Samsunspor.biz olarak kombine aldık!..

Başlatan mehmet yılmaz, 24 Ağustos 2008, 15:34:47

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

24 Ağustos 2008, 15:34:47 Son düzenlenme: 27 Ağustos 2008, 15:09:14 samsuni
Arkadaşlar,
Daha önce olduğu gibi bu sezon da maraton tribününden kombine almaya karar verdik. Yalnız bu sefer şöyle bir düşüncemiz var. Ayrı ayrı almaktansa toplu halde kombine alalım. Bunun ne gibi yararları olacaktır derseniz. Herşeyden evvel birlikte maç seyredeceğiz. Ayrıca sayımız 10-15 kişi de olsa zaman zaman gruplardan arkadaşların tezahüratlarında maratonu gaza getirebiliriz. Tabii biz kalkıp, sete çıkıp tezahürat yapacak değiliz ama birarada olmak her zaman için iyidir.

Bu amaçla çarşamba günü saat 12'de tesislerde, atış poligonunda buluşacağız. Kaç kişi gelirse o kadar kombine bilet alacağız. Bana özel mesajla ulaşan birkaç kişi oldu, onları bekliyoruz.

Ayrıca İstanbul'da yaşayan Veis, recep55 ve Samsunspor_34 kardeşlerimiz de sağolsunlar bir güzellik düşünmüşler. Kendileri maçlara gelemeyecek olmalarına rağmen tarafıma birer kombine ücreti yollayacaklar ve ben de fazladan üç kombine alacağım. Bunlardan birini forumdan tanıdığımız, ismi ben de saklı olan bir kardeşimize vereceğm. Diğerleri ise bende yedek kalacak ve İstanbul'dan maça gelen herhangi bir dostumuz olduğunda yanımıza alacağız; olmasa dahi her hafta maça birilerini götüreceğim. Bu şekilde, "ben maça gelemem ama kombine almak isterim" diyen olursa bana özel mesaj atabilir.

Çarşamba günü 12'de buluşmak üzere...

Kadir ÇELEBİ

Slogan Hazır
Arkadaşlar Aranızda Hala Kombinesi olmayan Varmı..!! :)

Tufan

eskiden evde 1 tane kombinemiz olurdu babam yaşlanınca maçlara gitmez oldu bende samsunda değilim malum okuyoruz keşke gelirim olsada 1 tane kombine yardımı yapsam istanbuldaki abilerimiz gibi

engizli55

fiyatlar hakkinda bilgisi olan arkadaslar varsa bilgilendirsinler lütfen

Sadece Samsunspor

maço

bende bı tane almak ıstıyorum carsamba gunu ordayım allahın ıznıyle kredı kartıyla alacam bı sorun olmaz ınsallah

mehmet yılmaz

@camakf55
Hiç bir sorun olmaz hatta taksit bile olur :)

Bu arada soranlar için yazalım

AlıntıKale arkası Tribün : 75 YTL
Maraton Tribün : 150 YTL
Kapalı Tribün : 250 YTL
VIP Tribünü : 1000 YTL
Protokol Üst Kısım : 5000 YTL
Protokol Yan Kısım : 2500 YTL
Protokol B : 1500 YTL.

Biz maratondan alacağız...

maço

abı zaten bende maratondan almayı dusunuyorum sonucta bende gıdemıcem maclara ama en azından kardesım gıder

YaşarDoğu

bi aksilik olmazsa bende orda olucam...

samsunew

değerli kardeşlerim ben istanbulda oturuyorum ve bu kombine biletlerinden bende almak istiyorum benim samsundaki maçlara gitmem mümkün değil olsun zaten amaç o değil maksat çorbada benimde tuzum olsun cüzdanımda samsunsporuma ait bir hatıra taşıyayım ne olur allah rızası için bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.maraton bana  uyar şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: Liverpool_55 - 24 Ağustos 2008, 23:46:31
değerli kardeşlerim ben istanbulda oturuyorum ve bu kombine biletlerinden bende almak istiyorum benim samsundaki maçlara gitmem mümkün değil olsun zaten amaç o değil maksat çorbada benimde tuzum olsun cüzdanımda samsunsporuma ait bir hatıra taşıyayım ne olur allah rızası için bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.maraton bana  uyar şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Bu konuda samsuni Mehmet Yılmaz abiyle özel mesaj yoluyla irtibata geçersen sana yardımcı olabileceğini düşünüyorum.. gösterdiğin ilgiden dolayı teşekkur ederim.

samsunew

samsuni kardeşim bana bu konuda yardımcı olabileceğini ümid ediyorum saygılarımı sunuyor şimdiden teşekkür ediyorum.

mehmet yılmaz

üstat özel mesaj attım
okursan görürsün...

Recep

arkadaşlar çok güzel dünden beri takıma atıp tuttuk kestik
bir maç kaybettik takım çok kötü olabilir ama bu takıma bizde destek vermezsek
bu takım nasıl ayağa kalkacak bu takım bizim takımımız hoca gider yönetim gider
futbolcular gider ama biz bir yere gidemeyiz bu takım bizim ve bu takımın gerçek
sahipleri olarak destek vermek zorundayız içimizden kaçı gitti bu takımın maçlarını
seyretmek için veya destek olmak için kombine aldık iş lafa gelince bol kepçeden
atmayı çok iyi biliyoruz lütfen imkanınız varsa bu takıma katkıda bulunun ve kombine
alın  hep başkasından beklersek sonra başkasıda kalmaz aylarca başkan aradığımız gibi

55cem55

ben kale arkasından alacağım 2-3 tane bende maçlara gidemediğim  için kuzenlere felan vereceğim uzakta olsakta ufak tefek desteğimiz olsun işte...