TFF 1.LİG 2020-2021 32. HAFTA | Boluspor 0-2 SAMSUNSPORùmuz

Başlatan Elyesa, 20 Nisan 2021, 10:21:31

« önceki - sonraki »

atalay

Bu bir analiz, öngörü ya da tahmin değil ama belki bir önsezi, bir dilek, bir yakarış ve bir dua:
Samsunspor süper lige direk çıkacak 🙏

ata55

Bolu'ya vurup diğer iki maçtan haber beklemekten başka yapacak bir şey yok.
Umutlar bitmedi.

5trawberry

İki oyuncunun sözleşmesi feshedildi.
Alican kadro dışı.
Gökhan Sazdagi izne gönderildi...

Sadece Samsunspor

Mustafa cecenoglu ve muhammed gumuskayayi kitlersek kayipsiz geceriz

5trawberry

jean

Aklima geldi umraniye maci tekrari icin hicmi umit yok acaba ret karari geldi yinede yokmu en son bir caresi

Stoper

Boluspor'da iki futbolcuyla yollar ayrıldı

TFF 1. Lig takımlarından Beypiliç Boluspor, profesyonel futbol takımı kadrosunda bulunan 2 futbolcuyla karşılıklı anlaşılarak yolların ayrıldığını, 1 futbolcunun kadro dışı bırakıldığını, 1 futbolcuya ise sezon sonuna kadar izin verildiğini bildirdi.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada; Burak Bekaroğlu ve Gençlerbirliği'nden kiralanan Mustafa Çeçenoğlu ile karşılıklı anlaşılarak yolların ayrıldığı belirtilerek, her iki futbolcuya da kariyerlerinde başarılar dilendi.

Alican Özfesli'nin alınan karar doğrultusunda kadro dışı bırakıldığı aktarılan açıklamada, Gökhan Sazdağı'na ise eşinin sağlık sorunları nedeniyle ligde son dört maç kala izin verildiği, futbolcunun izin sonrasında takıma yeniden katılacağı kaydedildi.

https://www.ntvspor.net/amp/futbol/boluspor-da-iki-futbolcuyla-yollar-ayrildi-60803a6ad2bce00dc83aadbd?__twitter_impression=true

Nuri Asan

Bir pozisyon bir takımın, hatta bir şehrin kaderidir.

Sen git Aptalca pozisyonda kırmızı gör, (Giresun) rakibine yenil. Diğerine(adanademir) o golü kaçır sonra tabikinde gol ye son haftalar çok rahat geçecekken şimdi böyle bokunu yemiş tavuklar gibi düşün.

İstesek son haftalarda böyle kek fikstür çekemezdik.

Yenilme abi, yenilme. Bugün Adana'ya ve Giresun'a yenilmesen;

SAMSUNSPOR - 63
Giresun - 61
AdanaDemir - 59 puanda olacaktı.

Üstelik şu son 3 haftamız o kadar kolaydı ki. He Menemen'e kaybedilen puanı hesaplasak Bu pazar iş bitmişti. Yen Boluyu yap 66. Ah ulan be.

Gerçekten bir posizyon bir şehrin gerçekten kaderiymiş.

Tuzla puan alacakta, biz nasıl son 3 hafta kazancağız onu bilmiyorum. Olur da BU hafta Tuzla, Adanaya takarsa ki takacak bizde yenersek kartlar yeniden dağıtılır ve Adana a.g. dağıtır.

jean

Tuzla puan falan alamaz ads cikti simdiden tek ve son umut altinordunun yenmesi

Elyesa

Alıntı yapılan: jean - 22 Nisan 2021, 14:16:49Tuzla puan falan alamaz ads cikti simdiden tek ve son umut altinordunun yenmesi
son dakikaya kadar bir umutla beklicez yapacak birsey yok

Nuri Asan

Sametçiğim, Tuzla puan alır merak etme. Eğer Altınordu maç satmaz ise onlarda yener. Eğer biz 3/3 yaparsak bu iki inek (ADS ve Çorapspor) mutlaka takılacaklar.

Klasik(Süper lige çıkmak istemeyen) Altınordunun önünde 2 şansı var. Ya bu hafta Giresuna maç satacaklar yada Playofflarda. Giresunu yenip, Play offları garantileyen Altınordunun maçları Playofflarda daha iyi para eder ki ben Altınordunun bu hafta bir şeyler yapacağını düşünüyorum.

jean

Sizin kadar iyimser olabilsem keske insaallah ben yanilirim

eprianu

Bolu'yu Allah'ın izniyle yeneriz. Ancak rakiplerden de çok iç açıcı sonuçlar gelmez. İnşallah yanılırım.

Sadece Samsunspor

Biz kalan 3 macida aliriz ondan yana suphem kalmadi. Simdi bekleki ads veya giresun yenilsin

binikalamadım

BU NASIL RÜYA ARKADAŞ ...

rüyamda giresun yeniliyor ads berabere kalıyor biz maçı alıp geliyoruz istanbul ve altay da yeniliyordu...bir daha Samsunspor forması ile uyumayacağım...kan ter içinde kaldım yahu..