Freddy Plumain

Başlatan _SoN_, 18 Ağustos 2020, 21:42:33

« önceki - sonraki »

_SoN_

18 Ağustos 2020, 21:42:33 Son düzenlenme: 06 Eylül 2021, 13:26:51 brigand
İsrail'in Beitar Jerusalem takımında oynayan Fransız hücum oyuncusu Ange-Freddy Plumain ile 3 yıllık anlaşma sağlanmıştır.

Yıldırım Tower'da yapılan imza törenine 25 yaşındaki oyuncu Ange-Freddy Plumain'in yanı sıra Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Yıldırım ve Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal katılmıştır.

Oyuncumuzun camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Bu senenin 2. transferi, inşallah uzun yıllar başarılı şekilde hüzmet eder. Hoşgeldin gara fırtına.

ask55

Yetenekli, adam geçebilen, top sürebilen, şut çekebilen bir kanat oyuncusu gibi duruyor.
Şampiyonluk yolunda kritik maçlarda kilit açabilecek potansiyeli var.
İnşallah uyum sağlar.

jean

Hayirli olsun insaallah

maço

Hayırlı olsun. Bencil olduğundan şikayet edilmiş genelde.

Bi canlı görelim değerlendiririz.

cembaba

Umarım takım oyununa kolay uyum sağlayarak katkısı çok olur. Arkasında oynayacak sol bek de hızlı ve atletik yapılı olmalı bence.

Shane_Falco

Çok can yakacak çok...

SSKLA

nedense antrenman görüntülerinde falan çok da mutlu değilmiş gibi bir hava sezdim, hayırlısı olsun.

Stoper

Afrikalılar biraz duygusal olur.
Adaptasyon dönemini atlattığı zaman çok faydalı olacak.

jean

Afrikali degil sanirim antil adalarindan olmasi lazim soyismi fransiz cunku insaallah faydali olur

kutsalforma

yaptigimiz transferler genelde ligin cok üstünde bir kalite ortalamasina sahip oyuncular olusuyor. Rakiplerimiz bu sene bize karsi, hem icerde hem disarda kapanacak. Duran toplari iyi kullanan ve uzaktan etkili sut cekebilen oyuncular önem kazanacaktir. 

KareAs55

Mental açıdan sıkıntılı bir tip olduğu aşikar fakat bu kadar da hayalet gibi gezme be kardeş

ata55

Altay maçının en kötüsüydü. Umarım düzelir.

_SoN_

İlk görüntüsü benim içinde pek ümit vermedi, kesin üzerinde konuşmamız için çok erken, ama ilk maçtaki havasıyla ya burak yada guido formayı kapar.

Sadece Samsunspor

Bu macta ilk maca gore bir tik daha iyidi ama yabanci transfer oldugu icin daha iyisi alinabilirdi

KocumVolkan

Ben beğendim. İlk yarı bir pozisyonda attığın çalımlar neydi öyle :D