Vukan Savicevic

Başlatan _SoN_, 24 Temmuz 2020, 22:58:12

« önceki - sonraki »

maço

Alıntı yapılan: maço - 15 Şubat 2021, 11:23:10Bu arkadaşa 8 numara gözüyle bakıp izlemek lazım. İlk yarıda 4 tane benim saydığım top çaldı .
İleri hattın bu kadar hücumcu olduğu bir takımda birilerinin savunma yükünü de çekiyor olması gerekiyor.

Evet , şutları asist özellikleri yetersiz. Süperlig için de en fazla rotasyon oyuncusu olur bence ama şuana kadar elinden geleni yapıyor.
Vukansız bir takım izleyelim, ben de merak ediyorum rakip karşılamada nasıl olacaz .

Umarım hakkını daha fazla veririz.
Evet katılıyorum hücumda etkisiz ama bu ligte hücum anlamında iş yapması gereken sahada önünde dört adam var , onlar üzerine düşeni yapsın Vukan'a gerek kalmaz.

Sercan

Alıntı yapılan: Sercan - 15 Şubat 2021, 22:58:30Savicevic'ten daha ne bekleniyor anlamıyorum. Adam 10 numara giyiyor diye Kubilay'ın hücumdaki performansını mı vermesi lazım? Zaten hem bu kadar koşup, hem defansa yardım edip, hem de asist ve gol yapsa Türkiye'de oynamaz. Ertuğrul hocanın da dediği gibi; arada performansı düşse de, kendisine verilen görevi layıkıyla yapıyor.

Vukan yokken orta sahanın durumu ortada...

Sol Açık

Saviçeviç'in ilk 11'de sahaya çıkmadığı maçları listeleyeyim dedim:

* Samsunspor 1-0 Akhisar (YOK)
* Samsunspor 0-3 İstanbul (41 dakika)
* Bursaspor 3-0 Samsunspor (45 dakika)
* İstanbul 0-1 Samsunspor (45 dakika)
* Samsunspor 6-1 Eskişehir (YOK)
* Keçiörengücü 1-1 Samsunspor (YOK)
* Samsunspor 0-2 ADS (YOK)

7 maçta 10 puan almışız. 3 yenilgi ve 1 beraberlik var. Ligdeki 3 yenilgimizde de orta sahada Saviçeviç'in olmaması tesadüf olamaz.

Kendimi iyiden iyiye Saviçeviç'in menajeri gibi hissetsem de, düşündüğümü yazmak zorundayım: sezonun ilk yarısında şaşkın bir şekilde "Bahattinsiz 2.lig kadromuzla nasıl oluyor da bu kadar başarılı oluyoruz" sorumuzun yanıtı Saviçeviç'tir.

Vukan bu takımın en önemli oyuncularından birisi, umarım hızla kadroya döner.

Sol Açık

Kaybettik diye hep kötüler yazılmış. Saviçeviç, kaybettiğimiz Giresun maçında sahada kaldığı süre boyunca harika oynadı. Orta sahada rakibi bozdu, hücuma destek verdi. Saymadım ama 20'ye yakın top çalması/pas arası vardır.

Maç geçti, ama önümüzdeki maçlarda bu performansa ihtiyacımız var. Formda Saviçeviç ve Djedje ikilisi ile egemen olamayacağımız maç yok!

Sadece Samsunspor

Bi tane ceza sahasi icinde cok cekinerek vurdugu bi sut vardi sert vursaydi gol de atacakti. Gerci onuda yapsa alabilirmiydik bilmiyorum

Sol Açık

Yine çok iyi bir oyun oynadı ama biraz talihsiz bir kırmızı kart gördü.

Boşluğunu doldurmakta en çok zorlandığımız oyuncu olduğunu düşünüyorum. Umarım haftaya boşluğunu doldurabiliriz.

celebi

gayet başarılıydı bugün

_SoN_

Çok çok önemli haftalara girdiğimiz dönemde, bu kadar kilit pozisyonunda görev alan oyuncunun bu amatör kartlarının, son iki maçın da kartları göz önüne alınarak, açıklanması ve anlaşılması mümkün değil.İnsanın sabrını zorluyorlar, aklını da !

Elyesa

bence yedigi iki kartda yanlis adama yuklenmen uzakdan yakindan alakasi yok kartlarin...madem bu kart ozman arifin yapdigi penalti tuzlada sarisi var nerde 2.sari kart ve kirmizi orda kirmizi vermiyosan burdada kullandigi iki kartda yanlisdir NOKTA hakem iyi yonettigi bir maci batirdi

brigand

Yediğimiz son 5 kırmızı kart içinde en haksız olanı Savi'nin yediğiydi. Bu maç özelinde çare bulabilirsek kalan haftalarda sahada olması gerektiği konusundan hepimiz hemfikiriz.

Karabudun

Önünde arkasında birer tane dengi oyuncu olsa dilden dile konuşulacak oyuncu. Gelgelelim biz beklediğimiz verimi alamadık, o da ışıyamadı. Yokluğunda orta sahada çok bocalıyoruz.

oguz_5528

yokluğunda orta saha tam bir dutluk ...

55__Gurbet__55

Üçüncü asist denemesinde rakipe gol attırmayı başardı. Kazma olmadan fena sayılmayacak teknike sahipken bu kadar rezil pas atmayı başaran başka futbolcu yoktur. Tercihleri, pozisyon bilgisi her şeyi kötü olumlu tek becerisi yok. Dje Dje deli gibi nereye koşacağını şaşırırken beyefendi ingiliz prensi gibi ortalıkta dolaşıyor.

oguz_5528

Her topu ezdi kaybetti onsuz olmuyor onlayken de olmuyor

Raqua55

Ne senle nede sensiz be savicevic.