2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

muzaffer4

Bugün transfer açıklaması bekliyorum.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Bafra55 - 06 Ağustos 2020, 23:00:29Hem Ertuğrul Hoca hem Mustafa Aztopal hem de Yüksel Başkan "Rahat olun, her şey yolunda" diyor ama bana sanki transferler konusunda biraz geç kalınıyor gibi geliyor. Ya da fazla beklentiye girip gaza mı geldik bilmiyorum artık.

Geç kalmak ? Transfer sezonu acilali 3 gün oldu henüz:)

maço

Bir an önce takım tamamlanmış hazır girsin istiyoruz ama fırsat transferleri de çok olabileceğinden acele etmemize de gerek yok.
Bir yandan da eylülde başlayacak ligler şurada kaldır 1 ay :)

Sabırsızlıkla bekliyoruz ileri üçlüyü özellikle

evolution55

hala balotelli gelmemiş mi tesislere :))))

_SoN_

Bu Gökhan Töre haberlerini fazla görür oldum.

evolution55

Alıntı yapılan: Bafra55 - 07 Ağustos 2020, 21:57:12Yüksel Başkan pazartesi bombayı patlatacağını söylüyor

"Yeni Transferimiz tam bir bomba transfer olacak. Şampiyon YilPort Samsunspor için elimizden geleni yapıyoruz. Bombanın fitilini yarın ateşliyoruz ve bombayı pazartesi açıklayacağız İnşallah eğer son dakikada bir aksilik çıkmazsa... Bekle pazartesiyi Samsun 🙏 😇"

Kaynak: https://twitter.com/YY_Samsun/status/1291808019769184256

dingilin tekinin başkana yaptığı yorum ve başkanın ona verdiği cevap :) :) :) hey allahım ya :)

Shane_Falco

Rick Van Wolfswinkel olduğu söyleniyor p.tesi günü açıklanacak ismin...

SSKLA

1.lig(süper lig eşleniği) bir takımın oyuncusu olduğunu, takımın şampiyon olduğunu, ve oyuncunun defan olduğunu söylemiş. Sona kırmızı beyaz olsun diye koymadıysa Avusturya bayrağı koymuş. Bu durumda elimizdeki takım Salzburg oluyor. Ve dahil daha önceden yaptığı açıklamada alacağımız yabancıların milli takım oyuncusu ya da milli takım geçmişi olması gerektiğini söylemişti. Ben defans dediğinin stoper olduğunu düşünüyorum. Bu durumda elde kalan isimler şunlar:

Maximilian Wöber
Jerome Onguene
Oumar Solet
Albert Valci
Luca Meisl

Salzburg için oyuncular bunlar bakalım Sharlock Holmes'lüğü tutturmuş muyum göreceğiz.

5trawberry

Salzburg olmaz. Onlar üst Lig takımı zaten. Süper Lig seviyesinde birinci lig takımı denince aklıma championship geliyor. Orda da yeni şampiyon olan takım Fulham.

ABD milli takım oyuncusu Tim Ream olabilir.

adige73

Alıntı yapılan: SSKLA - 08 Ağustos 2020, 06:58:111.lig(süper lig eşleniği) bir takımın oyuncusu olduğunu, takımın şampiyon olduğunu, ve oyuncunun defan olduğunu söylemiş. Sona kırmızı beyaz olsun diye koymadıysa Avusturya bayrağı koymuş. Bu durumda elimizdeki takım Salzburg oluyor. Ve dahil daha önceden yaptığı açıklamada alacağımız yabancıların milli takım oyuncusu ya da milli takım geçmişi olması gerektiğini söylemişti. Ben defans dediğinin stoper olduğunu düşünüyorum. Bu durumda elde kalan isimler şunlar:

Maximilian Wöber
Jerome Onguene
Oumar Solet
Albert Valci
Luca Meisl

Salzburg için oyuncular bunlar bakalım Sharlock Holmes'lüğü tutturmuş muyum göreceğiz.

Bence o Avusturya bayrağına değil de Samsunspor bayrağına benziyor

muzaffer4

08 Ağustos 2020, 10:37:17 #100 Son düzenlenme: 08 Ağustos 2020, 10:46:02 muzaffer4
Süper lige denk 1. Lig derken ligin ismi 1.lig ama ülkenin en üst ligini mi anlayacağız yoksa ülkenin en iyi liginin bi alt ligi olan 1. lig ama kalite olarak Türkiye süper ligi ayarında mı bi lig mi anlayacağız.

Başkanın transfer yerli mi denmesi üzerine Avusturya bayrağı (ya da Samsunspor da olabilir) koyması da dikkat çekici bu durumda transfer avusturyalı olabilir adı 1. Lig olan ama ülkesinin süper ligi olan ligde şampiyon olmuş bir takımın defans oyuncusuna ihtiyaç var.

Dinamo Zagreb hırvatistan 1. Liginde(en üst lig) şampiyon olmuş ve avusturyalı bir stoperi var Emir  Dilaver istikrarlı bir oyuncu her sene 30 civarı maça çıkmış hayırlı olsun.

Böylece dün maslakta Yıldırım tower önünde görülen sarışın futbolcunun kim olduğu sorusu yanıt buldu emeği geçen herkese teşekkür ederim.😀

İlgili futbolcunun FB ile haberleri var bonservis ücretinin 2 mn € olması bu tahminin doğruluk payını düşürüyor.

s_uzunkaya

Ried takımı Avusturya 1.ligde 31 temmuz da şampiyon oldu. Ordan bi transfer gelebilir.

twitter

orucreis

SSKLA