2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

SSKLA

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 27 Ağustos 2020, 16:33:02Bu kadroya 4-5 transfer daha yapılacak. Zaten yapılması da gerekiyor.

Alıntı yapılan: _SoN_ - 27 Ağustos 2020, 16:36:09Bence en fazla 2 taş patlasın 3 ü geçmez :) Bakalım.

2 forvet bir sol bek kesin lazım gerisi kadroyu şişirebilir ama iyi bir fırsat olursa mümkün tabii.

ask55

Santrafora Arnavutluk Milli takımının forveti Armando Sadiku ismi geçiyor.
1,85 cm , 29 yaş
Bonservisi yok.
En son İspanya 2.liginde Malaga'da 36 maçta 13 gol atmış.
Bildiğim bir oyuncu.Gelirse çok kaliteli bir ismi kadromuza katmış oluruz.

jean

Isim yapmis heyecanlandiran pek kimseyi alamadik sanki beklentimiz daha fazlaydi teknik heyet calisiyor coktandir artik guvenecegiz mecbur

SSKLA

Sadiku ile görüşüyormuşuz. Yukardaki araştırmama ekleyecektim dün oyuncuları not almıştım forum kaplı olduğu için, bugün yazarken onu da atlamışım. Güçlü, forvete göre hızı yerinde, vuruşları düzgün ve bildiğimiz bir topçu olursa gekas tadı verebilir belki, onun kadar akıllı olmasada.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

_samsunspor_

Hakkındaki yorumlar olumlu.İyi bir transfer olabilir

SSKLA

Alıntı yapılan: _samsunspor_ - 27 Ağustos 2020, 19:40:42Hakkındaki yorumlar olumlu.İyi bir transfer olabilir

Önceden beri bildiğim bir topçu, takipçi, güçlü, net vuruşları olan hızı da kararında, forvet için yeterli teknikte bir santrafor. Dediğim gibi Gekas etkisi yaratabilir, çünkü o tip bir forvet, ancak yine dediğim gibi Gekas ona göre sadece biraz daha zeki bir futbolcu. Yaşı da uygun 3-4 sene forvet yükümüzü çekebilir. Eğer olursa bence hem kanat hem forvet oynayan bir yedek transferi ile forvet transferini bitirmeliyiz, mesela Doumbia :P. Çünkü sezon içinde plumain ne olur gyasi ne olur bilinmez.

Ayberk

Kanatlar için daha Guido var, Burak Çalık var..

SSKLA

Alıntı yapılan: Ayberk - 27 Ağustos 2020, 19:57:47Kanatlar için daha Guido var, Burak Çalık var..
onlar senin akranların kanki yaşlular.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: _SoN_ - 27 Ağustos 2020, 16:36:09Bence en fazla 2 taş patlasın 3 ü geçmez :) Bakalım.

Zaten sadece forvete 2 isim alınacak. Sol bek rekabet için bir isim alınacak kafadan ediyor 3.

Orta saha ve stoper'e birer transfer yapılması söz konusu.

3'ü zaten kesinlikle geçecek alacağımız oyuncu sayısı.

5'i göreceğimizi düşünüyorum

Ayberk

Stopere 1 takviye daha gelecekse gidenler de olmalı. Defansın ortası epey kalabalık

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Ayberk - 28 Ağustos 2020, 00:11:52Stopere 1 takviye daha gelecekse gidenler de olmalı. Defansın ortası epey kalabalık

Ercan'ın gönderileceğini düşünüyorum. Sadece bir tahmin...

Transfer görüşmelerine gecenin bu saatinde ara verdik ve eve geldim. Şampiyon olmak için kadro mühendisliği son sürat devam. Scouting ve analist ekibimize teşekkür ediyorum. Artık transferde son anda bir aksilik olmazsa sonlara geldik. Hayırlısıyla haftaya 💣💣💣💣  patlıyor 🙏🤞

Yüksel Yıldırım'ın attığı son Twit. 4 bombadan 4 transfer olacağını iddia eden sayısı çok fazla.

Biz santraforu bir maç için değil üç yıl için alacağız. O nedenle sabırlı olalım. Bekleyen derviş, muradına ermiş! Varsın Trabzonspor maçında da olmasın. Takıma geldiğinde inşaallah tüm Türkiye bizi konuşacak...

Bu da forvet transferi sorusuna verdiği cevap

_SoN_

Takım komple gider Ercan gönderilmez, bende bu şekilde düşünüyorum. Ercan bizim takımın duruşudur.

5trawberry

Başkan'ın, Samsunspor tarihinin en pahalı transferi olabilir diye belirttiği isim Şampiyonlar Ligi önelemesinden sonra netleşecekmiş.

Ben bir kaç isimde odaklandım ama bakalım hayırlısı. Eğer onlardan biriyse her maç tek başımıza üste gideriz :)

ask55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 29 Ağustos 2020, 14:29:18Başkan'ın, Samsunspor tarihinin en pahalı transferi olabilir diye belirttiği isim Şampiyonlar Ligi önelemesinden sonra netleşecekmiş.

Ben bir kaç isimde odaklandım ama bakalım hayırlısı. Eğer onlardan biriyse her maç tek başımıza üste gideriz :)
Valla ben de bir isim düşündüm ama bu lige gelmez diyorum.Bakalım göreceğiz.Olursa çok iyi olur.

evolution55

şampiyonlar ligi 3. ön eleme 15 eylülde. bu durumda takıma çok geç katılmış olacak