Dernek Takvimi Çıkıyor

Başlatan maraton, 05 Ocak 2010, 13:24:19

« önceki - sonraki »

maraton

05 Ocak 2010, 13:24:19 Son düzenlenme: 05 Ocak 2010, 13:31:16 samsuni
dernek çalışmalarımızın fotoları ile süslü güzel bir masa üstü piramit takvim hazırlattık.. bildiğiniz üzere dernek faaliyetlerini yürütürken karşılaştığımız maddi külfet bir hayli fazla oluyor.. bu yüzden hem derneğe bir katkı olsun hemde yıl boyu kullanacağım bizden birşey yıl boyu masamızda olsun diye bu takvimi yaptık.. nasıl yolda bi polarlı gördüğünüzde bizden diyorsanız, birinin ofisinde bu takvimi gördüğünüzde de bizden diyebileceksiniz...  ;)

pazartesi ( 11 ocak ) elimizde olacak.. 5 TL gibi bir ücret düşündük... sadece kendiniz almayacak çevrenize de derneğe katkı için dağıtacaksınız.. ayrıca görev tebliğleri zaten yapılacaktır  ;D

takvim fotosu gelince eklenir.. destekleriniz için şimdiden teşekkürler...

FaTiH_HaN

abi kargoyla gönderme imkanımız olur mu?

mehmet yılmaz

M. Teoman Taş samsunlular derneği olarak resmi olarak açılışını yaptığımız 20 Haziran 2008'den bugüne kadar yaptığımız Samsunsporlu kırtasiye dağıtımı, teoman taş parkı açılışı, kabir ziyareti, kitap gecesi, halı saha maçları, siyasilerle görüşmeler, polar, kombine bilet, 1.000 altın adam, tribünlerde açılan pankartlar, atkı, plaket ve ödüller, basın açıklamaları, forma organizasyonu, kan bağışı gibi ilk anda aklıma gelen bütün faaliyetlerinin fotoğraflarını bulunduğu bir takvim hazırlatıyoruz. Yani, içinde kuvvetle muhtemel hepimizin fotoları da yer alıyor olacak.

dernek olarak üyelik konusunda birkaç ay içinde geniş kapsamlı bir değişikilik yapılacak. ancak özellikle kira bedeli ve vergilerle ilgili bir yere kadar getirebildik işi. bu nedenle takvim konusunda yüz yüze tanıştığımız ya da tanıyamadığımız herkesten ilgi ve destek bekliyoruz.

eğer iyi birşey olmuşsa benden bilin, kötü olursa maraton başkandan  :P :P

şimdiden teşekkürler.  ;)

babasamsunlu

evet 10 taneyle ben başlatıyorum açılışı..

1-Babasamsunlu 10 adet..

Akyol

05 Ocak 2010, 15:12:21 #4 Son düzenlenme: 05 Ocak 2010, 15:40:47 Akyol55
2-Akyol 10 adet...

maraton

10 adet minimum akyolum iki gözüm..  ;)

hem gençler bazılarınıza al şu kadar satmadan gelme tarzı vatan borcu statüsünde görev kağıtları tebliğ edilecek...

babasamsunlu..canım benim.. çık çık...

maraton

1000 adet takvimin kalanı ile bi tarafımı silmeyecem herhalde.. o takvimler bitecekkk.... samsuni tek başına 400 adet satıyo.. uyama site..

babasamsunlu

:):):)

Büyük baskı sonucu 50 adet demek zorundayız artık....

listeyi yeniden başlatıyorum..

1-Babasamsunlu  50 adet

maraton

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 05 Ocak 2010, 15:53:21
:):):)

Büyük baskı sonucu 50 adet demek zorundayız artık....

listeyi yeniden başlatıyorum..

1-Babasamsunlu  50 adet

işte bu...  ;D

cany

1-Babasamsunlu  50 adet
2-Akyol 10 adet
3-35ama55
4-cany 2 adet

babasamsunlu

maraton

öğrencilere pek bişey demiyorum..
ama biraz özveri ile bu yılı komple kurtarırız..

maraton

yirmi babayiğit 50 şer tane alsa bu yıl dernek mali sorunu olmadan koca bi yılı geçirir

babasamsunlu

Bu dernek için burdaki bir çok arkadaşımız gibi elimden gelen ne varsa yaparım başkan....

AntZ

05 Ocak 2010, 16:31:37 #14 Son düzenlenme: 05 Ocak 2010, 16:34:01 Ant55
Şimdilik 5 yazıp talep olursa artırsam? Onlar da kuvvetle muhtemel hediye olarak dağıtılacak... Akşam Antalya'ya döndüm de  :-[