulandığı bir ismi bu kulüple yan yana anılır hale getirmek bile o sözde vizyonumuzu yerlere seriyor...

SSKLA

Alıntı yapılan: Desiqner - 03 Haziran 2021, 10:57:14Başkan ya çok çok yanlış adamlardan akıl alıyor. Ya da her şeyi kendim ayarlayacağım diyerek sağlam kazıklanıyor.

Bence ikisinin karışımı, sonuç facia.

defansif orta saha

Alıntı yapılan: Desiqner - 03 Haziran 2021, 10:57:14Başkan ya çok çok yanlış adamlardan akıl alıyor. Ya da her şeyi kendim ayarlayacağım diyerek sağlam kazıklanıyor.

Başkan bir ara da Comolli'den tavsiye alacaktı sanırım, anca Ahmethan Köse'yi kulübe kazandırdı(!). Bu gömleğin düğmeleri en baştan yanlış iliklendi, bundan sonra zor düzelir. Falanca takıma 3 liraya giden topçu veya hoca, zengin başkanlı "Yılport" Samsunspor'a 13 liraya gelir. Bir de yıldan yıla yabancı sınırlaması geliyor ki artık yerlilere muhtaçsınız, hayırlı olsun.

5trawberry

Tolunay Kafkas gelirse bunca yıllık Samsunsporlulugumu askıya alır, canım kadar sevdiğim Samsunspor'u futbol seyircisi sıfatı ile izlerim.

Bu kadar leş ismin bu camia ile anılmasına vesile olanlar umarım bu ihanetin farkındadır.