Ertuğrul Sağlam

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Şubat 2008, 10:24:32

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 18 Kasım 2008, 19:00:41
Ertuğrul Sağlam ile görüştüm, İsmail Başkan ile ilgili sözlerinden mutu olduğumu ifade ettim. Yakın zamanda Samsun'a gelecekmiş. Eğer merak ettiğiniz, kafanıza takılan birşeyler varsa sorarım kendisine.

selamımı iletirsin ertuğrul hocama samsuni hocam. en kısa sürede kendisini görmek istediğimi de belirt

Pergani 55

kıymet bilen vefalı insanın hali bir başka oluyor. Ertugrul Hocayı tebrik ediyorum

Recep

Samsuni
Ertuğrul hoca istanbuldaki Samsunspor kitabı için yapılacak organizasyona katılacak mı acaba
birde Fatih Urazlada irtibata geçebiliriz

Sadece Samsunspor

işte ismail uyanık'ın farkı böyle şeylerde ortaya çıkar. ertuğrul'a da helal olsun her gittiği yerde samsunspordan bahsediyor diğerleri gibi takımını aşağılamıyor

since1965

Birde İsmail Uyanık giderken benden sonra bırakma kulubu dedi onu dinleseydi.Hemen kaçıp gitti yakışmadı yaptıgı hareket Ertugrul a başka bir hoca yapsa sorun degil zaten.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: recep55 - 18 Kasım 2008, 20:51:10
Samsuni
Ertuğrul hoca istanbuldaki Samsunspor kitabı için yapılacak organizasyona katılacak mı acaba
birde Fatih Urazlada irtibata geçebiliriz

Bir aksilik olmazsa katılacak, zaten kitapta onunla yapılmış bir röportaj da var. Keza Tanju, Celil, İsmail Uyanık da katılacaktır bir manileri olmazsa. Bir de Serkan Aykut röportajı var.

Faith Abinin kitapta güzel bir yazısı var fakat maalesef çok yüksek bir ihtimalle aramızda olamayacak. Şu an ABD'de kendisi ve bir üniversitede kalecilik dersleri verip, İngilizce eğitimi alıyor.

Bakalım, belki Timofte'yi getirtiriz, maddi imkanları araştırmak lazım. Sponsor falan bulabilirsek, çok da iyi olur Timofte...

beşnumara

muhteşem bir organizasyon olur finaller bittiğinde istanbula gitme projem var inşaallah o zamana gelir ben de katılırım.

seckin55

super olacakkkk:)nezman samsuni abi bu organizasyon

ngonge

ne kadar ilginç. ismail uyanık da bundan önceki bir röportajında ertuğrul sağlam için; onunla 5 yıllık plan yapmıştım, ne istediyse yaptık, zor durumda sahip çıktık ama o  sezon sonunda diyarbakır maçından sonra takıma edilen küfürleri kaldıramadığını, çok yorulduğunu dinlenmek için ayrılmak istediğini söyledi 3 gün sonra da kayseri ye imza attı, bundan dolayı ona çok kırgın olduğunu söylemişti...

ertuğrul da bjk den bu şekilde gönderildikten sonra geçmişinin günah mı çıkartıyor acaba nedir.

Shane_Falco

Ngonge kardeşimin dediği aynen doğrudur dinlencem deyipte 3 gün sonra Kayseriye imza attı Ertuğrul....Ertuğrul arkadaşımıza neden samsunsporumuzu satıp elin pastırmacılarına gitmiş sorarmısınız bi lütfen.O dönemki kadro oyuncular aklıma geliyorda harbiden ilk 3'e oynayacak bi kadro yapmıştık O güzelim kadroyu Ertuğrul yüzünden hibe ettik yazıklar olsun ne diyelim gitsin İstanbulda Beşiktaşlı Ertuğrul olarak kalsın Samsunlar işi olmasın eski beşiktaşlı İlhan ve Tümer gibi

celebi

Nuri Asan

19 Kasım 2008, 13:12:12 #56 Son düzenlenme: 19 Kasım 2008, 13:14:59 coleccionista1965
Since1965 ve Güven Solmaz kardeşime katılıyorum.
Seni bu günlere getiren Samsunspor için ne yaptın Ertuğrul?
Şu son 4 senede bir saniye bile olsun aklından Samsunspor geçti mi?
Süper ligte olsaydık yada paramız olsa idi sen eminim kayserispor yerine bizim maçı izlemeye gelirdin.
En Büyük Armam,En Büyük Taraftar gerisi yalannnnnn

ali ihsan

Ertuğrul Hocanın Samsunspordan ayrılışı tartışılabılır.Fakat Samsunspora yaptığı hızmetler takdır edılmelıdır.Her fırsatta Samsunsporu yücelten açıklamalar yapıyor.Kendısıne başarılar dılıyorum.Umarım bır gün Mıllı Takımın başında görürüz kendısını.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 19 Kasım 2008, 15:36:35
Fakat Samsunspora yaptığı hızmetler takdır edılmelıdır.Her fırsatta Samsunsporu yücelten açıklamalar yapıyor.Kendısıne başarılar dılıyorum.Umarım bır gün Mıllı Takımın başında görürüz kendısını.

Kardeş eyvallahda eğer biz Süper Ligde olsaydık bizim maça gelirmiydi,gelmezmiydi.Neden K.sporun maçına gidiyorda kendisini bu günlere getiren SAMSUNSPORUN maçına gelmiyor.

ali ihsan

Neden gelmesın ? Her hareketın altında bır şeyler aramamak lazım.Özel ıslerı ıçın gıtmıstır,oradaykende maçada gıdebılır yanı.Veya başkan davet etmıstır.50 tane sebep sayabılırız.Fuat Köktaş maça davet etsın bakalım gelır mı gelmez mı ?

Yada Samsunspor kıtabının galasına gelecek mı gelmeyecek mı ?