2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

cembaba

Tomane'yi videolardan ve istatistikler üzerinden değerlendirmek çok yanlış bir durum. Özellikle sosyal medyada bilmeden, izlemeden değerlendirmenin yanlış olacağı düşüncesindeyim. Hocamız bu oyuncuyu istediyse bir bildiği vardır. Arkadaşlar oyuncu Şampiyonlar Ligi'nden geliyor.

Bir de forvet oyuncusunu kadrolar üzerinden değerlendirmek lazım. Mesela ligimizde Altay'ın gol yükünü Paixao çekiyor. Ama Süper Lig'e çıkan Hatayspor'da gol dağılımı: Mirkan 9, Gökhan 9, Hamza 8, Selim 9 gol atmış.

Bütün bunların yanında ben halâ bir sol bek ihtiyacımızın olduğunu düşünüyorum.

ask55

İdeal 11 bu olacak muhtemelen.Bu lig için çok iyi 11 bence kağıt üstünde.Oynadıklarında göreceğiz ne olduğunu.

Ayrıca yedeklerde çok iyi stoperlerimiz var.Çok potansiyelli Ceyhun, Enes İslam gibi gençlerimiz var.
Çok tecrübeli Burak Çalık, Guido, Caner Arıcı var.
Patlamaya hazır bir Kubilay var.
1 Yerli yedek santrafor ve sol bek ile bu iş tamamdır.
Olurda bir mevkide eksik kalırsak devre arasında çözeriz işi.
Daha ne olsun ?

_SoN_

Alıntı yapılan: ask55 - 05 Eylül 2020, 13:50:06İdeal 11 bu olacak muhtemelen.Bu lig için çok iyi 11 bence kağıt üstünde.Oynadıklarında göreceğiz ne olduğunu.

Ayrıca yedeklerde çok iyi stoperlerimiz var.Çok potansiyelli Ceyhun, Enes İslam gibi gençlerimiz var.
Çok tecrübeli Burak Çalık, Guido, Caner Arıcı var.
Patlamaya hazır bir Kubilay var.
1 Yerli yedek santrafor ve sol bek ile bu iş tamamdır.
Olurda bir mevkide eksik kalırsak devre arasında çözeriz işi.
Daha ne olsun ?

Oğuz yerine ferhat olur,olmalı, ilk hafta caner başlar sağ bekte ve formayı sakatlanana kadar vermez, diğer ileri ucun sağ veya sol tarafında Burak Çalık olursada şaşırmam. Burada yaza yaza Erhanı sağ bek oynatacaksın işin sonunda :)

SSKLA

Taraftarın beğenmediği Tomane de bizi beğenmemiş görünüyor.

kaynak: https://www.sportskacentrala.com/2020/09/07/tomane-odbio-turke/

kaynağın İngilizce çevirisi:

AlıntıThe striker of the Red Star Tomane refused to move to the Turkish Samsunspor, "Maxbet sport" finds out.

The transfer of the Portuguese striker will never be realized, and the question is when it will be. According to "Maxbet sport", Tomane refused to move to Samsunspor because the club competes in the second league of local football.

It was mentioned that the Red Star asked the Turks to keep the Portuguese until the match with Omonia, so that he could help the team win the playoffs for the Champions League, and then move to Samsun.

However, it seems that Tomane will not end up in that team, but the Red Star, and the football player himself, will look for another option for the Portuguese striker.

Thus, Zvezda is still unable to bring reinforcements to the top of the attack, which is a great wish of Dejan Stanković.

The match with Omonia in the 3rd round of qualifications for the Champions League is scheduled for September 16 in Cyprus.

özeti: 2. seviye bir ligde oynaması sebeiyle gitmeyeceğim.

SSKLA

07 Eylül 2020, 16:52:40 #304 Son düzenlenme: 07 Eylül 2020, 17:02:58 SSKLA
AlıntıSamsunspor in hot pursuit of Boakye-Yiadom

Turkish second-tier club Samsunspor are interested in signing Ghanaian striker Richmond Boakye-Yiadom from the Serbian giants, Red Star Belgrade.
The 27-year-old forward has effectively lost his starting berth at Red Star Belgrade and he seems not to be in the plans of manager Dejan Stankovic, with just four months left on his existing contract.

The Graphic Sports can exclusively reveal that the ambitious Turkish League 1 outfit, Samsumspor, have already inquired about his availability and they are ready to sign him this window.

The "Red Lightning"  are bent on qualifying to the Superliga and the club president, Yüksel Yıldırım, has released cash for manager Ertugrul Saglam to buy all the players he wants.

So far, Ghanaian winger Edwin Gyasi has been signed from CSKA  Sofia, and Boakye could be the next on the bill.

The Black Stars attacker is Red Star Belgrade's best foreign striker ever with 58 goals and 13 assists in 93 games to his credit.

He had previously featured for Genoa, Sassuolo, Latina, Elche, Atalanta and other Italian clubs.

The player has made 14 senior appearances for Ghana and scored six goals.

kaynak : https://www.graphic.com.gh/sports/football/samsunspor-in-hot-pursuit-of-boakye-yiadom.html

Tahminimce piyasa yapmağa çalışıyorlar. Ama ocak'ta sözleşmesi bitiyor, dolayısıyla şu an alıncaksa düşük bir bonservise alabiliriz.

evolution55

Sol Açık

Alıntı yapılan: SSKLA - 07 Eylül 2020, 16:52:40kaynak : https://www.graphic.com.gh/sports/football/samsunspor-in-hot-pursuit-of-boakye-yiadom.html

Tahminimce piyasa yapmağa çalışıyorlar. Ama ocak'ta sözleşmesi bitiyor, dolayısıyla şu an alıncaksa düşük bir bonservise alabiliriz.

Bu oyuncuyu almamız mümkün mü, emin olamadım...

_SoN_

Oyuncularımız Onur Eriş 1 yıllığına Eyüpspor'a, Recep Burak Yılmaz da 1 yıllığına Manisa Futbol Kulübü'ne kiralanması konusunda kulüpler arasında anlaşma sağlanmıştır. Oyuncularımıza yeni sezonda oynayacakları maçlarda başarılar dileriz.

Açıklaması yapılmış, ben iki isim içinde açıkçası şaşırmadım, beklediğim ayrılıklardı bu sene için.

SSKLA

Tomane'yi açıkladık. Hayırlı olsun. Ben kendi adıma sevindim. Röportajlarından bir analiz de çıkartmıştım, gayet işimizi görecek adam bence. Bi kere mütevazi.

Shane_Falco

Oğuz 6 hafta, Gyasi 4 hafta yok. Sanırım kadroyu daha da genişletmemız gerekiyor.

SSKLA

Bu akşam iki güzel transfere imza attık. Samsunspor'umuza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

Tomane (Forvet) ve Rahman Buğra Çağıran (Sol bek ve orta saha). Samsunspor gümbür gümbür gelecek demiştik! İşte geliyor...

kaynak : https://twitter.com/YY_Samsun/status/1305928012685283328?s=20

evolution55

buğra çağıran sol bek, orta saha oynuyor, her iki ayağını da kullanıyor, sağ ayağıyla golü var daha ne olsun :)

_samsunspor_

Samsunspor'umuzda oynayan ilk Portekizli futbolcu olacak galiba

jean

Bu yilki transferleri tanimadigim icin heyecan duydugum olmadi acikcasi bekleyip gorecegiz inssaalah tutar hepsi

Shane_Falco

Nedense içimden bir his Bursaspor ile yolları ayrılmak üzere olan Kubilay Kanatsızkuş'u alabileceğimizi söylüyor.