TFF 1.LİG 2020-2021 33. HAFTA | SAMSUNSPOR`umuz 3 -1 Ankaraspor

Başlatan Elyesa, 27 Nisan 2021, 11:41:19

« önceki - sonraki »

Elyesa

Tarih         :     01-05-2021
Yer            :   Samsun
Mac Saati  : 16:00 ( Avrupa Gurbetcilerimiz icin 15:00)
Yayin       : Trt Spor Dönüsümlü

Not :  lige veda etmis bir ankaraspor ile cok rahat bir mac oynucaz ama Gözümüz kulagimiz diger iki macda olacak herhanki bir beraberlikde veya Yenilgide rakiplerimizin bir üzerine cikacaz insallah.Son düdüge Kadar Tam destek Insallah sene sonunda biz ilk 2den geliriz diye umut ediyorum..

ata55

Biz rahat basıp geçeriz. Diğer iki maçtan gelecek sonuçlar önemli.

Stoper

Rahat kazanacağımız bir maç olucak.

Bence Akhisar kazanırsa, ligi lider bile bitirebiliriz. Tabii Menemenspor'un bu hafta kaybetmesi gerek.

Mert

Ben o kadar rahat bir maç olacağını düşünmüyorum.Ne hikmetse bu tarz takımlar bize ters geliyor.Vitrin maçı olarak da düşünülebilir.İşi sağlama alıp 1-0 da olsa kazanmalıyız.

_SoN_

Bu maçı değil Giresun-Akhisar maçını takip edeceğiz, bizimkiler düşmüş takımı yensin bir zahmet.

Elyesa

Alıntı yapılan: Stoper - 27 Nisan 2021, 11:53:17Rahat kazanacağımız bir maç olucak.

Bence Akhisar kazanırsa, ligi lider bile bitirebiliriz. Tabii Menemenspor'un bu hafta kaybetmesi gerek.
menemenspor yenilir bence ankara kecioren plaay off potasina girdi o yuzden menenemi herturlu yenecekdir..Akhisar yenip son haftayi beklemek zorunda insallah akhisar yener veya beraberlik bile bize yeterli

KocumVolkan

Akhisar düşer mi kalır mı bilemem ama Giresun maçına çok istekli çıkacaklar. Bizim için de en önemli nokta bu: Akhisar'ın ümidi var. Menemen'in yenilme ihtimali yüksek çünkü. Belki bir mucize olur da ligde kalırız diye saldıracaklar.

muzaffer4

Giresun- Akhisar maçında 2 takım da kazanmak zorunda o nedenle alışılagelen Giresun oyununu göremeyebiliriz. Eğer bu maçta Giresun'a 1 puan yetecek olsaydı Giresun çok rahat kazanır derdim. Ancak onlar da kazanmak zorunda ve oyununun 0-0 devam etmesine tahammülü olmayacak tam bir taktik savaşı bekliyorum. Biz de ilk 30 dk farkı açıp keyifle Giresun'un puan kaybetmesini izleriz inşaallah

jean

Akhisar yenemez defans yapip zar zor 1 puan alir insaallah oda hemen gol yemezsse

Ayberk

Akhisar'ın durumunu süper ligden düştüğümüz sezonumuza benzetiyorum. Hani İnönü'de Beşiktaşı yendiğimiz 😉

Ekrem

Düşmüş olan bir takımı rahat yeneceğimizi düşünüyorum.
Önemli olan Akhisar'ın alacağı puan ve ardından menemen'in kaybedeceği bir üç puanın önemli olduğu bir hafta.

SSKLA

Genel bir yanılgıyı dile getireyim giresunlular da diğer takımlılar da akhisar'ın kolay bir takım olduğunu düşünüyor. Ancak şu an ellerindeki kadro sene başında olsaydı ve hava yakalamış olsalardı muhtemelen giresun yerinde onlar olabilirdi. İki takımı karşı karşıya koyunca giresunun tek ekstrası Balde benim gözümde. Giresunspor şu an büyük baskı altında, Akhisar da baskı altında ama onlarınki farklı, onlar için yenerlerse ümit var yenemezlerse durumlarında değişen bir şey yok yani o bahsettiğimiz geriden gelen psikolojisi gibi bir durum. ADS'lilerin mesela ısrarla(daha çok ümitlerine dayıyorum bunu ya neyse) akhisar kolay dediği takım daha 20 gün önce kendilerine karşı 2-0'dan 2-2'yi yakalayıp aslında 3-2 de yapmış ama hakem tarafından sayılmamış(ki anımsadığım kadarıyla bence goldü) golün yarattığı etki ile yine atak yaparken kalesinde golü görüp 3-2 yenilmiş bir takım. Yener yenilir onu bilmiyorum ama akhisar hiç de kolay lokma değil.

jean

Su maci alip sampiyon oluruz diye hesap etmistim olmadi

mehmet yılmaz

https://www.youtube.com/watch?v=R1WXv7NwVT8

Ankaraspor'un bize sorun çıkaracağını sanmıyorum, umarım diğer maçlardan bizi en az kendi galibiyetimiz kadar sevindirecek herhangi bir sonuç gelir.

orucreis

Her türlü yeneriz de gözümüz kulağımız diğer maçlarda olacak