Mathias Coureur

Başlatan SSKLA, 19 Ocak 2021, 15:47:03

« önceki - sonraki »

cakir55

Çözemedim seni ne oynadığın belli değil.

Sadece Samsunspor

Guzel basmislar. Hicbise olmaz. Ilk defa direk kesin bise soyluyorum bi futbolcu hakkinda. Tamam top gelmiyor olabilir ama ne katki veriyorsun su takima ?

_samsunspor_

Şu adama bol pozisyon yaratıp bunları gole çevirebilir mi acaba diye çok merak ediyorum.15 maçta 15 gol atan adam bir anda bu kadar düşüşe geçmemeli.

Raqua55

Kac hafta oldu hangi golu atican topuk ne lan orada. Bir supriz yapda gol at artik. Paraniz eksik yatsin aglarsiniz ama oyuna gelince koca bir sifir.

55.hakan

Doğru dürüst vursana şu topa kalenin dibindesin böyle saçma sapan hareket mi olur bee.

5trawberry

Şu adamın yerine 100 çocuğa burs versek onun suyu hürmetine Allah yardım ederdi belki.

Sadece Samsunspor

15 Mart 2021, 20:14:59 #36 Son düzenlenme: 15 Mart 2021, 20:24:34 Sadece Samsunspor
Kova tam bir fiyasko transfer

Burak yilmaz da daha beter bi adamsin hep ofsayt

55.hakan

Kaya

Altınordu maçının ilk yarısı ;  rakibin önlediği gol diye söylenen pozisyonda , defans oyuncusunu sırtına alıp sabit ayağıyla perdeleyerek, çok basit bir santrafor tekniği ile stoperi dağıtarak golü yapmak varken direkt dönüp vurmayı denedi. Vuramadığı,kaçırdığı,ıskaladığı v.s gibi pozisyonlar hiç önemli değil herkes gol kaçırır ama teke tekte rakip defans ile böyle bir pozisyonda baş başa kalıp yapamıyorsan bir daha başka herhangi bir maçta bunu yapabilme şansın (yeteneğin) yok demektir.

Bizim yabancıları kim alıyor tam anlamıyla bilmiyoruz. Kim alıyorsa burdan seslenmek isterim. Bu işi ciddi ciddi beceremiyorsunuz ve örnekler gösteriyor ki gelecekte de beceremeyeceksiniz.

Raqua55

Bunun yerine Sene Basinda yasli poteyi alsaydik en az 9-10 golu vardi. Vallahi yazik su verilen paralara.

Sadece Samsunspor

Tomane direk 11 baslamaz seni baslatir hoca. Geldiginden beri bise yapmadin bu macta ne yap et gerekeni yap yazik gunah bi ton para aliyorsun

_samsunspor_

Bugün 1 tane bile olsa at artık

SSKLA

Alıntı yapılan: SSKLA - 24 Ocak 2021, 21:06:2610 dakika oynamış olsa da net bir şekilde söylemeliyim ki aradığımız kan değil en azından forvet için değil, umarım yanılırım ama süre aldığı vakit ben bura için yeterli değilim diye bağırdı, kesinlikle bir forvet daha almamız lazım, mesela Adem Büyük veya Umut Bulut.
Altay maçı peşine olumsuz bi baskı olmasın üstünde diye açık açık yazmamıştım ancak amatör küme düzeyinde bir yabancı. Hala yok şöyle oynatılsa böyle oynatılsa diyenlere de diyebileceğim tek şey umarım haklısınızdır... Adı geçen estupinan adı geçmeyen kehinde falan alınsaydı şu ana 4-5 gol atmıştı bence. Neyse umarım seneye böyle transferler olmaz...

celebi

Raqua55

Hantal Adilovic 15 16 gol atti o formayla. Sen nasil bir modelsin