Başımız Sağolsun; HarbiSamsunsporlu'yu Kaybettik!

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Mart 2010, 14:36:47

« önceki - sonraki »

Mustee13

AlıntıMekanın cennet olsun ey güzel insan, Harbi Samsunsporlu Süleyman! O çok özlediğin Süper Ligi tekrar göremedin ama Cenab-ı Allah'ın cennet bahçelerini göreceksin inşallah...

Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum...

Akyol

Yüz yüze görüşme şansı yakaladığım bir arkadaşımdı. Haberi görünce üzüntüyle buruk bir sevinci aynı anda yaşadım aslında. Süleyman kardeşim fani Dünya'da büyük zorluklar çekti çok acı yaşadı. Hele ki Samsunspor'un düştüğü bu durum O'nu gerçekten çok üzmüştü. Evinde ziyaret etme şansı bulmuştum kendisini zorluklar içinde yaşıyordu. Şimdi ebedi istiharata çekildi Süleyman... Nuri Asan, Muzaffer, Tomiç, Mete, Teoman Abi, Şirin Ana.... Kaybettiğimiz bütün HARBİ SAMSUNSPOR'lularla beraber artık. Acıları, hüzünleri bize bırakıp gitti mekanı cennet toprağı bol olsun...

bluegreen55

Allah rahmet eylesin
keşke süper lige çıktığımızın mutluluğunu bari yaşayabilseydi..

KocumVolkan

Allah rahmet eylesin
Çok seviyorum Süleyman abimi, ne olursa olsun çok umutluydu inanıyordu takımımızın güzel günler göreceğine, inşallah Cennette karşılaşırız abimle. Başımız sağolsun.

Forvetim

Allah rahmet eylesin, aramızdan değerli bir üyemizin arkadaşımızın ayrılmasına gerçekten çok üzüldüm. ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum. mekanın cennet olsun kardeşim.

Baskent_Samsunspor

çok üzdün bizi be harbisamsunsporlu süleyman Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun

Mert

Allahım mekanını cennet eylesin.Bu takımı süperligde göreceksin süleyman.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 02 Mart 2010, 18:19:40
lig sonuna kadar macları sessız takıp etme kararı aldım inş sezon sonu super lıg coskusunu beraber yasarız  ;D 4 yıllık kabus artık son bulmalı

son mesajı da buymuş... :(

Recep

ya gerçekten çok acı bir haber okur okumaz beynimden vurulmuş gibi oldum
Allah ailesine sabır versin mekanı cennet olsun

samsunmania

Çok çok üzüldüm. Kelimelerle anlatmanın imkanı yok. Allah rahmet eylesin. Kendisi de dünya gözüyle Samsunspor'un Süperlig'e çıkmasını görmek istediğini söylerdi hep. Ama aramızdan çabuk ayrıldı canım kardeşim. Ne desem ki.....

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Mart 2010, 17:02:56
son mesajı da buymuş... :(

son mesajı gibi son nefesi de Samsunspor olmuştur eminim..Onun gibi yürekli harbisamsunsporlu olmak her kula nasip olmaz..Allah sevdiği kullarını fazla tutmaz ya hani bu yalan dünyada,işte ondan erkenden çağırmışıtr yanına..

Hastalığı yetmez gibi bir de en sevdiği Samsunsporu onu çok üzüyordu şu adana maçıda alınmış olsaydı ne kadar çok mutlu terk-i diyar eyleyecekti..

Şimdi en sevdiklerini yanında..Kara bahtlı Samsunsporumuzun karabahtlı seveni...

Ölüm,Samsunsporu çok sevenleri ne kadarda çok seviyor...  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Ruhun şad mekanın cennet olsun..Dualarımız seninle sende bizden eksik etme Süleyman kardeşim...

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: recep55 - 14 Mart 2010, 17:27:39
ya gerçekten çok acı bir haber okur okumaz beynimden vurulmuş gibi oldum
Allah ailesine sabır versin mekanı cennet olsun

lucapicola

Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olur inşallah.

Kadir ÇELEBİ

Şaşırdım inanmak istemedim. Süleymanın bizlerden farkı ciddi Sağlık sorununun var olması bile Samsunspor demekten alı koyamıyordu kendisini  :'(
Alıntı yapılan: samsunmania55 - 14 Mart 2010, 17:31:28
Çok çok üzüldüm. Kelimelerle anlatmanın imkanı yok. Allah rahmet eylesin.

FaT1h

Allah rahmet eylesin acayip oldum ya ailesine ve yakınlarına sabır versin