Cenk İşler

Başlatan papel, 02 Nisan 2010, 02:07:50

« önceki - sonraki »

AhmetDenizci

AlıntıUmarım her şey, büyük Samsunspor taraftarının gönlünce olur.

büyüksün KRAL, seni unutmayacağız.

jean

yine yarim kaldi hevesimizi alamadik sampiyonluk kupasini kaldirmasini istiyordum cok buyuksun yinede cenk seni seviyoruz

CeLiL_55

İşte Cenk'in bilinmeyenleri!

Quiz'in bu haftaki konuğu Cenk İşler! Türk futbolunda önemli bir yere sahip olan yıldız futbolcudan Quiz'e çok özel açıklamalar!

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=84861

Ollivanders

Boyle bir vizyona sahip futbolcuyu nasıl boyle kolay yediler anlayamıyorum. Biz de hiç destek çıkamadık , yonetime 2 . şansı verdirtemedik.

Burak

55.hakan

Herşey birden tersine dönse takımda kalsa istiyor insan ama hayalden öte birşey değil galiba.

Turuncu

Güzel röpartaj olmuş ....

AhmetDenizci

AhmetDenizci

rizespor maçından iki hafta önce çekilmiş sanırım, ayman hakkında konuşurken öyle diyor.

celebi

güzel röportaj omuş sadece

mehmet yılmaz

Cenk zor bir futbolcu idi ancak Kalpar idare etmeyi, doğru kullanmayı beceremedi. Kaldı ki Kalpar yüksek kariyerli hiç bir oyuncu ile yapamaz!

Yolun açık olsun Cenk İşler...

Röporta da çok keyifli olmuş ayrıca. Trabzon'u 2-1 yendiğimiz 98-99'daki o maçı yeniden görmek keyifli idi. En güzel gollerinin arasına onu da koymuş.

En tembel, Ercan Abi :)
En bonkör de Ercan Abi :)
En cimri Allum Buker  8)
En çalışkan İlhan Mansız...

Güzel söyleşiydi.

GökhanÇağlar

seviyorum bu adamı..güzel röpörtaj olmuş.ayrıca kel halini de görmüş olduk :) böyle ayrılmamalıydı Samsunspor'dan...kalpar sagolsun

Ertuğrul Sağlam

Bayağı güzel bir ropörtaj olmuş, çok keyif aldım. >l< >l< >l<

jean

yolun acik olsun cenk abi senle hic konusup resim cekinemedim icimde kaldi ins nasip olur bir gun

kabacevizli55

;D ;D ;D ;D ;D biz fener beşiktaş hayal ediyoduk kendimizi adana bulduk koptum buraya