TFF 1.LİG 2020-2021 32. HAFTA | Boluspor 0-2 SAMSUNSPORùmuz

Başlatan Elyesa, 20 Nisan 2021, 10:21:31

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

https://www.youtube.com/watch?v=XnsbiOp6nDo

Bolu'da kazanacağımıza dair şüphem yok. Ancak diğer iki maçı beklemek zorundayız.
Eminim hepimizin duyguları gidip geliyor. Olumlu sonuçlar aklımıza geliyor, ümit ediyoruz ama öte yandan yeni bir hayal kırıklığı daha olabilir. Sonuçta keşke içinde olmasaydık diyeceğimiz bir heyecan bizi bekliyor. İnşallah yüzümüz güler.

55.hakan

Bizim maçı tek olarak beinsports tan satın alamıyoruz sanırım. Paket olarak satın alma istiyor.

Stoper

Maça saatler kala, Tuzlaspor hocası Suat Kaya istifa etti. Neler döndü, ne istendi hocadan!

Sadece Samsunspor

Yarin saat 22.30da her sey belli olmus olur. Hayirlisi olsun gulen biz olalim insallah.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Stoper - 24 Nisan 2021, 22:11:30Maça saatler kala, Tuzlaspor hocası Suat Kaya istifa etti. Neler döndü, ne istendi hocadan!

Hakeminde degistigi soyleniyor dogru mu acaba. Teyit etmek lazim.

Raqua55

Sasirmiyorum. Ads her turlu pisligi yapabilecek potansinyelde bir takim bunu hep biliyorduk. Maca 20 saat kala hocanin gitmesi zaten durumu az cok acikliyor. Hayirlisi olsun. Insallah gulen taraf biz oluruz.

adige73

Alıntı yapılan: 55.hakan - 24 Nisan 2021, 19:12:00Bizim maçı tek olarak beinsports tan satın alamıyoruz sanırım. Paket olarak satın alma istiyor.
maçı trtspor web sitesi dönüşümsüz olarak verecek zaten

Elyesa

Beinsport Max HD1  /  Trt Spor donüsúmlü      max sadece samsunsporun macini verecek 90 dakika ama boyle maclar bence Trtden izlenir donusumlu daha iyi gibi bende Trtden bakicam ...ama tuzla maci bitti gibi suat kaya istifa etti altinordudan umitliyim bilemiyomda fazlada guvenemiyom onlara

elexir

Tuzladan hiç ümidim yok olursa Altınordu olur ikiside çok zor 😞

55.hakan

Biz kazanmadığımız sürece bir anlamı yok diğer maçların o sebeple ben bizim maçı da webden izlemeyi düşünüyorum.

KocumVolkan

Ben dönüşümlü maç izlemeyi seviyorum :D  Pat yayın kesiliyor diğer gole geçiyor.  Eskiden TRT radyodan maçları öyle dinlerdik ya onu hatırlatıyor :D

Mikrofonlarımız Samsun'da.. - Serkan Aykut'un goluyle ev sahibi ekip öne geçti.

Maça gelirsek biz kazanırız ama diğer takımlardan ümidim yok.

fanatik samsunsporlu

Önemli olan Tuzlasporlu futbolcuların nasıl bir duruş sergiyeleceği.Yenerlerse başkanlarına en güzel cevabı vermiş olurlar.
Allahım üzerimize oyun oynayanları sen güldürme.Oyunlarını başlarına  yık.

eprianu

Benden size küçük bir ipucu. Firefox tarayıcısında videoyu tarayıcıdan ayırıp ayrı bir pencerede izleyebiliyorsunuz. Eğer TRT Spor Web TV tüm maçları ayrı ayrı verirse üç maçı da açıp üç ayrı pencerede aynı anda takip edebilirsiniz.

Sadece Samsunspor

Gökcan Kaya. Thuram. Ahmet Yazar kadro dışı bırakılmış. Suat Kaya da istifa etmiş. Murat Sancak ın girmedigi yer yok. Mac gunu hoca istifami eder. Son 2 macini kazanmissin az da olsa playoff sansin var ama yonetimin 3 oyuncuyu kadro disi yapiyor. Pislik turk futbolu igrendik artik.

celebi

Alıntı yapılan: eprianu - 25 Nisan 2021, 11:32:54Benden size küçük bir ipucu. Firefox tarayıcısında videoyu tarayıcıdan ayırıp ayrı bir pencerede izleyebiliyorsunuz. Eğer TRT Spor Web TV tüm maçları ayrı ayrı verirse üç maçı da açıp üç ayrı pencerede aynı anda takip edebilirsiniz.

bende 2. ekran var kardeşim :)