Yüksel Yıldırım - Başkan

Başlatan _SoN_, 01 Mart 2020, 17:23:33

« önceki - sonraki »

jean

Devletin isindede birsey anlamis degilim mufettisler gelip inceledimi inceleyecekmi derken neden gercekler cikmiyor ortaya sonucta devlet neden kesin bir sonuc cikmiyor cok degisik bir ulkeyiz ne yazikki hersey mumkun

Nuri Asan

https://twitter.com/YY_Samsun/status/1323363390279061505

Siyasetten kurtulduk, bizi bu hallere siyasiler düşürdü derken bu pek olmadı diyeceğim ama galiba forma atkı verilmesi adetten. En son birileri Samsunspor'un yeri süper ligdir dediğinde play off finalinde kat edilmiştik.

Şimdi Yüksel Bey'de haklı. Forma verdiği kişinin dediği dedik, astığı kestik. Adama forma verse bir türlü, vermese bir türlü.

Eskiden büyüklerimiz hep derdi ki asla rengini belli etme, renkten kasıt siyasi düşünce. Şimdi bakıyorum da klüp başkanları bunu yapıyor, yada yapmak zorunda kalıyor. Bir talimati ile adamın bütün servetine çökerler dayı.

Samsunsporuma zarar gelmesin de ne bok yerseniz yiyin. Sizin aptal siyasetinizle uğraşacak halimiz yok, bu takımın bir 15 sene daha kaybedecek hiç vakti yok.

5trawberry

Siyaset forumda yasak o yüzden detaya girmeyeceğim.
İsmail Uyanık başkan olsa asla bu topa girmezdi. Kendisi siyasilerin samimiyetsizlikleri yüzünden şeref tribününden bile uzak dururdu.
Ki bu düşüncenin Samsun temsilcilerinin Samsunspor'a yaptıkları da ortada.
Sn.Cumhurbaskani GS,FB,BJK maçlarında yuhlanmaktan artık maçlara gitmez oldu. Dolayısıyla forma takdimi çok da gerekli değildi.
Zaten iki taraf da samimi olsa Atatürk'lü forma takdim edilirdi.

Nuri Asan

Covid olmuş iki gözümün çiçeği. Büyük ihtimalle oğlu Jasperden bulaştı. Bu adam son zamanlarda kimseyle yan yana gelmeyip, maskesini çıkartmazdı.

Geçmiş olsun dayım.

Sadece Samsunspor

Baskan ben olsam bu kadar para ve mesai harcasam. Su giresun macini gorunce direk Samsuna giderim sovup sayarim bi haşlarim takimi sonrada 4 5 kadro disi yaparim oylede kotuyuz boylede en azindan goz dagi olur. Baktim olmuyor birakirim.

mehmet yılmaz

Yüksel Yıldırım da bir tuhaf... 3.000 topçu izlemek nedir? Diyelim ki izledin, sonra Djedje'yi aldık. Herifi izleyemezsin çünkü takımsız. Bazen gereksiz şeyler konuşuyor.

eprianu

Demek ki transferlerde iki yıldır devam eden başarısızlıkların asıl sorumlusu İsmail Uyanık değilmiş. Geçen sene Uyanık günah keçisi ilan edilmişti. Peki şimdi kim ilan edilecek? Kimi kovacaksın Sayın Yüksel Yıldırım?

Tamam sakatlıklar ve koronavirüs vakaları bir yere kadar gerekçe olabilir. Ama ligin yarısı geldi Savicević dışında hiçbir yabancıdan verim alamıyoruz. Hatta bazı yabancıları kadroya bile almıyoruz. Ancak diğer takımlarda takır takır oynayan yabancılar var.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 21 Kasım 2020, 22:22:36Yüksel Yıldırım da bir tuhaf... 3.000 topçu izlemek nedir? Diyelim ki izledin, sonra Djedje'yi aldık. Herifi izleyemezsin çünkü takımsız. Bazen gereksiz şeyler konuşuyor.

Ya abiii gece gece iyi güldürdün : )))))

Aslında şunu diyeyim, Yüksel beye birileri rapor veriyor, şunu izledik başkanım süper, şunu izledik başkanım en kötü Arsenale satarız, şunu izledik başkanım en az 50 milyon $. Bu garibim bu laflara kanıyor veriyor talimatı parayı, yapıyorlar transferleri..

Aslında adamın bişey izlediği yok. Trivelaspor u izlese daha iyiydi. Güvenmis birilerine parmağında oynatıyorlar başkanı..O çok güvendiği kardeşleri!

Tufan

Başkanın sağlık durumuyla alakalı bir gelişme var mı? ben göremedim hiç bir yerde malum kilo problemi de var umarım iyidir.

Nuri Asan

Kalk be adam kalk artık rahatlat bizi. Twit at, ona buna yaz söz daha da ses çıkartmam sana. Yeter ki kalk be dayı.

Kalk, Samsun'un ve yer yüzünün en delikanlı adamı.

Seninle yeniden dirildik, hayallerimiz var bizim. Ne yani sen dünyaya kafa tutan Yüksel Bey, gözle görülmeyen virüsle mı başa çıkamayacaksın.

Kalk dayı. Al.eline telefonu bir twit at. Nerede kalmıştık a.k. de la.

Bu arada kızı, Yüksel Yıldırım'ın normal odaya geçeceğini söyledi ama, kendini gormeden bende rahat edemeyeceğim.

Lütfen hepimiz Yüksel Yıldırım için dua edelim.

O kendinin deyimi ile bu şehrin delisi. Bizim delimiz, başkanımız. Yeniden ışığı gösteren tek umudumuz.

jean

Normal odaya cikacak deniyordu insaallah duzelir biran once

_SoN_

Başkanın durumu ile ilgili resmi site dahil net bilgi verilmiyor, bu hayra alamet değil, karamsar bir tablo çizmek istemem ama durumun ciddi olduğunu düşünüyorum, inşallah biran önce sağlığına kavuşur, onunla yüreyecek daha çok yolumuz var.

Başkan daha önce sağlık durumu ile alakalı operasyon geçirdiğini ve son zamanlarda da kilo vermek için bir program eşliğinde diyet yaptığını açıklamıştı, bunların bağışıklık siteminde herhangi bir zayıflamaya yol açmamsını temenni etmekten başka birşey gelmiyor elimizden.

evolution55

tedavileri devam ediyor diye açıklama yapmış kulüp

Nuri Asan

Valla hocam, resmi klüp açıklamasına bakılırsa Tomane ve Boli 10 gün sonra sahalarda olacaktı. Karamsar tablo çizmek asla istemem ama Yüksel Dayım Twitter'dan selamün aleyküm ben geldim diyene kadar ben rahat olamam ki tanıdığımız  Yüksel Yıldırım eve yada normal odaya geçseydi, çoktan twit atmıştı.

Umarım bir an önce döner umarım. Ona çok ihtiyacımız var. Sadece bizim değil, Türk Futbolunun da.

Allah'ım şu mübarek cuma akşaminda sen bize başkanımızı bağışla. Amin

ata55

Yüksel Yıldırım ve Mustafa Erkanat yoğun bakımdalarmış. Yıldırım, bu hafta içi evine geçecek, tedavisine oradan devam edilecekmiş. Allah şifa versin.
Ancak maalesef Erkanat için entübe deniliyor, durumu iyi değilmiş. İnşallah şifa bulur.