Vukan Savicevic

Başlatan _SoN_, 24 Temmuz 2020, 22:58:12

« önceki - sonraki »

maço

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 15 Şubat 2021, 13:37:48Nasıl bakarsak bakalım sorgusuz sualsiz sürekli ilk 11 oynayacak bir oyun oynamıyor. Kötü topçu değil ama 400.000€ bonservis verip yabancı hakkını kullanacak kadar değerli de değil. Bu oyunu oynayacak bir ton adam var bu ligde. Ayrıca bizimkilerin bu oyun için aldıklarını pek zannetmiyorum.

Ben taraftarım ne kadar aldığı ne kadar ödendiği beni ilgilendirmez.
Performansa bakarak yorum yapıyorum.
Tabiki daha iyi oyuncular vardır.

Ancak defansa yardım konusunda gayet başarılı , hocanın da bundan dolayı oynattığını düşünüyorum.
Hücum konusunda malesef istenilen seviyede değil .
İnşallah daha iyisi gelir.

Sol Açık

Akhisar maçında kendi standardının biraz altındaydı ama buna rağmen çok faydalıydı.

Bence bu kadroda çok önemli bir oyuncumuz ve değeri pek bilinmiyor...

Sercan

Savicevic'ten daha ne bekleniyor anlamıyorum. Adam 10 numara giyiyor diye Kubilay'ın hücumdaki performansını mı vermesi lazım? Zaten hem bu kadar koşup, hem defansa yardım edip, hem de asist ve gol yapsa Türkiye'de oynamaz. Ertuğrul hocanın da dediği gibi; arada performansı düşse de, kendisine verilen görevi layıkıyla yapıyor.

Sadece Samsunspor

Alan hakimiyetin yok. Paslarinda isabetsiz

KocumVolkan

Pas atma yeteneği yok bu adamın...  2.yarı o kadar baskı yediysek yarısı bu adam yüzünden.

ugurozkan

zaten son maçlarda formunda düşüklük vardı ama bugün ekstra kötüydü. sekiz numara oyuncusu bir yarıda yalnızca 17 pas verip 8'ini hatalı verir mi? önceki maçlarda pas isabetleri hep %80'in üzerindeydi. bariz bir form düşüklüğü var. bir an önce kendini toparlamalı. 

Tiryakiler55

Ah oglum Vukan bir iki ofansif katkinda olsa olabilecek bu is, ama performansin hic göze batmiyor, sönük kaliyor.

cembaba

Bu lig için de Süper Lig için de yetersiz görüyorum. Bazı maçlar gerçekten çok koşuyor ve mücadele ediyor. Ama bu bölge için seneye en az iki transfer yapacağımızı düşünüyorum. Oğuz ve Savicevic ile yollar ayrılacaktır.

Furkan

Alıntı yapılan: Sercan - 15 Şubat 2021, 22:58:30Savicevic'ten daha ne bekleniyor anlamıyorum. Adam 10 numara giyiyor diye Kubilay'ın hücumdaki performansını mı vermesi lazım? Zaten hem bu kadar koşup, hem defansa yardım edip, hem de asist ve gol yapsa Türkiye'de oynamaz. Ertuğrul hocanın da dediği gibi; arada performansı düşse de, kendisine verilen görevi layıkıyla yapıyor.

Son İstanbul maçında çok kötü oynamasına rağmen ben de bu şekilde düşünüyorum. Sezon başında sırtına 10 değil de 8 veya 6 numaralı forma geçirilseydi eminim bugün beğenmeyen bir çok taraftarımız o durumda hem çalışkan mücadeleci hem de ara ara ince paslar atıyor diye düşünürdü. Sırtındaki forma numarasından dolayı algı farklı ve ne yaparsa yapsın ofansif katkı vermedikten sonra bu algıdan dolayı beğenilmeyecektir. Hepsinin dışında bu lig için yeterli ama süper lig için yetersiz buluyorum. Bu tarz oyuncular bizim liglere göre değil.

55__Gurbet__55

Vukan sırtında 10'da yazsa kötü 8'de yazsa kötü 6 yazsa idare eder. Hücum oynumuza katkısı sıfır.Her üç maç 50m top sürme onun sonucunda ya pas ya da auta giden şut, başka icraat yok. Rakip yarı sahasına girdikten sonra beyin error veriyor. Koşuları ve pas tercihleri facia. Ara pasını geçtim dikine pas yok sadece yan pas böyle 8 numaramı olur? Tek özelliği hızlı rakip ataklarını pozisyon bilgisiyle kesebilmesi. Fiziği ve ikili mücadeleleri kötü olmayabilir ama iyide sayılmaz. Eğer sadece atak kesecekse Ferhat oynasın kralını oynar. Vukan bari bir yabancı transferimizden verim alalım çaresizliği. Berbat bir sezon başı transfer dönemi geçirmeseydik bugün herkes Vukan'a sövüyordu.

isyan

06 Mart 2021, 20:58:59 #85 Son düzenlenme: 06 Mart 2021, 21:17:21 isyan
Ofansif anlamda iyi olmadigi kabul, ama topsuz en iyi orta sahamiz. Göze iyi gözüken bir oyuncu degil ama iq'su diger orta saha oyunculari, dje dje haric ikiye katlar. 2 Hafta'dir orta sahamiz felaket.

cakir55

Vukan değerini bilemedik.

Raqua55

Harbiden orta sahaya lazim.Gel yine oyna reyis.

eprianu

Kendisi hakkında yaptığım tüm eleştiriler için özür dilerim. Bazı futbolcuların ne yaptıkları yokken anlaşılıyor. Kendisinin oynamadığı haftalarda orta saha evlere şenlik.

##kdc##

kardeş gel bizi Oğuz'un elinden kurtar..